Demet Akalın Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, haciz iddiaları ile ilgili canlı yayında açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, haciz iddialarının gündeme geldiği programa canlı yayında bağlanarak isyan etti. Kendi çektiği krediyle evinin borcunu ödediğini belirten Demet Akalın, canlı yayında "Beni hastanelik mi edeceksiniz" diyerek sinir krizi geçirdi.


Demet Akalın, hakkında öne sürülen haciz iddialarına canlı yayında ağlayarak yanıt verdi. Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Magazin adlı programa telefonla bağlanan Akalın, hakkında yapılan yorumlara isyan etti. Magazin programında kendisine yapılan eleştiriler karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Demet Akalın, "Aldığım tüm evleri ben Demet Akalın olarak çalışarak aldım. O eve Okan beş kuruş vermedi. Evimi sattım sonra yeni evi kredi çekip aldım. Kredilerimi de köpek gibi çalışarak ödüyorum" dedi.

Demet Akalın şarkıcı Berkay'ın yeni doğan bebeği için ziyarete giderek altıntakarken çekilen görüntüleriyle ilgili eleştiri almıştı. Bu dönemde eşi Okan Kurt'un borçları nedeniyle icralık olduğu da iddialar arasında yer alıyordu.

5991918dae78491330395df0


Berkay'la çekilen altın fotoğrafı

Popçu Berkay'ın önceki günlerde bebeği için ziyarete gelmeyen dostlarına sitem ettiği paylaşımdan sonra Demet Akalın bu sözlere alınarak; 'İlk gün "gelme çok kalabalık" diyen sensin! Sen kurşun yediğinde biz yanındaydık..Ölümün dönüşü yok, doğum eve kadar gidilir...Bizi ayıbımızla bıraksaydın goygoycu olmuşuz tebrikler..' yorumu yapmıştı. Bunun üzerine ikilinin aralarının açıldığı konuşuldu.

Daha sonra Berkay'ın eşi Demet Akalın'ın, Berkay'ın bebeği için altın takma görüntüsünü sosyal medyada yayınladı. Bu görüntüyle birlikte eleştiri oklarının hedefi olan Demet Akalın canlı yayında ateş püskürerek; 'Ben Berkay'ın evine gittim. Çünkü zor günümde beni sadece Berkay Şahin aradı. 10 gün boyunca bana ve çocuğuma Berkay Şahin evini açtı' dedi.

Demet Akalın canlı yayında sinir krizi geçirdi
 

Son mesajlar

Üst