Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Vayce

Öğrenci
Ben sözelci olarak sözel kısmında hiç zorlanmadan çatır çatır yaptım fakat işin bir de sayısal kısmı var.Sayısal kısmında ben kağıda baktım kağıt bana :D.Eşit ağırlık olan arkadaşlar sınavı basit bir şekilde tamamlayabilir diye düşünüyorum.

FurkanEnesAndac

Öğrenci
Arkadaşlar Ben Şu An 8. Sınıfım Ve Sene Sonunda LGS'ye Gireceğim.LGS'ye Girmiş Arkadaşlara Sorum Sınav Gerçekten Abartıldığı Kadar Zor Mu?
Sözel konular uzun ve kolay Sayısal bölümde hem kısa hemde uzun sorular var çok zoru da var ama ilk 5 soru kolay oluyor genellikle geri kalan zor

AdminisTraktör

Dekan
Cezalı
Ben sözelci olarak sözel kısmında hiç zorlanmadan çatır çatır yaptım fakat işin bir de sayısal kısmı var.Sayısal kısmında ben kağıda baktım kağıt bana :D.Eşit ağırlık olan arkadaşlar sınavı basit bir şekilde tamamlayabilir diye düşünüyorum.
Üstad biraz uçtun sanki eşit ağırlık falan:D

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
Geçen sene girdim Açıklama gibi kolay değildi.Her soruya sure okuyum başladığım için ingilizce yetmedi o anda normal sınavlar dan 360 almama rağmen o anki heyecan ve psikoloji ile 276 aldım ne kadar çalışım hep çoğu denemeden 360 370 hatta 400 almıştım birinden ama lgs bu sene kolay olur derse inanma eleyici sorular çok Ziya selçuk endişelendirmemek için öğrencileri kolay diyor Ama çalış heyecan yaparsan bittin demektir.

ARCANDY

Profesör
13 yaşındaki çocuğun geleceğini belirleyen, yeni nesil ile başları şişirten, çocukların psikolojisini bozan, ağlamasına sebep olan, ve en önemlisi çoğu kişinin emeğinin karşılığını alamadığı bir sınavdır.

ömerim55

Doçent
Bir kere şunu soyleyeyim. Sözel çözerek fen lisesine gitme işi bitti. Ayrica örnek sorularla vakit harcama onlardan çıkmayacak. Seviyeni bilmiyorum ama matematik cozemiyorsan iyi bir okula gitmeyi unut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben çok ders calisamadim. 393 aldım Ladik fen lisesine gidebildim.

Spider-Sense

Profesör
Cezalı
13 yaşındaki çocuğun geleceğini belirleyen, yeni nesil ile başları şişirten, çocukların psikolojisini bozan, ağlamasına sebep olan, ve en önemlisi çoğu kişinin emeğinin karşılığını alamadığı bir sınavdır.
Bence gerekli bir sınav insan ders çıkarıyor sonucunda. Ama Liselerin çoğunun çöp olması ayrı konu.
Bir kere şunu soyleyeyim. Sözel çözerek fen lisesine gitme işi bitti. Ayrica örnek sorularla vakit harcama onlardan çıkmayacak. Seviyeni bilmiyorum ama matematik cozemiyorsan iyi bir okula gitmeyi unut.
Hocam haklısınız ama adrese dayalı çok iyi Anadolu Liseleri de var.

ömerim55

Doçent
Anadolu lisesi müfredatı öğrenciyi donatmak üzerine değil. Tamamen az öğretmenle çok sınıf döndürme uzerine.

Arkadaşlar Ben Şu An 8. Sınıfım Ve Sene Sonunda LGS'ye Gireceğim.LGS'ye Girmiş Arkadaşlara Sorum Sınav Gerçekten Abartıldığı Kadar Zor Mu?
arkadaşım daha yeni girdim lgs ye Ben Lorona mağduruyum normalde çok basit bir sınav çalışırsan amailk defa vieüsden dolayı zr olnas sınav gördüm