Değişen ürün sıfır mı gelir yoksa yenilenmiş mi?

Bu konuyu okuyanlar

turgutsalgin

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Daha önce burada HP'nin ayıplı ürün için değişim kararı verdiğini yazmıştım. Bendeki ürün artık üretilmediği için bana 2 farklı üst model sunmuşlardu ve ben mantıklı olanı seçmiştim. Şu an merak ettiğim şey bana gelecek olan ürün sıfır ürün mü yoksa başka kişilerin daha önce garantiye gönderipte tamir olan ürünler mi? HP'den bana gele maili de ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 1610824775345.png
    1610824775345.png
    7 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Daha önce burada HP'nin ayıplı ürün için değişim kararı verdiğini yazmıştım. Bendeki ürün artık üretilmediği için bana farklı 2 farklı üst model sunmuşlardu ve ben mantıklı olanı seçmiştim. Şu an merak ettiğim şey bana gelecek olan ürün sıfır ürün mü yoksa başka kişilerin daha önce garantiye gönderipte tamir olan ürünler mi? HP'den bana gele maili de ekliyorum.
Sıfır geleceğini düşünüyorum.

turgutsalgin

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Yenilenmiş ürün göndereceklerini sanmıyorum. Sıfır üründür. Mail yoluyla kendilerine de sorabilirsiniz.
İnternette bir kaç sayfada okumuştum, çoğu kişi yenilenmiş ürün gönderdiklerini söylüyordu. Ayrıyeten dün mail ile sordum fakat haftasonu olduğu için hala cevap alamadım.

turgutsalgin

Asistan
Reaksiyon puanı
119

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Ürün elime bugün ulaştı fakat gelen üründe de malesef önceki gibi ışık sızması mevcut. Bu durumda benim ne yapmam gerekir? Tekrar değişim isteme hakkım var mıdır?
Işık sızması olması normal bir durum ki. Olmayan bir panel ile karşılaşmak, olan bir panel ile karşılaşmaktan daha zor özellikle laptop tarafında. Normal sızmalar sorun olarak görülmüyor genelde hiçbir marka tarafından. Ancak miktar çok fazla olursa o zaman değişim olabilir. Yoksa ışık sızması normal bir durum IPS paneller için.

turgutsalgin

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Işık sızması olması normal bir durum ki. Olmayan bir panel ile karşılaşmak, olan bir panel ile karşılaşmaktan daha zor özellikle laptop tarafında. Normal sızmalar sorun olarak görülmüyor genelde hiçbir marka tarafından. Ancak miktar çok fazla olursa o zaman değişim olabilir. Yoksa ışık sızması normal bir durum IPS paneller için.
Peki sizce bu fazla mı normal mi? Sağ ve sol köşedeki sarı ışık kameradan kaynaklanmaktadır. Işık sızması oklar ile gösterdiğim beyaz ışıklar.

Ekli dosyalar

• 1610993883772.png
    1610993883772.png
    630.8 KB · Görüntüleme: 65

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Peki sizce bu fazla mı normal mi? Sağ ve sol köşedeki sarı ışık kameradan kaynaklanmaktadır. Işık sızması oklar ile gösterdiğim beyaz ışıklar.
Çok az bir sızma değil ama abartılacak kadar bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bundan daha fazla IPS Glow olan paneller oluyor.

Son mesajlar