Soru Denetim Masası'nın Kaldırılacak Olmasından Memnun Musunuz Değil Misiniz?

Denetim Masası kalksın mı?

• Kullanılan toplam oy
    83

Bu konuyu okuyanlar

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Denetim masası tamamen kalkacak zaten. :/ Ayarlara kalacağız.
Windows 10'un arayüzü de kötü ayrıca, gezgindeki simgelerin üzerinde duran simgelerin rengindeki o mavilik solmuş, çok kötü arayüz, hiç kullanışlı değil.

Reaksiyon puanı
8,022
Zaten her şey Ayarlardan detaylıca yapılıyor gerek yok. Gereksiz şeyleri kaldırıp performansı arttırıyorlar daha ne işte ?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kaldırsınlar. Bugun bir sürü isletim sistemi cok farklı oldu, Windows 10 hala Vista gibi.

Hem kaynak kullanimi azalir. Windows 10'un performansi artar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten kendimi bildim bileli su denetim masasını hic sevmedim ya. Cok karmaşık ve sacma duruyordu hep.

Allah'tan Windows 10 Ayarlar gibi cok guzel bir sistem getirdi.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Arkadaşlar konu dışı bir soru sormak istiyorum önemli, bu hava sizce de sıcak değil mi gece oldu hala hava sıcak 1 saat klima açtım yaramadı sizce bu hava da gariplik mi var ve sizde terlediniz mi?

Son düzenleme:

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Kesinlikle memnunum. Çünkü ayarların yarısı Denetim Masası'nda, yarısı Ayarlar Menüsü'ndeydi. Tüm ayarların tek bir yerde toplanması beklediğim bir şeydi zaten. Şu anki çok kötü.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Kesinlikle memnunum. Çünkü ayarların yarısı Denetim Masası'nda, yarısı Ayarlar Menüsü'ndeydi. Tüm ayarların tek bir yerde toplanması beklediğim bir şeydi zaten. Şu anki çok kötü.
Bana göre pek iyi değil, Ayarların tasarımı kötü bana göre, Denetim masası küçüklüğüm de Windows 7'den beri kullandığım bir sistem uygulamasıydı.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
o halde isteyen Win 8.1'e gitsin :D
Arkadaşlar konu dağılmasın, Denetim masasına geri dönelim, yazık bu Microsoft'a, beyin kalmamış artık, adam gibi Windows 7'yi devam ettirse bitecek iş.

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
209
Eee.. Artık insanlar daha çok telefonlara yöneldiği için Windows da kendini Android'e benzetmeye çalışıyor. Denetim masası yerine Ayarlar olacak.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Ben hiç memnun kalmadım bu durumdan, gitgide içine ediyorlar Windows'un, peki sizin düşünceleriniz veya cevaplarınız nedir?

Denetim Masası Windows'un en önemli parçasıdır.
Windowsun ayarlar bölümünden windows updatei bile yapamıyorum denetim masasız ben bir hiçim ://
Acaba sadece windows 10 da mı kalkacak yoksa güncelleme desteği olan bütün işletim sistemlerinde update ile kaldıracaklarmı?