Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1597137465513.png

Oyun içi bir çok detaya yer verilen 3 oynanış videosu ile CyberPunk2077 karşınızda.

Paylaşılan içerikler oyunda yapacağınız hayat seçiminden kullanabileceğiniz silah çeşitlerine kadar pek çok farklı mekaniğe kısa bir şekilde bakış atmaya olanak sağlıyor.

Yapabileceğiniz üç farklı yaşam seçimi sayesinde, o karaktere özgü diyalog seçimlerine ve farklı yol haritasına sahip olacaksınız. Örnek vermemiz gerekirse, “Street kid” seçeneği ile oyuna başlarsanız, sokak hayatını yaşayacaksınız. “Nomad” seçeneğinde Mad-Max tarzı bir çetenin üyesi olacaksınız. Eğer “Corpo“yu seçerseniz, takım elbiselerle gezen zengin birisi olacaksınız. Oyun, bu seçenekler doğrultusunda sizleri farklı noktalara getirecek.

Oyunda bulunan silahlardan bahsedecek olursak, güçlü silahlar, duvardan seken mermiler ve bir duvarın arkasından düşmanınızı indirmenize yarayan farklı çeşitliliğe sahip araçlar kullanabileceksiniz. Thermal Katana, Mantis Blades ve Gorilla Arms da dahil olmak üzere birçok yakın dövüş silahının bulunduğunu ekleyelim.

Son olarak, oyundaki en önemli karakterlerden biri olan ve Keanu Reeves‘in hayat verdiği Johnny Silverhand‘in grubu Samurai hakkında da bir video paylaşıldı. O videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Oyunun oynanışı, model hareketleri iğrenç mi bana mı öyle geliyor?

Biraz daha inceledim, çok fazla model hareketi yapılmış (yürüme, koşma, saldırı vs. ve bunlardan çok fazla var ve sokakta yürüyen için ayrı, düşman için ayrı, bizim için ayrı yapılmış.) ancak hepsi dandik yapılmış gibi geldi. Hareketlerin gerçekçiliği hiç yok neredeyse karakter kılıcı sallarken o rüzgarın zorlamasını falan hissettirmiyor vs.

Bunların dışında grafikler EF-SA-NE. Street Kid karakterinin tanıtım videosunun ilk açılışındaki amcayı ilk başta gerçek hayattan bir video çekimi sandım. Böyle grafik nasıl olur ya? Cidden çok iyi. Bunlar dışında pek incelemedim zaten.

Son düzenleme:

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Goty alacak bence.
Müthiş bir şekilde geliyor.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Sağlam sistemi olan herkes güzel vakit geçirecek gibi duruyor :)

Reaksiyon puanı
6,381
Şu oyun için aşırı heyecanlanıyorum.

Ama ev dışındayım internetten dolayı izleyemiyorum.

Evdeyken ghost of tsushima gibi hiç bir olayı olmayan oyunların fragmanı çıkar, bununki şimdi çıkar...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,977
Abi adamlar silah şirketi kurarsa oyun yapmaktan bile fazla kazanır.

Silahlar yakıyor resmen ?

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Çok güzelde ekran kartım için çok kötü hakkımda var ekran kartı.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Biraz sıkacağım kendimi ve alacağım.. Olmayacak başka türlü.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Tek benimi bu oyun heyecanlandırmadı? ?

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
2060 M High da 60 fps verse yeter. Amcam oyun hastası doğum günümde oyun al dedim adam cyberpunk 2077 ön siparişi vermişti . Sabırsızlıkla bekliyorum

Son mesajlar