Dell G5 Windows 10 Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

ackynne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

Yeni aldığım Dell G5 laptop içinde ubuntu yüklü geldi. Windows 10 kurmak için Rufus yazılımıyla UEFI bootable usb hazırladım.
Cihaz açılırken boot menüsünde usb'yi görebiliyorum UEFI olarak ama seçip boot ettiğimde windows kurulum ekranı gelmiyor. Siyah ekranda kalıyor.
Usb'yi birkaç defa hazırlayıp denedim. İnternetten bulduğum çözümleri de denedim ancak sonuç değişmedi.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
ISO dosyasını nereden indirdiniz?

ackynne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çalıştığım şirkette indiren bir arkadaştan aldım ama onun da nereden indirdiğini bilmiyorum. 4 5 bilgisayara bu ISO dosyası ile kurulum yaptığını söyledi.

Yeni bir ISO dosyası indirebilirim önerdiğin bir yer varsa

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Çalıştığım şirkette indiren bir arkadaştan aldım ama onun da nereden indirdiğini bilmiyorum. 4 5 bilgisayara bu ISO dosyası ile kurulum yaptığını söyledi.

Yeni bir ISO dosyası indirebilirim önerdiğin bir yer varsa
Bu linkteki Microsoft programını indirin ve program aracılığıyla en az 8 GB USB belleğe yazdırma işlemini yapın. Daha sonra BIOS menüsünden USB bellek ile UEFI seçeneğini yan yana getirin. Kaydedip çıkın ve yeniden başlatın.

Windows 10'u Ä°ndirin

ackynne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu linkteki Microsoft programını indirin ve program aracılığıyla en az 8 GB USB belleğe yazdırma işlemini yapın. Daha sonra BIOS menüsünden USB bellek ile UEFI seçeneğini yan yana getirin. Kaydedip çıkın ve yeniden başlatın.

Windows 10'u Ä°ndirin

Kurulumu yaptım. Dediğin gibi ISO dosyasında sıkıntı vardı herhalde. Malum bayram olduğu için geç cevap verebildim.
Teşekkürler:)