Öneri Deji iphone batarya hakkında

Bu konuyu okuyanlar

berkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 6s telefonumun bataryasının değişmesi lazım. Sabah açtığım bir konuda bu markayı önerdiler. Biraz araştırdım olumlu olumsuz birçok yorum var. Bazıları 6 aydan sonra şişme ısınma gibi sorunların ortaya çıktığını söylüyor. Uzun bir süredir bu marka bataryayı telefonunda kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Deji kullanan birçok arkadaşım var ve sıkıntı yaşayan olmadı. Sadece yaptıracağınız yeri düzgün seçin. Eğer tam bir güveniniz yoksa Apple’a değiştirtmenizi öneririm.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kendin takabilirsin gereken herşey kutudan çıkıyor.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
iphone 6s telefonumun bataryasının değişmesi lazım. Sabah açtığım bir konuda bu markayı önerdiler. Biraz araştırdım olumlu olumsuz birçok yorum var. Bazıları 6 aydan sonra şişme ısınma gibi sorunların ortaya çıktığını söylüyor. Uzun bir süredir bu marka bataryayı telefonunda kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi?
Deji marka bataryalar genel anlamda iyi.Batarya sağlığı için cihaz şarj olduğunda cihazı kullanmaman ve cihazı yüzde 10-15 de takıp yüzde yüz olduğunda çıkarman lazım.Bu saydıklarımı uygularsan uzun vadede sorun yaşamazsın.

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
deji felan uğraşmayın paranıza yazık günah gidin orjinal taktırın istanbuldaysanız yaypel e gidin yada kargolayın çakma marka ile uğraşmayın

anil.ozkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yaklaşık 4 aydır rova batarya kullanıyorum hiçbir sıkıntısı görmedim gayet iyi ben memnun kaldım