Rehber Cyberpunk 2077 Gtx 1650M Ayar Rehberi

Bu konuyu okuyanlar

arthurmorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Herkese iyi forumlar öncelikle, bu konuda sizlere en iyi görüntü ve fps'ye ulaştığım ayarları paylaşıp, ayarlar hakkında da kısa bilgiler vereceğim. Umarım sizlerinde işine yarar. Oyunumun ssd'de kurulu olduğunu belirteyim.

• İlk olarak grafik ayarları ile başlayacağım.
20210525225145_1.jpg 20210525225226_1.jpg

Burada asıl önemli olan ayarlar gölgeler ile kaplama kalitesi ayarı bu ayarları düşürmek fps'yi etkiliyor fakat benim ekran kartına yakın bir kartınız varsa grafiklerin daya iyi gözükmesi için yukarıda ki ayarları uygulamanızı öneririm.

• İkinci kısım oynanış tarafında hemen o sekmeye geçelim.
20210525225235_1.jpg
Burada önemli olan tek ayar kalabalık yoğunluğu onu düşükte tutmak fps droplarını azaltacaktır zaten yapay zeka üst düzey olmadığından ve etkileşime geçilemediğinden yüksekte tutmanın bir artısı yok bana göre siz keyfinize göre yapabilirsiniz fakat benim önerim düşükte tutmanız yönünde. Yavaş HDD modu ise oyunu HDD'de kurulu olup kaplamaları geç yüklenenler veya buna benzer sorunlar yaşayanlar için, bu tür sorunlar yaşıyorsanız açık yapmanız gerekiyor.
  • Son olarak fps değerlerini atacağım.
20210525230950_1.jpg

İlk olarak yukarıda yapmış olduğumuz ayarların değeri,

20210525231317_1.jpg

bu ise hızlı ön ayar kısmından düşük seçip aldığım değerler. Genel olarak fps farkı 3-9 arasında daha yukarı olduysa dikkat etmedim fakat çok fazla bir fark yok ama görüntü olarak kesinlikle fark var özellikle görevlerde daha anlaşılır oluyor.

Umarım sizlerinde işine yarar bu ayarlar, okuyup zaman ayırdığın için teşekkür ederim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Rehber icin tesekkurler. Su oyunu bitirdim ama bir tane bile araba surmedim XD.

arthurmorgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bayağı iyi bir fps optimization gelirse bu fps 60 70 falan olabilir bence. Rehber için teşekkür ederim
Öncesi daha kötüydü sonra ki güncellemeler ile durumu toparlarlarsa eğer dediğiniz seviyeye net gelecektir. Ne demek, rica ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rehber icin tesekkurler. Su oyunu bitirdim ama bir tane bile araba surmedim XD.
Sürüş mekaniğinden dolayı sanırım :D biraz sürünce alışıyorsun aslında ama bazı araçlar var gaza bastığın an yan atıyor, yolda durmuyorlar düzeltilmesi şart :) rica ederim bu arada.