Dell g3 Herhangi Bir Zamanda Fps Düşüşü

Bu konuyu okuyanlar

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Googleda gezerken youtubeda video izlerken veya masaüstünde beklerken aniden mouse hareketleri kasmaya başlıyor 2 saniye sonra düzeliyor. Fazla bir problem olmuyor ama sinir ediyor. Servise vermeli miyim çünkü online dersler malum 1 ay gelmez laptop bu da büyük sıkıntı. Sebebi nedir bunun oyun içerisinde olmuyor.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Sisteminizi yazar mısınız?

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Googleda gezerken youtubeda video izlerken veya masaüstünde beklerken aniden mouse hareketleri kasmaya başlıyor 2 saniye sonra düzeliyor. Fazla bir problem olmuyor ama sinir ediyor. Servise vermeli miyim çünkü online dersler malum 1 ay gelmez laptop bu da büyük sıkıntı. Sebebi nedir bunun oyun içerisinde olmuyor.
Driverleri BIOS u guncelleyin güncel olmadığı icin olabilir

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
İçinde windows kurulu geldi son sürüm windows da kurulu şuan ama söylediğinizi yapmadım sanırım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Hazır gelen Windows'lar hep sıkıntı. O yüzden W10 kurulu PC önermiyorum zaten. Hem fiyat gereksiz oluyor hem de format atmak gerekiyor zaten. Temiz bir format atıp sürücüleri güncelleyin.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Hazır gelen Windows'lar hep sıkıntı. O yüzden W10 kurulu PC önermiyorum zaten. Hem fiyat gereksiz oluyor hem de format atmak gerekiyor zaten. Temiz bir format atıp sürücüleri güncelleyin.
Sıkıntı kesin windowstan mıdır çünkü geçen ay ssd kirli uyarısı veriyordu onu engelledim. Her başlarken tarama yapıyordu fakat tarama başlamadan bitiyor ve bilgisayar açılıyordu ben de taramayı kapattım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Sıkıntı kesin windowstan mıdır çünkü geçen ay ssd kirli uyarısı veriyordu onu engelledim.
Masaüstünde yaşadığın sıkıntıları çoğu Windows veya sürücüler ile alakalıdır ki sürücü sorununu da temiz bir Windows kurarak halledebilirsin zaten. Driver Booster tarzı üçüncü parti uygumalar kullanmayın. Windows Update çoğu şeyi halleder. Sen Dell Support Assist ile yine taratabilirsin. Ekran kartını da GeForce Experience ile güncelleyebilirsin.

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
Masaüstünde yaşadığın sıkıntıları çoğu Windows veya sürücüler ile alakalıdır ki sürücü sorununu da temiz bir Windows kurarak halledebilirsin zaten. Driver Booster tarzı üçüncü parti uygumalar kullanmayın. Windows Update çoğu şeyi halleder. Sen Dell Support Assist ile yine taratabilirsin. Ekran kartını da GeForce Experience ile güncelleyebilirsin.
Teşekkür ederim uygun bir zamanda format atacağım.