Depolamanın dolması bataryaya etki edermi

Bu konuyu okuyanlar

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Telefonum nova5t alalı 4 5 ay oldu ilk aldığımda şarjının 2 gün gittiği bile oluyordu ama son zamanlarda şarjı çok hızlı bitiyor acaba depolama dolduğu için olabilirmi 128 gb nin 68i fln dolu veya başka hangi sebeblerden hızlı bitiyor olabilir bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonum nova5t alalı 4 5 ay oldu ilk aldığımda şarjının 2 gün gittiği bile oluyordu ama son zamanlarda şarjı çok hızlı bitiyor acaba depolama dolduğu için olabilirmi 128 gb nin 68i fln dolu veya başka hangi sebeblerden hızlı bitiyor olabilir bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim
Telefonumda 15 gb civarı resim var ayrıca 60 70 civarı uygulama var

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Depolama şarja değil , performansa etki eder. Zaten telefonunuzda yeteri kadar boş hafıza var. Bataryanın erken bitmesinin nedeni başka bir sebepten olabilir.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
60 70 uygulama mı?, şöyle düşünün her uygulamanın arkada 200 servis çalıştırdığını düşünün 14000 servis arka planda çalışıyor ve bu da tabii ki pilinize etki ediyor.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
60 70 uygulama mı?, şöyle düşünün her uygulamanın arkada 200 servis çalıştırdığını düşünün 14000 servis arka planda çalışıyor ve bu da tabii ki pilinize etki ediyor
Anladım pki en fazla kaç tane olması gerekiyor telefonda kirin 980 var o yüzden rahatım performans vs düşmüyor hakkı abide gördüm indirdim ztn onda 100 tane fln vardı en az

Selehattin11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Eder, uygulamalar arka planda çalışır. Ayriyeten performans da düşeceği için işlemciye yük binecektir. Çok ciddi bir etkisi olmaz ama

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Güncelleme yaptın mı? Güncellemeler batarya performansını olumsuz etkiliyor.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Anladım pki en fazla kaç tane olması gerekiyor telefonda kirin 980 var o yüzden rahatım performans vs düşmüyor hakkı abide gördüm indirdim ztn onda 100 tane fln vardı en az
Gelişmiş ayarlardan arka plan işlemlerini kısıtlarsan düzelir. Fazla uygulama var. Arka planda senkronizasyon vs bataryayı emer :D