Değişik bir smart watch.

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Dün internette nokia modellerine bakıyordum sonra acaba nokia nın akkıllı aksesuarları var mıdır sorusu aklıma takıldı. VEEEE o güzel saat karşıma çıktı. Türkiye'ye gelmemişti gelseydi de zaten ateş pahası olurdu. Sorum bu saat alınır mı biliyorum bunun yerine efsane akıllı saatler alınabilir ama bu da mükemmel duruyor yaaa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu yanlış yere açmışım :(

Son düzenleme:

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Dün internette nokia modellerine bakıyordum sonra acaba nokia nın akkıllı aksesuarları var mıdır sorusu aklıma takıldı. VEEEE o güzel saat karşıma çıktı. Türkiye'ye gelmemişti gelseydi de zaten ateş pahası olurdu. Sorum bu saat alınır mı biliyorum bunun yerine efsane akıllı saatler alınabilir ama bu da mükemmel duruyor yaaa.

konuyu yanlış yere açmışım :(
1 haftadır onu araştırıyorum. Cihaz FDA onaylı ekg ,uyku takibinin yanısira spo2 özelliği ile Uyku apnesi takibi de yapabiliyor. Amazon.de de 175 euro. En düşük 138 euroyu görmüş. Özellikle Yaşlılar ve batarya ömründen şikayetçi olanlar ile klasik saat görünümünü isteyenler için iyi bir alternatif. Hakkı Alkan da fuarda kısa incelemişti. Türkiye de çok pahalı. Ayrıca dikkatli olmak lazım bazı modeller 2017 üretimi.