Deji Batarya nasıldır

Bu konuyu okuyanlar

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
ürün linki : iPhone 8 Plus (3150 mAh) Mucize Batarya Deji

İlk çıktığından beri iPhone 8 Plus modeli kullanıyorum, batarya sağlığım %82 pek dayanmıyor gibi çabuk bitiyor bu linkteki ürünü sipariş verdim bugün, yarın elime ulaşır deneyip sonucu bildiririm. Daha önce kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim nasıldır, iyi tercih mi yapmışım. Telefonu sıfırlar, bataryayı takarım 0 almışım gibi kullanırım diye düşünüyorum halen güncel ve güçlü bir model iPhone 8 Plus. Tek sıkıntısı bataryaydı umarım işime yarar.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

İlk çıktığından beri iPhone 8 Plus modeli kullanıyorum, batarya sağlığım %82 pek dayanmıyor gibi çabuk bitiyor bu linkteki ürünü sipariş verdim bugün, yarın elime ulaşır deneyip sonucu bildiririm. Daha önce kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim nasıldır, iyi tercih mi yapmışım. Telefonu sıfırlar, bataryayı takarım 0 almışım gibi kullanırım diye düşünüyorum halen güncel ve güçlü bir model iPhone 8 Plus. Tek sıkıntısı bataryaydı umarım işime yarar.
1 yıldan sonra pert olduğu söyleniyor.Senin yerinde olsam orijinalden şaşmazdım.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Diğer bataryalara göre dejiler daha iyi diye biliyorum.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Her yıl değiştirebilirim orijinalinin 1/3 fiyatına geliyor
Yan ürün anlamında diğerlerinden iyi fakat sonradan arkadaşın dediği gibi gidiyor diye biliyorum. Şöyle de yapılabilir. Öyle birşey olursa garantisi var en azından değişim yaparlar belki.