Denizhan Kimdir Ve Bilgisayara Nasl Balad

Bu konuyu okuyanlar

Ben movy tabki bu forumda eski adım movy şimdi geleim kendimi tanıtmaya ben tamamıyla teknoleji meraklısıyım buradan ya da ingilizce sitelerden çevirdiğim haberleri eskiden arkadaşlarımla paylaşırdım ama onlar bir şey anlamazdı çünkü bilgisayarda ya msn ya da youtube konuşurlardı ben hep araştırmacı olmuşumdur internet bağlanmadan önce hep oyun kaynardı pcimde e tabiki virüslerde sonra sistem bir den çöktü kendi kendime sistemi kurtarmaya başladım F8 bastığım an bir şey açıldı pcde güvenli mod falan ben güvenli modu seçtim ve 2 gün dayandım pcde sonra bir bilgisayarcı çağırdık ve format attı onu izleye izleye format atmayı öğrendim.Tabikide XP Pro kuruldu oyunlardan uzaklaştım yavaş yavaş programlara yöneldim SDN yi tanıyınca animasyonlarda olmaya çalıştım troy la down bilir yakında SDN animasyon editörü olucam.Şu anda zaten animasyonlarla ilgileniyorum ve donanımla pcye nasıl mı başladım ilk olarak abimin pcsinde masaüstünde arka plan olarak göster seçeneyğini öğrendim ilk sonra işte abim bana hesap açtı pcde sonra oyunlara geldim sonrası zaten yukarıda ;)

yaşımda 11
 

Ahmethz

Rektör
Emektar
abi ne kadar ingilizce bildiğini gördük msnde :D direk kelime kelime çeviriyorsun millet boşuna mı kurslara gidiyor o kadar :)
hayal gücünü fazlasılya kullanmışsın ne diyim :D
 

Ahmethz

Rektör
Emektar
doktor bizim lisede çaycının lakabıydı hatta adamın ismini bile bilmiyorum :D
doktor bize 2 çay ver :) :p
 
Jojoba dedi ki:
abi ne kadar ingilizce bildiğini gördük msnde :D direk kelime kelime çeviriyorsun millet boşuna mı kurslara gidiyor o kadar :)
hayal gücünü fazlasılya kullanmışsın ne diyim :D

o gerçekti canım ne çevirmesi

Acith dedi ki:
Denizhan Dakılır dedi ki:
troy la down bilir yakında SDN animasyon editörü olucam.
Bu doğru mu??? Yönetimdeki arkadaşlara soruyorum.

evet doğru
chimera dedi ki:
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Ya Ferit germe ortamı öyle doktor ölüm falan :D cıkcık...

Boşver abi denizhan düşünsün :D :D :D

niye her şeyi ben düşünüyom :D
 
Acith dedi ki:
Sabıkası olan polis olabiliyormu???
Ol kardeşim sende ol. Ben senin neler yaptığını biliyorum. Şimdiye kadar yaptığın "Yaramazlık"ların haddi hesabı olmadı. Bunu herkesin bilmesine rağmen hiç ses çıkarmadı ona şaşıyorum. Benim şahsi düşüncem senin bu forumdan atılmandı. Ama editör olacakmışın.
Tebriklerimden başka bişey sunamıyorum...

O benim söylediğim bir şakaydı sen şakalardan anlamayan birisi o zaman ama tebriklerin için teşekküler
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst