Deep Web Katmanlarına girmek

Bu konuyu okuyanlar

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Psikoloji bozan yasal olmayan ilüminati,masonların belgelerinden ahlaksız videolara kadar her türlü negatif içeriği barındıran deep web katmanlarında nasıl ilerlenir arkadaşlar.Soruyu tam sormadan amacım girmek değil bilgilenmek bunu da belirtelim.

Tor üzerinden klasik şekilde Deep Web'e girmek dışında bu şu seviyede devlet bilgileri falan filan muhabbeti dönen Charter Web,Marianas Web tarzı katmanlara nasıl erişiliyor? Amacım erişmek veya yasa dışı şeyler değil ancak bu şu seviye falan diye ayırıyorlar. Ben sadece klasik TOR ile girilenini biliyorum. Neyse uzatmadan bu öbür katmanlara kimler nasıl girebilir arkadaşlar? Giren var mı? Ayrıca bu ileri katmanlara girmek için denilen özel araçlar tam olarak neler?

Tam olarak okumadan cevaplamayın lütfen.

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
siteleri bunlar arac gerekmez vpnden gec ama.dark webte gezmek yasaldır ama tordan gecmek türkiyede yasaktır
Normal şeyler hakkında yeterince bilgim var. Konu o değil farkındaysan. Marianas web e nasıl girilir mesela. Atıyorum haber yayınlandı 5. seviyeye ilk ulaşan insan öldürüldü diye nasıl ilk ulaştı

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Tor+Vpn kullan bu sitelere girmeden önce not: Tor kullanman zorunlu .Çünkü .onion uzantılı itelere girmek istiyorsun anladığım kadarıyla. İlk baş Vpn'i aç Tor'u ondan sonra başlat. Tor'u sakın tam ekrana alma. Bu seni izleyebilmelerini sağlar. The hidden wiki yaz. ilk çıkan üç sonçtan birine gir. Karşında bir sürü .onion uzantılı siteler çıkacak. Bu linklere tıklayarak çeşitli katmanlara gidebilirsin. ör: Duckduckgo onion 1. seviyedir. Silah ticareti yada sahte kimlik yerlerine girmeni önermem. Yoksa FBI kapını çalıp seni vizesiz Amerikaya götürebilir. Arama Motoru olarak duckduckgo onion kullan. "Başına birşey gelirse sorumluluk kabul etmiyorum"
O kısmınızı biliyorum bro 4. 5. seviyeye nasıl gidiliyor ve neden girmek çok zor diyorlar

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Ahjameıalanpamsusösb ne çocuksunuz dark web'i anlatan yerler seviye seviye ayrıyor fakat gerçekte böyle birşey yok bu insanların aklında canlansın diye denilen bişey. Yani seviye seviye ayrılmıyor sadece bazı arşivlere belli cihazlarla veya size erişim verilirse girebiliyosunuz o kadar. İlluminati hükümet gizli arşivleri falan yok bunlar hayal ürünü sadece beyler. Bunlar internete yüklenmez, internete yüklenen şeyler de silinmez. Bunlar disklerde tutulur yani anlayacağınız siz sadece tordan .onion uzantılı sitelerde en fazla nekrofili bulursunuz hayal dünyanızda yaşamayı kesin.
Üslubuna dikkat et. Anlatıığn şeyleri zaten biliyorum sorduğum soru özel erişim izni dedin ya o zaman üst seviyeye ilk giren insanın öldürülme sebebi ne madem erişimle giriliyor bu adam nasıl girdi ve öldürüldü. Üslup bilmedğin kadar cahilsin de . Konuşma tarzına dikkat et.

CyberSecurityExpert

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Son olarak hükümet sırları diye bir şey yok. anca liderlerin kamuya yayınlanmayan Fotoğrafları vardır. Koskoca hükümetlerin 3 5 tane hackere sırlarını verecek kadar bilgisiz olduklarını düşünmüyorum.
Al bunlar senin olsun demiyorlar zaten bilmeden yorum yapmazsanız sevinirim

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
Üslubuna dikkat et. Anlatıığn şeyleri zaten biliyorum sorduğum soru özel erişim izni dedin ya o zaman üst seviyeye ilk giren insanın öldürülme sebebi ne madem erişimle giriliyor bu adam nasıl girdi ve öldürüldü. Üslup bilmedğin kadar cahilsin de . Konuşma tarzına dikkat et.
Ne öldürmesi ne boş yapıyon kardesim en üst seviyeye giren adam ölmüş falan ne saçmalıyorsun? Zaten bilseydin saçmalamazdın yaşı küçük kardeşimiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hidden Wiki'deki bir linkte.
Dediğin yalan gibi geldi bana. Dm'den yaz problem neymiş bakalım.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Çünkü özel router ve yönlerdiriciler gerkiyor. Paran yetiyosa yurt dışından sipariş verebilirsin. Ama çoooooook tuzlu fiyatları var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 4'e rahat girersin. 5. seviye zor ve 9 a kadar gidiyor.
5.seviye marina diye adlandırılıyormus ve 5te dahil onlara giren geri dönmedi diye bir söylenti var bilen nedenini acıklarmısınız.ve akıl saglıgıgını bozuyormuş

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Aynı haberi anlattım da akıl fazlalığı olduğu için Yahya isimli mahlukat anlamadı
ya bişe olmadıgını düşünemem8 ve 9 a galiba normal bilgisiyarlardan erişilmiyormus bilgisi olan biri tam anlatsın ki formu okuyan genc kardeşlerimiz interntte gördükce merak ediyor eger tehlikeli birşeyse iyi bilen ama anlatsın merakı olan meragı gitsin