Yardım Depolamamda sorun var

Bu konuyu okuyanlar

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese selamlar lütfen yardımınız gerekiyor Telefonum Xiaomi Redmi 7 32gb. Telefonun hakkında kısmında Uygulamalar, uygulama verileri 21gb yer kaplıyor ama Xiaominin kendi temizleyicisinde uygulamaların 14.58gb yer kapladığını gösteriyor ve sadece yüksek boyutlu 1 Uygulama var o da LoL: Wild Rift 6.52gb yer kaplıyor onun dışında tüm uygulamalar 500mb ve altında aşağıya fotoğrafları da bıraktım (Temizleyici de gözüken sayıda Uygulama Verileri de dahil arkadaşlar)
IMG_20230216_214005.jpg
Screenshot_2023-02-16-21-33-48-172_com.android.settings.jpg

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Tavsiye olarak şöyle bir öneri yapabilirim.
Xiaomi telefonlarda sistem tarafından silinmesine izin verilmeyen ve telefondan kaldırılmayan uygulamaları telefon içinden nasıl silinir bilemiyorum, ancak ADB AppControl programı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayarak, telefonunuzda rot/rom gibi şeylere ihtiyaç olmadan çok kolay bir şekilde, kullanmadığınız veya gereksiz gördüğünüz uygulamaları silebilirsiniz.

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba.
Tavsiye olarak şöyle bir öneri yapabilirim.
Xiaomi telefonlarda sistem tarafından silinmesine izin verilmeyen ve telefondan kaldırılmayan uygulamaları telefon içinden nasıl silinir bilemiyorum, ancak ADB AppControl programı ile telefonunuzu bilgisayara bağlayarak, telefonunuzda rot/rom gibi şeylere ihtiyaç olmadan çok kolay bir şekilde, kullanmadığınız veya gereksiz gördüğünüz uygulamaları silebilirsiniz.

Teşekkür ederim bi ara deneyeceğim. ?

Son mesajlar