Daha da Düşer mi?

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 3'ün fiyatı bir kere daha indiriliyor. Daha da güzeli, sadece 80 GB'lık model değil, 40 GB'lıkta da bir güzelik olması.

Sony'nin Şampiyonlar Ligi sponsoru Playstation 3, yılbaşı ve noel tatilleri yaklaşırken fiyatlarda önemli miktarda indirim yapacak gibi gözüküyor. Bilgilere göre 80 GB sabit diske sahip olan modelin fiyatı 500 dolar seviyesine çekilecek ve 40 GB diske sahip sürüm ise 400 dolara inecek. Özellikle 40 GB'lık modelin, fiyatı sebebiyle Sony'e kârlı bir yeni yıl geçirteceğine kesin gözüyle bakılıyor. Memleketteki fiyatlar konusunda ise şimdilik spekülasyon yaratmayı uygun görmüyoruz aslında; hiçbir fikrimiz yok). Bu arada Blu-ray ortamında bir Spiderman 3 filmi de bu iki üründen biriyle, veya her ikisiyle de, hediye edilecekmiş.

Bu da PS3'ün Gundam maddesi. Kötü bir espriydi, pardon.

Playstation 2'nin fiyatı ise 100 dolara kadar inecek. Eskiyi sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat olsa da... Yahu düşünüyoruz da, o kadar da eski sayılmaz, değil mi?

Bilgi İçin: Playstation
SDN - http://shiftdelete.net
 

byjackep

Asistan
Her yeni teknoloji gibi PS3 ünde fiyatı 2008 in sonlarına doğru düşecek gözüyle bakılıyor biyerde okumuştum..ve oyunlarında fazla olacağıını düşünürsek acele etmemek gerekir..şahsen ben öle yapacam..şuanda evdeki FullHD Lcd tv nin nimetlerinden yararlanamasakta beklemekten başka çağre yok
 

semiramis

Üyecik
PS3 İÇİN ZATEN BAŞTAN BERİ ÇOK ERKEN sony daha blu-ray'li oyunları sokmadı devreye amaç o zaten benimde almaya niyetim var bekliyorum
bide bişey soracağım bu ABD'den nasıl ucuz getitirebilirim alması problem değil buraya getirmesi önemli.
 

Son mesajlar

Üst