Daha Önce LGS'YE Girmiş Arkadaşlar Bir Bakar Mısınız?

Zor göreceli bir kavram ama herkesin söylediği tek şey bende dahil ,matematik çok zor
ama ben günde 250 soru+ dershane+okul 484 aldım

Spider-Sense

Profesör
Bu sene zordu ama her sene zor olmaz
Hocam bence öyle birşey yok zorluk aşağı yukarı aynı ben 2019-2020 kurbanlarındandım siz öyle derseniz yanlış bir izlenim alabilir arkadaşımız basit diye salabilir

ÖNEMLİ NOT!
Sakın dersleri yarın yaparım deyip bırakma öyle yaparsan o yarınlar sınav gününe kadar uzar. Soruların varsa alabilirim bu arada. 😀

ahmetaydmr.

Asistan
Yasaklı
Malesef çok zor ama herkese zor bu yüzden çok çalışmalısın ve rakiplerini geçmelisin kitap okumayada özen göster paragraf soruları oluyor çok uzun zamanını alabilir bi tavsiyemde şuan okullar yok en azından normaldeki gibi aç youtubedan istediğin kanalı dinle araştır en iyi kanalları bul son olarakda düzenli çalışmaya özen göster düzenli ve planlı olmadıktan sonra 7 24 çalışsanda işe yaramaz mesela hergün konu dinledikten sonra soru çözmek gibi kendine hedef koy ve her hafta arttır işte şu zaman çözerim bu zaman çözerim deme boş olduğunda 1 soruda olsa çöz çözemediklerini kağıda yaz sonra onları dinle deneme çöz vsvs yine çok konuştum :)

Spider-Sense

Profesör
Ölürümde girmem o liselere , ayrıca ben yapamam demedim sadece tahmini dedim daha fazlada çıkabilir.
Çalılırsan nitelikli liselerden birine rahatlıkla girebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malesef çok zor ama herkese zor bu yüzden çok çalışmalısın ve rakiplerini geçmelisin kitap okumayada özen göster paragraf soruları oluyor çok uzun zamanını alabilir bi tavsiyemde şuan okullar yok en azından normaldeki gibi aç youtubedan istediğin kanalı dinle araştır en iyi kanalları bul son olarakda düzenli çalışmaya özen göster düzenli ve planlı olmadıktan sonra 7 24 çalışsanda işe yaramaz mesela hergün konu dinledikten sonra soru çözmek gibi kendine hedef koy ve her hafta arttır işte şu zaman çözerim bu zaman çözerim deme boş olduğunda 1 soruda olsa çöz çözemediklerini kağıda yaz sonra onları dinle deneme çöz vsvs yine çok konuştum :)
Çok doğru söylemişsiniz hocam kitap okumak bu arada çok fazla puan farkı sağlar özellikle matematikte tavsiye ettiğim youtube kanallarından favorim Hocalara Geldik kesinlikle ama kesinlikle Tonguç youtube ve kaynaklarını tavsiye etmiyorum çok gereksiz dikkat dağıtıcı ve pahalı kitapları var.

baraj

Üyecik
Hocam bence öyle birşey yok zorluk aşağı yukarı aynı ben 2019-2020 kurbanlarındandım siz öyle derseniz yanlış bir izlenim alabilir arkadaşımız basit diye salabilir

ÖNEMLİ NOT!
Sakın dersleri yarın yaparım deyip bırakma öyle yaparsan o yarınlar sınav gününe kadar uzar. Soruların varsa alabilirim bu arada. 😀
Şey Sınavda Bütün Sorular Mı Zor Oluyor Yoksa Eleyici Sorular Mı Oluyor?

LoKi*

Asistan

ÖNEMLİ NOT!
Zorluk aşağı yukarı derken bunu bilemezsiniz bence LGS sınavının 3.yılıydı daha 3 yılda aşağı yukarı aynı değildi hemde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şey Sınavda Bütün Sorular Mı Zor Oluyor Yoksa Eleyici Sorular Mı Oluyor?
Eleyici sorular oluyor