Decathlon'un LGBTİ+ Onur Paylaşımı

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Haziran ayı lgbti+ onur ayıdır, her haziran'ın son haftası pride etkinlikleri olur. İstanbul'da da bu etkinlikler düzenlenir ve yapılır. Normalde her sene belediyelerde destek verir ve paylaşım yapardı ve bu paylaşımlar medyaya yansırdı. Bu sene göremediğimiz gibi henüz bir atılım olduğu söylenmezken Decathlon'un İnstagram paylaşımı ile herkese hatırlatıldı bu ayın önemi..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Ben kendimi bildim bileli bu ülkenin gündemi terör-siyaset-din-cinsel tercihler-kadına şiddet oldu. Sürekli aynı şeyler dönüp dönüp dolanıyor. Ülkede başka bir şey konuşulmuyor. Ülke zihniyeti bir milim ileriye gitmiyor maalesef. Ciddi anlamda bıktım artık gerçekten.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Bu paylaşıma belediyelerin destek verdiğine eminmisin gerçekten ?
Benim bildiğim Belediyeler kurum olarak hiç böyle etkinliklere destek vermiyor. ( Bir ara Muhalefet milletvekilleri ve eşcinsel bazı sanatçılar ellerinde velevki İb..yiz vb pankartlar ile yürüyüşler yapıyordu ama ) Ben hiç belediyelerin desteklediğini hatırlamıyorum.

Şu aralar zaten ülke ve siyaset Diyanet işleri açıklaması sonrası gergin. İBB korona günlerinde eyleme izin verip maddi destekte sağlarsa topa tutarlar gibime geliyor...

AspectZero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu nasıl bir şey lgbt'ye destek vermek ne demek. Söze gelince elhamdülillah müslümanız ama LGBT'ye desteğimiz sonsuz ? :D çok garip bir olay. Bence bu tür şeylere destek verilmemeli şahsen kınıyorum.

(bu yazıyı okuyan kişilerin belki buraya yazacak kadar cesareti olmayabilir içinden bana sövmüş olabilir ama bu tür şeyler DİN'NEN UYGUN DEĞİL !!!!!!!!!!!!!)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Bu nasıl bir şey lgbt'ye destek vermek ne demek. Söze gelince elhamdülillah müslümanız ama LGBT'ye desteğimiz sonsuz ? :D çok garip bir olay. Bence bu tür şeylere destek verilmemeli şahsen kınıyorum.

(bu yazıyı okuyan kişilerin belki buraya yazacak kadar cesareti olmayabilir içinden bana sövmüş olabilir ama bu tür şeyler DİN'NEN UYGUN DEĞİL !!!!!!!!!!!!!)
Söze gelince elhamdülillah müslümanız ama kadına, hayvana ve çocuğa tecavüzde Avrupa'da birinciyiz.
çok garip bir olay. Bence bu tür şeylere destek verilmemeli şahsen kınıyorum. ?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
abd protesto fransa şu bu derken milyar kişiye bulaşmıştır zaten. her türlü toplaşma faaliyeti bekleyebilir bence. ikinci dalga falan olursa iyice keyifler kaçacak.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hayret bu konu nasıl kapanmamış..
İllaki bir tartışma olurdu. ??

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben kendimi bildim bileli bu ülkenin gündemi terör-siyaset-din-cinsel tercihler-kadına şiddet oldu. Sürekli aynı şeyler dönüp dönüp dolanıyor. Ülkede başka bir şey konuşulmuyor. Ülke zihniyeti bir milim ileriye gitmiyor maalesef. Ciddi anlamda bıktım artık gerçekten.
Ne düşünüyorsam onu yazmışsın hocam, eline sağlık.
Bir genç olarak bu ülkenin gündemi artık beni gerçekten yoruyor, gına geldi. Bu konu geçince bu sefer başka klasiğe döner yine başa sararız.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bir yanlış başka bir yanlışı savunmak için kullanılamaz.Şu sözü bir türlü anlamıyorum "lafa gelince müslümanız"...Demekki sadece lafta müslümanmış o sevmediğiniz yanlışları yapanlar.Avrupa'nın pisliklerine gözünüzü kulağınızı tıkayıp sürekli övme çabalarıda bir yere kadar.Gördük görüyoruz..Kötü insan her yerde var.Dili,dini,cinsiyeti farketmez.Ama İslam'ın lanetlediği bir şeye sempati duyulmasını beklemek hak değil.Hak diyosan dur bir düşün derim.Yayılmasını önlemek,kötü bir durum olduğunu savunmamız gerekirken destek çıkmak görmezden gelmek bizide o zümreye dahil edecek korkarım ki...

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Ne kadar üstlerine giderseniz o kadar direnirler ve inadına artarlar.
Ben karışmam kim ne yaparsa yapsın bana ne?

+++ Son olarak eklemek isterim ki yolda ve başka yerlerde gördüğü haksızlığa uğrayan insanlara en hızlı yardım eli uzatanlar böyle insanlardır.
Adamların haksızlığa uğrayanlara karşı kalpleri dayanamıyor iyiliği esirgemiyor.

Ama işte düşünce yapısı böyledir bunların ne yapalım. Çok gördüm söylediğim olayları.

Demin Bir kıza yolda sataşanlara kız karakterli ince bir erkek tek başına müdafaa edip kızı ortamdan nasıl uzaklaştırdığlnı gördüm.
Adam resmen gözü dönmüş canavara dönüşmüştü?

Kendi hallerine bırakın derim adamları.
Kendilerinden başka kimseye zararı yok bence

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
1591335946790.png

Hutbenin 19. dakikasından itibaren sapkınlıklara, zinaya değiniliyor... Suçu suçla, günahı günahla örtbas etme, görmezden gelme, bahane bulma yanlış bir düşüncedir. Ayrıca Türkiyemiz diğer dünya ülkeleri arasında son derece güzel, mümtaz bir yere sahiptir, görmesini bilene, güzel bakıp güzel düşünen herkes bu güzellikleri görebilir, kalp gözü açık olmalıdır.