Davlumbaz ve Ankastre Fırın Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Biliyorum bayan olarak azız.Olanlarda öğrenci.? Ama erkeklerden evli olanlar veya aile evinde memnun oldukları markaları yazmak isteyenlerde yardım ederse sevinirim.Hiç anlamıyorum davlumbazdan.Hadi o neyse de fırın önemli bir detay.Aralık bitmeden almamız lazım zam gelmeden.İyi pişiren ankastre fırın önerileriniz var mı?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben hep 1500 liralık alıyorum ?
Erkeklerden fırın önerisi mi ? ? En son kullandığımda fırının içinde ateş yağdı.

Detayları bilmemde davlumbaz ocaktan 50 60 cm yüksekte olması gerekiyor(sanırım). O mesafeyi hesaplayarak ürün beğen. Yoksa tencereden çıkan buharlar sağını solunu eritmesin.
Fırın olarak 4 5 sene önce alınan galiba sinfer var. Evdekiler daha şikayetçi değiller.

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ben yurtta kalırım daha iyi. Çıkmam eve.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben yurtta kalırım daha iyi. Çıkmam eve.
Eve çıkan kim yav paramız yok işimiz yok nere çıkıyoz?
Ben hep 1500 liralık alıyorum ?
Erkeklerden fırın önerisi mi ? ? En son kullandığımda fırının içinde ateş yağdı.

Detayları bilmemde davlumbaz ocaktan 50 60 cm yüksekte olması gerekiyor(sanırım). O mesafeyi hesaplayarak ürün beğen. Yoksa tencereden çıkan buharlar sağını solunu eritmesin.
Fırın olarak 4 5 sene önce alınan galiba sinfer var. Evdekiler daha şikayetçi değiller.
Fırının içine ateş nasıl yağdırdın ? Yazık olmuş ? Hmm sinfer gördüm.Bizim eski fırın kumtel onlara da bakıym

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Eve çıkan kim yav paramız yok işimiz yok nere çıkıyoz?

Fırının içine ateş nasıl yağdırdın ? Yazık olmuş ? Hmm sinfer gördüm.Bizim eski fırın kumtel onlara da bakıym
Öğrenci evim eşyalıydı fırının ısı boruları alt ve üstteydi. (çok eski model) Tabi daha yeni yemek yapmayı öğrenen biri olunca fırına ben yağlı yağlı attım herşeyi. Sonrası felaket :D
Yağ damladıkça alev alıyor. Çok güzel görsel şölen olmuştu ?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Doğru yerdesin. Ev eşyası konusunda eksper burada :)

Ben davlumbaz konusunda ICF marka aldım, Türkiye'de pek bilinmeyen, acayip kaliteli bir markadır. bizim millet varsa yoksa bosch vestel arçelik alır, salla onları, ICF yanında traş onlar.

Fırın olarak Siemens tek geçerim, kraldır, baş tacıdır.

Ankastre set alma, çünkü sette ya davlumbaz dandik çıkar ya da fırın, ayrı ayrı al.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Öğrenci evim eşyalıydı fırının ısı boruları alt ve üstteydi. (çok eski model) Tabi daha yeni yemek yapmayı öğrenen biri olunca fırına ben yağlı yağlı attım herşeyi. Sonrası felaket :D
Yağ damladıkça alev alıyor. Çok güzel görsel şölen olmuştu ?
Ayy gözümde canlandı helal olsun ya? Ahaha annenin evinde yapsan iyi bir dayak yerdin ama:)

Doğru yerdesin. Ev eşyası konusunda eksper burada :)

Ben davlumbaz konusunda ICF marka aldım, Türkiye'de pek bilinmeyen, acayip kaliteli bir markadır. bizim millet varsa yoksa bosch vestel arçelik alır, salla onları, ICF yanında traş onlar.

Fırın olarak Siemens tek geçerim, kraldır, baş tacıdır.

Ankastre set alma, çünkü sette ya davlumbaz dandik çıkar ya da fırın, ayrı ayrı al.
Teşekkür ederim öncelikle.Çok pahalı bir şeyler düşünmüyoruz açıkcası ve 2,3 günümüz var Aralık bitmeden zamlanmadan almamız lazım? Icf dediğinz muhtemelen üst düzey bir şey bize daha orta segment bilinen markalardan lazım.Yani sorunsuz kullanalım fırını güzel pişirsin çok da beklentimiz yok açıkcası:) 10 tane program olmasa da olur yani.Fırında bende siemens önerildiğini gördüm ama davlumbazlarda değişik değişik kafam karıştı.

tamerdanic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Yardımcı Olmamış Ben Olayım Büyük veya Küçük Fırın Olucak İse
Kumtel Kf-6135 Siyah Midi/Mini Fırın Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kumtel Eko Siyah B66-S2 Statik Fırın | Ankastre Dünyası (ankastredunyasi.com)

Bu Gibi Ürünlere Bakılabilir Kumtel Atmamdaki Sebep F/P Olması Bende Kullanıyorum Davlumbaz Bu Kadar Fazla Fiyat Vermeseymiş Annem Dedim İçimden Sonuçta Görevleri Aynı :) Sınıf Sınıf İşte A+++ A+ A B C D Diye Gidiyor Fiyatlarda Ona Göre :) Kolay Gelsin

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Evettt aralığın son günü aldık ürünlerimizi...Bosch marka aldık.Aslında iyi yorumlar görmüştüm.Arçelik,Profilo ve Bosch seçeneklerinden Bosch seçtik diğer ürünlerimizde bu marka diye...Ama fırın hakkında youtubeda biraz araştırınca altdan pişirmiyor şikayetleri çok fazlaydı.Börek güzel pişti de kek ayarından mıdır alttan ısı eksikliğinden midir nedir kabarmadı ve altı pişmedi...Üzücü oldu.İnşallah çözüm buluruz deneye deneye:/ Alacaklar iki kez düşünsün.Davlumbaz da kaliteli aslında ama bizim bacamız biraz küçük olduğundan çok ses yapıyormuş.Sessiz bir şey istiyorduk:) Nasip işte ne yapalım? Buna da şükür artık idare etcez.

tamerdanic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Evettt aralığın son günü aldık ürünlerimizi...Bosch marka aldık.Aslında iyi yorumlar görmüştüm.Arçelik,Profilo ve Bosch seçeneklerinden Bosch seçtik diğer ürünlerimizde bu marka diye...Ama fırın hakkında youtubeda biraz araştırınca altdan pişirmiyor şikayetleri çok fazlaydı.Börek güzel pişti de kek ayarından mıdır alttan ısı eksikliğinden midir nedir kabarmadı ve altı pişmedi...Üzücü oldu.İnşallah çözüm buluruz deneye deneye:/ Alacaklar iki kez düşünsün.Davlumbaz da kaliteli aslında ama bizim bacamız biraz küçük olduğundan çok ses yapıyormuş.Sessiz bir şey istiyorduk:) Nasip işte ne yapalım? Buna da şükür artık idare etcez.
Hayırlı Olsun