Damadın 47 bin liralık kalorifer peteği (Altın VARAK)

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
cache-v2

cache-v2

Kendi ohalinizi kendiniz ilan edin

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
:D
Çok güzel bir konu gene ülkece tek derdimiz Damadın kalorife peteğii kaç para idi. Gece rüyalarıma giriyordu bu damadın kalorifer peteğini gizlice çalıp satsak mı diye :) Herkesin malı mülkü kendine bizene sanane bundan =? Şahsi mal varlığı ile aldıktan sonra. Gerek dinen gerekse hukuken bir yaptırım hakkın var mı ?

Not: Bu arada sen bu linkleri Donanımhaber'den mi kopyalıyon Yeni sekmede açarken donanımhaber uyarısı çıkıyor. ( Forum kurallarını tam bilmiyom ama yasak olabilir gene ban yiyecen bak. )

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Şahsi mal varlığı ile aldı dimi , sen kendi yazdıklarına inanıyormusun , nasıl bizene sanane dışardaki hayatı görmüyormusun

Vergilerimiz ile alınan şeyin nasıl şahsi mal varlığı oluyor ?

Daha ne olması gerekiyor , ülkenin durumuna bak insanlara bak bir de yönedimdekilerin hayatına bak , lüks sefa içinde her biri..

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Sen gene malum medyadan yalan yanlış haberleri kopyalıyon galiba. ( Şu Sözcü gazetesinin haberlerine sazan gibi atlama )
Daha tam emin olmamakla birlikte (1-2 saate düşer haber sitelerine ) Burasının devlete ait Beylerbeyi Sarayı olduğu söyleniyor. Bak arkada gene o peteklerden var.

1585326477445.png

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Haber sözcüden alınma değil , sözcü ile ilgili bir kaynak belirtilmemiş .

EUEH6LzXgAELhUF

Berat Albayrak'ın önünde altın varaklı kalorifer olan çalışma masası için "Orası Beylerbeyi Sarayı, kaloriferler de replika"diyorlar.Birincisi benim tweetimde bir yer belirtmedim.İkincisi ise Beylerbeyi Sarayı'nda kaloriferler varaklı değil.:)))

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Birincisi benim tweetimde bir yer belirtmedim.İkincisi ise Beylerbeyi Sarayı'nda kaloriferler varaklı değil.:)))
Kıvır bakalım her zaman ki gibi. AÇtığın konunun başlığını bilmeden mi açıyon ? Damadın 47 bin liralık kalorifer peteği diye başlığı sen atmadın mı ?
Peki ne anlatmaya ne göstermeye çalışıyon sen ?
Orası Berat Albayrak'ın evi ise kendi mal varlığıdır bize ne hatta sanane.
Haa eğer devletin Sarayı ise gene aynı cevap bize ne sana ne ? Ortalığa bir haber atıyon tam açıklamasını yap bali. Bu Celal Eren Çelik dediğin adamında Twitlerine bakıyom oda kıvırmaya başlamış. ( Ben birşey demedim ki ben yer belirtmedim ki diye kafa hep aynı ) başka başka konulara atlamaya başlamış.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Damadın önündeki laptopta 4. Nesil İntel işlemci ve AMD Radeon HD 8xxx serisi ekran kartı var %100 ihtimalle. Etiketlerden bildim.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Kıvır bakalım her zaman ki gibi. AÇtığın konunun başlığını bilmeden mi açıyon ? Damadın 47 bin liralık kalorifer peteği diye başlığı sen atmadın mı ?
Peki ne anlatmaya ne göstermeye çalışıyon sen ?
Orası Berat Albayrak'ın evi ise kendi mal varlığıdır bize ne hatta sanane.
Haa eğer devletin Sarayı ise gene aynı cevap bize ne sana ne ? Ortalığa bir haber atıyon tam açıklamasını yap bali. Bu Celal Eren Çelik dediğin adamında Twitlerine bakıyom oda kıvırmaya başlamış. ( Ben birşey demedim ki ben yer belirtmedim ki diye kafa hep aynı ) başka başka konulara atlamaya başlamış.

