Deniz Seki yakalandı!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
6 aydır aranan Deniz Seki, İstanbul Esenyurt'da saklandığı evde gözaltına alındı.

deniz-seki.jpg

Deniz Seki Esenyurt’ta gözaltına alındı. Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan kesinleşen hapis cezası nedeniyle 6 aydır aranan Deniz Seki, İstanbul Esenyurt’da saklandığı evde gözaltına alındı.

ayrıntılar geliyor…

http://sozcu.com.tr/2014/gundem/deniz-seki-yakalandi-648961/

bundan sonra ülkenin sırtı yere gelmez ekonomi tavan yapacak milli gelirimiz artacak uzay mekiği yapıp marsa gidecez

li10sKing

Profesör
elin adamı rosettayı nasıl kurtarırızın derdinde bizimkilerin derdine bak.. türkiye'de gündem bu kadar ucuz..

Özel başlık
Allah var, gam yok!
bundan sonra ülkenin sırtı yere gelmez ekonomi tavan yapacak milli gelirimiz artacak uzay mekiği yapıp marsa gidecez

ne yani şimdi devlet suç mu işledi? sonuçta yargılanmış ve suçlu bulunmuş. gerçekten suçludur, değildir orasını bilemem. ama, ortada bir mahkeme kararı var ve yakalanması gerekiyor. yakalanınca da vay efendim artık ülkenin sırtı yere gelmezmiş bilmem neler olurmuş... ayıp yahu!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

617653033779.jpg

ne yani şimdi devlet suç mu işledi? sonuçta yargılanmış ve suçlu bulunmuş. gerçekten suçludur, değildir orasını bilemem. ama, ortada bir mahkeme kararı var ve yakalanması gerekiyor. yakalanınca da vay efendim artık ülkenin sırtı yere gelmezmiş bilmem neler olurmuş... ayıp yahu!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

617653033779.jpg

devlet meselesı oldu ondan dıyom reezaabıda alsınlar yiyorsa nerde ama boş konusuyoz ısdeee

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
devlet tarafsız olmalı suçlu yada suçsuz her kese eşit mesafede olmalı bu yakalama hukuksuz.

kmurat

Dekan
Deniz Seki Pantolon giyiyor olsaydı ve de bıyıkları olsaydı, kimin umurunda olurdu, ama şimdi yazık oldu.

scorpion

Rektör
Cezalı
Sucsuz oldugunu iddia ediyorsa niye kanundan kaciyor bu vatandas? Bir sey olacagi yok zaten. Sizin benim gibi 20-30 kisilik kogusta yatacak degil.

Verecek parayi pasa pasa tek oda da kralice gibi yatacak.

Shizo

Asistan
Sanki uyuşturucu kullanan bi Deniz Seki var memlekette.Memleketi soyanlar,paraları kasalara sığdıramayanlar dışarda elini kolunu sallayarak geziyor.Deniz Seki yakalanmış pehhhh
Sanki dünyanın 1 numaralı uyuşturucu baronu yakalandı anasını satiiim

mondal

Asistan
Şuna bu kadar üzülüyorsunuz ya inanamıyorum size kadın ticaretini yapmaktan suçlu tabikide cezasını çekmeli ! O bu şu her kimse yaptığı hataların bedellerini ödemeli bugün o yakalanmasaydı kaç kişiye cesaret olacaktı farkında değilsiniz herhalde ! Uyuşturucudan ölen kişilerin haddi hesabı yok bu ülkede!
He eğer suçu yoksa da gitsin aklansın o zaman oraya buraya kaçarak olmaz !

fatsaf

Öğrenci
Beyler bir dusunun yav turkiye 1 uyusturucu saticisindan kurtuldu bu kotu biseymi .yok sanki dunyanin uyusturu baronunu yakalamislar demek hangi mantiga sığar yaa

SDN Son Haberler