DDR 3 Ekran Kartı Önerisi

olcytgadgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
DDR 3 Ekran Kartı Önerirmisiniz.
FarCry Primal
Fortnite Felan Oyun Oynamak Icin Önerirmisiniz

Son düzenleyen moderatör:

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
DDR 3 Ekran Kartı Önerirmisiniz.
FarCry Primal
Fortnite Felan Oyun Oynamak Icin Önerirmisiniz

DDR3 yok GDDR3 var ayrıca sanırım sistem belleği ile ekran kartı belliğini aynı sandığınız için DDR3 yazdınız. GDDR5 bir ekran kartı lazım size. Bütçenizi belirtin sisteminiz de yazın yardımcı olalım.

Emir Aydın

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Önemli olan ekran kartının ddr i değil.İslemcin besleyebilecegi mi ekran kartını.Ramlerin DDR3 diye Gddr 5 ekran kartı alamazsın diye bir şey yok,ikisi farklı şeyler.Zaten DDR 5 ram de yok.

olcytgadgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
Herkes Laptop diyoda internete yaz bak bi masaustu islemciside var

İkinci el R7 370 yada GTX 750 bulabilirsen al ama darboğaz yapma olasılığını da unutma ve %80 darboğaz yaşıyacaksın zaten. 300w psu da çok eski kim bilir kaç seneliktir yılların verdiği yıpranmayı da sayarsak 300w vermiyordur artık. Bu sisteme para harcama bence.

Spesiyalite

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Öneri istiyorsun ama aynı zamanda kimseyi de takmıyorsun. GDDR5 ekran kartı alabileceğin sana söylendi; buna rağmen önemsemeyip DDR3 öneri istiyorsun. Yazdığın işlemci notebook işlemcisi olduğu için CPU-z ekran görüntüsü istedim onu da atmadın. Aynı şeyi sorduğun bir sürü konu açmışsın.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822
Öneri istiyorsun ama aynı zamanda kimseyi de takmıyorsun. GDDR5 ekran kartı alabileceğin sana söylendi; buna rağmen önemsemeyip DDR3 öneri istiyorsun. Yazdığın işlemci notebook işlemcisi olduğu için CPU-z ekran görüntüsü istedim onu da atmadın. Aynı şeyi sorduğun bir sürü konu açmışsın.

Tuhaf bir kişi.

olcytgadgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bilgisayari acmiyorum ki windows 10 yaptirdim ve pc su an onboard takipmalar oluyo ama aticam sana fotograf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes Farkli Bisey Söylüyor Cok Kafam Karisik Ilk Basta GT 1030 Alicaktim pc ile uyusmuyormus

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,231
Bilgisayari acmiyorum ki windows 10 yaptirdim ve pc su an onboard takipmalar oluyo ama aticam sana fotograf

Herkes Farkli Bisey Söylüyor Cok Kafam Karisik Ilk Basta GT 1030 Alicaktim pc ile uyusmuyormus
Discord var mı? Yardımcı olurum size. Burda anlatılanları anlamıyorsunuz herhalde. Detaylı olarak yardımcı olurum size.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,822

Öneri verdim zaten yukarı da zahmet edip okumuyorsun sonra herkes farklı bir şey söylüyor diyorsun. Hangisini istiyorsan onu al. İyi forumlar..