Senin akıl iptal olmuş , sana birşey yazmayacağım haha :D

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
:D
Çok güzel bir konu gene ülkece tek derdimiz Damadın kalorife peteğii kaç para idi. Gece rüyalarıma giriyordu bu damadın kalorifer peteğini gizlice çalıp satsak mı diye :) Herkesin malı mülkü kendine bizene sanane bundan =? Şahsi mal varlığı ile aldıktan sonra. Gerek dinen gerekse hukuken bir yaptırım hakkın var mı ?

Not: Bu arada sen bu linkleri Donanımhaber'den mi kopyalıyon Yeni sekmede açarken donanımhaber uyarısı çıkıyor. ( Forum kurallarını tam bilmiyom ama yasak olabilir gene ban yiyecen bak. )
Evet donanımhaberden çalıyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Senin akıl iptal olmuş , sana birşey yazmayacağım haha :D
Damadın 47 bin TL'lik Kalorifer peteği. ( Hemde Altın Varaklı ) Bu günlerde çok ihtiyacımız olan ve akıl dolu bir paylaşım dimi. Böyle yalan ve sığı haberler ile olmaz bu iş azcık kafanı çalıştırman lazım.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Açtığın her provakatöf haberin altındayım hükümet düşmanı seni

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Bir zamanlar da Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki klozetlere altından demişlerdi. ??

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bir zamanlar da Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki klozetlere altından demişlerdi. ??
O bilgi doğru değil mi la :) Koskoca anamuhalefet partisi lideri bilgisiz belgesiz böyle birşey söylemez heralde ? 18 yıldır sen hiç yanlış yalan veya iftira duydun mu Kemal Kılıçtaroğlun'dan.
Benim hatırladığım en son Erdoğan açık mektum yollamıştı gel tuvaletleri gezdireyim sana altın klozet bulursan İstifa edecem diyordu :D ( Muhalefette ki şu sığılığa ve seviyeye gel )

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Hadi beni uçursana , seni yok ederim buralardan :)
Hayırdır, sen buranın yeni sahibi misin yoksa kükreyen minik bir fare, keme türü filan mısın?
Bu cesareti kendinde bulduğuna göre Gazman, Yarmagül gibi bir süper kahraman olmalısın, kusura bakma senin acizliğini yazdıklarından ötede kişilik bozukluğu yaşadığını düşünmekteyim, hastasın belki de zihniyet olarak, psikatriye görün bence.

1585370394460.png

1585370452319.png

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Beylerbeyi sarayının yukarısında olan müştemilat olduğu belirtilmiş.
1585518779073.png

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Altın varaklı ev aksesuarlarının kendince bir piyasası var ve o piyasaya göre ucuz bile sayılır o kalorifer, ilk olarak bir arkadaşın evinde görmüştüm ben (bedavaya verseler yine öyle bir şeyi evime yerleştirmem, duvardaki gitarlardan memnunum), lanet olsun insanlar açlıktan ölürken böyle yaşayana!
Bunun parti ile alakası yok, zihniyetle alakası var.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
493
Kalorifer peteği montaj mı, gerçek görüntüsü bilmiyoruz.
Gerçek görüntüsü böyleyse altın kullanılmış mı, yoksa rengi altına benzeyen bir malzeme mi kullanılmış bilmiyoruz.
O kalorifer peteğini Berat makamdan ayrılırken yanında mı götürecek, yoksa kurumun yani devletin malı mı bilmiyoruz.
Net bilgisi ve belgesi olan varsa sunabilir, yoksa bunun üzerine yazılanlar kahvehane köşelerinde memleketi kurtardıklarını sananların sohbetlerine benzer bir hâlde sürebiliyor.

Son mesajlar