D-Smart Ve Uydu Aynı Fiyata

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
D-Smart Ve Uydu Aynı Fiyata

İnternet servis sağlayacılarının giderek artması tüketicilerin işine yarayacak kampanyalara neden oluyor. İşte hem uydu alıcı hem de internet sunan D-Smart kampanyası...

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
içinde D harfi geçen şirketlerden ne kadar uzak durursanız o kadar iyidir.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D smart mı? hani TRT nin bütün kanallarını çekmek için karar aşamasında olduğu d-smart mı?Hani bedava izleteceğim dediği kanalları sonradan paralı yapan d-smart mı?

bedava verseler alırım:))

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Güzel kampanyaymış smile gerçekten güzel.

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TRT'nin kanalları da mı sadece D-Smart'tan izlenecekmiş?
Hayır aksine TRT d-smarttan izlenmemek için rest çekmişti geçen gün.Yani trt D-smarttan çekileceğiz diye bir fikir öne sürdü tepki için ama uygulanır mı bilemem.

aukurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün 18.12.2019 ve 19.11.2019 tarihinde maalesef d-smart yetkililerine inanıp kampanyasına başvurdum,22.11.2019 da yani 3 gün sonra uydu bağlantısı yapıldı fakat hala internet bağlantısı beceremediler. iptal da ettiremiyorum kurulum ücreti iadesi istiyorlar. d-smart dan tiksindim,26 gün olmuş hala internet yok!!!!satarken "max 72 saatte internet hizmeti verilecek"dediler,ardından 3 gün geçtikten sonra "hayır 7 iş günüdür yasal süre" dediler,sonra bayii modem takmak için biz sizin bölgeye 15 günde 1 geliyoruz dedi..bildiğiniz dolandırıcılar!!! kimse inanıp d smart internet kampanya felan kanmasın benim gibi rezil olur!!!ben yandım siz yanmayın

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
bugün 18.12.2019 ve 19.11.2019 tarihinde maalesef d-smart yetkililerine inanıp kampanyasına başvurdum,22.11.2019 da yani 3 gün sonra uydu bağlantısı yapıldı fakat hala internet bağlantısı beceremediler. iptal da ettiremiyorum kurulum ücreti iadesi istiyorlar. d-smart dan tiksindim,26 gün olmuş hala internet yok!!!!satarken "max 72 saatte internet hizmeti verilecek"dediler,ardından 3 gün geçtikten sonra "hayır 7 iş günüdür yasal süre" dediler,sonra bayii modem takmak için biz sizin bölgeye 15 günde 1 geliyoruz dedi..bildiğiniz dolandırıcılar!!! kimse inanıp d smart internet kampanya felan kanmasın benim gibi rezil olur!!!ben yandım siz yanmayın
her yere, eski konulara aynı yorumu kopyalayıp yazmayın.. gerek yok, boş yere konu hortlatıyosunuz :D

Son mesajlar