Dany Galatasaray'da!

Bu konuyu okuyanlar

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
dany fiziğini iyi kullanan servet tarzında ama ona göre daha teknik (çalım atmayı sever) ve hızlı oyuncu.. turkiye liginde oynayan en iyi yabancı stoper derdim..kesinlikle yobodan daha iyi oyuncu.. ama onu alacağımız aklıma gelmedi.. gaziantep yüklü bonservis ister diye tahmin ediyordum.. makul fiyata almışız.. Cesaretli oyuncudur..

Hayırlısı da, kesmedi beni Dany.

Kuyt nere, Dany nere..
kuyt öldüde geldi hocam.. o parayı başka klüp vermezdi çünkü.. illaki fenere faydalı olur ama o eski kuyt olamaz..32-33 yaşında..geçen sezon 2 gol atmış ligde

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Servet yine karambolden 3-4 golü atıyordu.Bir sezonda Transfer ettiğiniz oyuncuya bak.Göreceğiz vasatın üstünde oynasın.ben gs arkadaşları tebrik edecem.Biz alınca ölüsü oluyor.siz alınca kral.geçin bu fanatik ayaklarını.
dany1.jpg

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Servet yine karambolden 3-4 golü atıyordu.Bir sezonda Transfer ettiğiniz oyuncuya bak.Göreceğiz vasatın üstünde oynasın.ben gs arkadaşları tebrik edecem.Biz alınca ölüsü oluyor.siz alınca kral.geçin bu fanatik ayaklarını.
dany1.jpg

kimseye ayak yaptımız yok arkadaş.. yaşından dolayı ölü, yaramaz anlamında dedim.. dikkat edersen fenere yararlı olurda dedim.. bizimde ulfalusi yaşlı. seneye bırakıcakmış mesela.. buda yaramaz bi transfer yani.sadece fenerin aldığı adama laf söylemiyorum.. kuyt bir dünya yıldızı değil..32 lik adamlara 2 sezon için 6-7 milyon euro vermek mantıklımı? sözleşmesi bitince bırakıcak yada bedava gidicek..8 milyonluk yarar sağlama şansı nedir 2 sezonda formsuz oyuncunun?

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu adamı izlemeden kötüleyenler yanıldıklarını görecekler. Birkaç maçını izledim, çok faydası olacaktır. Çalıma çok fazla girmese daha iyi olacak.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
defans oyuncusunun gol atabilmesi için büyük takımlarda oynaması lazım. dany bugüne kadar hiç büyük takımda oynamış mı? kaldı ki, bir stoperin başarısını değerlendiriken ne zamandan beri gol sayısına bakılıyor? ayrıca hiçbirimiz de "kral aldık" demedik zaten.

kuy konusuna gelirsek; evet siz kuyt'ın ölüsünü aldınız. o yaştaki ve performanstaki birine fenerbahçeden başkası yıllık 2.5 milyon euro garanti para vermezdi. şüphesiz süper ligde faydalı olur. ancak avrupada ne iş yapar, belli olmaz.

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
gol atması muhim değil. defanstaki görevini yapsın yeter.. 3-4 gol atması ekstradır.. kimsede gol atması için almadı onu..bitiricilik hucum oyuncularına mahsus. ama fenerin aldığı adamdan herkez gol bekleyecek. 34 maçta 2 gol attı geçen sezon.. sürekli oynarsa sizde taş çatlasın 7-8 gol atar. basın taraftar niye aldı fener bu adamı diye eleştirmezsse sezon sonu bende sizi tebrik edeceğim

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Keşke bu tarz transferler sessizce olsa..

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
sürekli yaşa takılıyorsunuz.Kimse Zaten önümüzdeki 5-10 yılı düşünmüyor.Maalesef.Herkes bugünü kurtarmanın peşinde.bu sadece fenerbahcenin sorunu değil.Türk futbol takımların hepsi aynı hatayı yapıyor.Maalesef.

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
valla ben 33 luk chivunun yerine bu adamın alınmasına çok sevindim. 3.5milyon€ dan 2+1 sözleşme istiyo. maç başı ücretler yıllık maliyeti 4 milyon € eder.. 3 sene kalsa (kalamazda) 12milyon€ ona vereceğimize 4 yıl için bonservis dahil 7.7 milyon vermemize sevinirim bu adam için.. ilerde bakarsın tutar sözleşme yeniler satma ımkanımız olur..30 yaş üstü oyuncu alırken 3 kere düşünmek lazım.. herkez hagi popescu van hooijdonk alex olmuyo malesef

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
google'a dany yazıp arayınca bu adam çıkıyor. :D

dany-brillant_640.jpg

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
benzetme olarak Fenerbahçemden yobonun genç hali gibi gelmişti bana ... Galatasaraya hayırlı olsun..

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bak sende kabul ettin bizim iyi sizin kötü transfer yaptığınızı. Kıskanmayın kıskanmayın :p :D :D :D

Kıskanmıyorum da, Hamit derken, Suarez derken Dany olmadı.

Neyse, vardır Terim'in bir bildiği nasılsa..

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Galatasaray bir yana Terim bir yana.

Tek bir laf söyletmem ona.

Neyse konu dağılmasın.

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Dany ismini görünce Dany Dany Benleri var yüzünde türküsü aklıma geldi.

[video=youtube;ZFYQLmQh_nw]http://www.youtube.com/watch?v=ZFYQLmQh_nw[/video]

Kusura bakmayın Müyapdan dolayı amatör paylaştım.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
[video=youtube;omgwZffqDSs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=omgwZffqDSs[/video]

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hayırlı olsun.bence Türkiyedeki güzel transferlerden biri.

Son mesajlar