D-Link Arayüz Şifresini bulma

Bu konuyu okuyanlar

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
D-Link Modem var arayüze bağlanıyoruz kullanıcı adı ile parolo unuttuk reset düğmesine basıyoruz ama fabrika ayarlarına dönmyor.Markası D-Link 2640Nru

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
modemin fabrika çıkışı kullanıcı adı ve parolası:

Kullanıcı adı : admin
şifre : admin

Resetlemek için buttona uzun basmak gerekebilir (5-6 sn.) modem açık ve siz buttona basılı tutun modem ışıkları bu esnada sönüp yanabilir.

Eğer yine olmaz ise;

D‐Link Türkiye Ofisini haftaiçi 09:00‐ 18:00 arayabilirsiniz. tel : 0 212 289 56 59

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
modemde ayarları yedekleme varsa yedekleyin airteiste ara yüz şifresini yedek dosyasından bulabiliyorsun... wifi şifresini bile gösteriyor... tabi o dosyayı açmayı becerirsen... :) reset tuşuna 10sn kadar bas tüm ışıklar yanınca bırak şeklinde resetleniyor olabilir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
esa kardeş bende dlink 2750u modem var ama ingilizce kurulum var türkçesi yok bunu bunu nasıl kolay kurulum yaparım bi, bilgin varmı şimdiden tşkler

betenabe01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
esa kardeşimmm bu dlink 2750u modem yazılımı ingilizce o yüzden kurulum yapamıyorum nette de bir bilgi verilmemiş bir bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim tşkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Esa kardeş ben internet şifremi unuttum d-link dsl-2640u modeli evde sinirsiz internet var evimde ki internete telefondan baglancam şifre istiyor lütfen bi yardimci olurmusun şimdiden cok saol teşekkür ederim!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim interneti iki kişi kullanıoz biz yukardan kablosuz bağlanıyoz nasıl öğrencem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende wlan 11g ap kullaniyorum. Ama modem şifresini bilmiyorum. Ne yapmaliyim. Pc , beni d smart internet sitesine yönlendiridi. Yardimci olur musunuz. Bu arada şifre admin kullanici admin ne demek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şifresini değiştirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz d ling dap 1360

S

SDN Okuru

SDN Okuru
modem kapalıyken reset tuşuna basılı tutun sonra açma düğmesine basın

Son mesajlar