Deniz Türüç A Milli Futbol Takımı kadrosundan çıkarıldı!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Kayserispor'un başarılı oyuncusu Deniz Türüç, A Milli Futbol Takımı'nın Kosova maçı aday kadrosundan çıkarıldı.

deniz-turuc-12-2.jpg

Kosova ile oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Slovenya’da kampta bulunan A Milli Takım’da Kayserispor forması giyen Deniz Türüç aday kadrodan çıkarıldı.

Ailevi nedenlerden dolayı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’den özel izin alan futbolcu, sabah saatlerinde kamptan ayrılarak Hollanda’ya gitti.

Bu sezon Kayserispor’da gösterdiği performansla takımının ligde kalmasına büyük katkı sağlayan Deniz, ilk kez Milli Takım formasını giymeyi başarmıştı.

Deniz Türüç A Milli Futbol Takımı kadrosundan çıkarıldı

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Başlık çıkartılfı yerine ayrıldı veya ayrılmakmzorunda kaldı olsa kimse tıklamazdı ama olması gerekende söylediğim tanımlar.

Umarım ciddi bir problem yoktur. En kısa zamanda hallolur ve takımdakş yerini alır.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Başlık çıkartılfı yerine ayrıldı veya ayrılmakmzorunda kaldı olsa kimse tıklamazdı ama olması gerekende söylediğim tanımlar.

Umarım ciddi bir problem yoktur. En kısa zamanda hallolur ve takımdakş yerini alır.
Ülke olarak başlığa göre ilgilendiğimiz içim benimde amacım bu haberleri okutmak, etkileyici başlıklarla gelmek zorundayım. :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ülke olarak başlığa göre ilgilendiğimiz içim benimde amacım bu haberleri okutmak, etkileyici başlıklarla gelmek zorundayım. :)

Farkındayım, yanlış veya doğru yaptığınızı eleştirmiyorum sadece yorum olarak yazdım.
Amacımın birşeye veya birşeylere dokunmak dokundurmak olmadığını bilmenizi isterim;)

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Farkındayım, yanlış veya doğru yaptığınızı eleştirmiyorum sadece yorum olarak yazdım.
Amacımın birşeye veya birşeylere dokunmak dokundurmak olmadığını bilmenizi isterim;)
Ben sizin düşüncenizi anladım, niye böyle başlık atıyorsun yahu! diye tepki verenler oluyordur, onlara cevaben yazdım. :)