Delta Garantili Galaxy S7 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

mehmet0kan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
N11 isimli sitede beklediğim kuponlar geldi, 3000 TL üstü alışverişe 333 TL'lik anında indirim kuponu veriliyor ... S7 almaya daha önce açtığım konulardaki yorumlarınız sayesinde karar vermiştim.

Yalnız ucuza getirmek güzel olur tabi, şuan N11'de 2389 TL'ye Delta Garantili S7 satılıyor, ben 2389 liranın üstüne diğer ihtiyaçlarımı alıp 3000'e tamamlayarak 333 TL'lik indirim kuponunu kullanayım, telefonu 2200 gibi bir paraya getirmiş olayım diyorum, ama Delta servis garantili telefon almak büyük bir yanlış mı olur ona karar veremedim.

Normalde telefon kendi bozulmadıktan sonra çok nazik kullanırım, bu zamana kadar elimden düşen, hasar gören veya bozulan telefonum olmadı, ama bundan sonra ne olur bilemeyiz tabi, Delta Servis garantili telefon hakkında yorumunuz ne olur ? kesinlikle uzak dur mu dersiniz, al gitsin, düzgün kullanırsan sorun olmaz mı ?

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Samsung türkiye garantisi bile çoğu sıkıntıya kullanıcı hatası diyor.Ben olsam alırım iyi kötü bi garantisi var zaten

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Alma delta melta samsung turkiye garantisi onemli bana gore.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Delta garantili G3 kullandım. Telefonu 2 kere gönderdim. İkisinde de çok güzel ilgilendiler. Servis formu açıyorlar kendi sitelerinden. Takip edebiliyorsun cihaz hakkında ki gelişmeleri. Aciliyetin varsa bildiriyorsun daha hızlı işlem yapıyorlar. Hatta 2. cihazı gönderdiğimde geri geldi arkada bir tane vidayı unutmuşlar küçücük bir vida. Aradım ertesi gün kargoya verip gönderdiler vidayı. İlgilenmeleri güzel. Ticketlara cevap veriyorlar. Şikayeti olanda vardır elbet ama ben hiç sıkıntı yaşamadım. Şimdi 4 arkadaşım ve kız kardeşim delta garantili cihaz kullanıyor.

mehmet0kan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2389 TL'ye 333 TL indirim kuponu ile S7 bana mükemmel bir fiyata gelecekti, yalnız uyanık kupon muhabbetini görünce fiyatını 2450'lere çekmiş, o öyle yapınca bende 2614 TL fiyattan Samsung Türkiye garantili olanını sepete ekleyip 3000'e tamamladım...

Böylelikle Gold rengindeki Galaxy S7 telefonumu Türkiye garantili ve aşağı yukarı diğer aldığım ürünlerden edeceğim zararı da dikkate alırsam 2410 TL civarında bir fiyata getirmiş oldum. Hadi hayırlısı darısı sizlerin başına :D

kanasile1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Delta duyarsan kaç hiç uğrama mağdurluktur !

Delta teknik servis sağlayan bir ürün satın aldım ürün wifiye bağlı iken şarja taktım ki sabah kalktığımda telefonum hem şarj olsun hem güncelleme yapmış olsun diye.
Tahmin edin ne oldu tabi ki telefonum güncelleme yapmamış ve şarj olmamış tekrar şarja taktım telefonumu güncelleme yapmaya başladı güncelleme yarıda kaldı ve telefon kapandı sonuç olarak bir daha açılmadı ilk defa teknik servise göndermiş olduğum ürünümü darbe diye tabir edebilmek için nasıl bir makine ile çektiklerini çözemedim o kadar büyütmüşler ki en ufak soyulmaları çizilmeleri deformasyonları sanırsınız telefonun yarısı yok!!! Bu şekilde kurtulma çabasına gittiler ve ürünümü kullanıcı hatası bahanesiyle telefonumun fiyatı kadar tamir ücreti talep ettiler ne gariptir! Bire bir yaşadığım sorundan ötürü size şu tavsiyeyi sunabilirim ancak siz siz olun DELTA TEKNİK SERVİSİ sağlayan bir ürün almayın aldırtmayın ucuza alıcam diye bu tarz teknik servislerin adını dahi ağzınıza almayın telpa olsun şu olsun bu olsun güvenilir bilindik asıl yerlerden alın ki ucuza kaçıcam diye 300-400 lira az vericem diye bütün paranızdan olmayın !!!!!

Son düzenleyen moderatör:

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Hayırlı olsun.
S7'den çok memnun kalacaksınız.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Delta'ya öyle böyle diyorsunuz da Samsung Türkiye çok mu iyi? Yukarıda delta için söylenen olumsuzlukların aynısını ben samsung'ta bizzat gördüm.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Delta paralel ithalat pişmanlıktır. Sıyriktan darbe aldi diyerekten cihazimi garanti disi biraktilar.200-300 fark verip resmi distr. garantili cihaz tercih edin.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
DELTA DUYARSAN KAÇ HİÇ UĞRAMA MAĞDURLUKTUR !!!!!

Delta teknik servis sağlayan bir ürün satın aldım ürün wifiye bağlı iken şarja taktım ki sabah kalktığımda telefonum hem şarj olsun hem güncelleme yapmış olsun diye.
Tahmin edin ne oldu tabi ki telefonum güncelleme yapmamış ve şarj olmamış tekrar şarja taktım telefonumu güncelleme yapmaya başladı güncelleme yarıda kaldı ve telefon kapandı sonuç olarak bir daha açılmadı ilk defa teknik servise göndermiş olduğum ürünümü darbe diye tabir edebilmek için nasıl bir makine ile çektiklerini çözemedim o kadar büyütmüşler ki en ufak soyulmaları çizilmeleri deformasyonları sanırsınız telefonun yarısı yok!!! Bu şekilde kurtulma çabasına gittiler ve ürünümü kullanıcı hatası bahanesiyle telefonumun fiyatı kadar tamir ücreti talep ettiler ne gariptir! Bire bir yaşadığım sorundan ötürü size şu tavsiyeyi sunabilirim ancak siz siz olun DELTA TEKNİK SERVİSİ sağlayan bir ürün almayın aldırtmayın ucuza alıcam diye bu tarz teknik servislerin adını dahi ağzınıza almayın telpa olsun şu olsun bu olsun güvenilir bilindik asıl yerlerden alın ki ucuza kaçıcam diye 300-400 lira az vericem diye bütün paranızdan olmayın !!!!!
Su bir gercek ki resmi distr. de 1 surunursen paralel ithalat da 10 surunursun.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
8cbfa9d5f35d2a32acd8d2c44680429f.jpg

Arkadaşlar bu nasıl oluyor anlayamadım 2 s7 ikiside aynı site sıfır(heralde) ürün ama biri ucuz biri pahalı
Birisi s7 diğeri s7 edge...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Indirim kuponu muhabbeti icin hic gerk yok pahaliya ve ithalatci garantili almaya. Samsung s7 en son hepsiburada'da samsung TR garantili s7 2350 -2400 tl idi. Oraya bakin. Hem samsung Tr garantisi ile iciniz rahat olur hemde n11'e gore daha uygun fiyata almis olursunuz.