Cyberpunk 2077 GTA gibi duruyor.

Bu konuyu okuyanlar

Shiden

Profesör
Cezalı
Emekleri olsa bile bana hitap etmeyecek. Souls'a devam.
Umarım seversiniz sizler.

husenemre

Öğrenci
Oyun rol yapma oyunu ve sen gta dan bahsediyorsun tmm gtada da rol yapma unsuru var fakat işin online kısmında oyun çok detaylı duruyor ancak beklenti tavan ve gta kadar işin aksiyon kısmında durmayacak gibi durmuyacak gibi duruyor ben gerçekten iyi bir iş olacağını düşünüyorum witcher 3 te ki kadar kaliteli bir oyun bekliyorum

Shiden

Profesör
Cezalı
Oyun rol yapma oyunu ve sen gta dan bahsediyorsun tmm gtada da rol yapma unsuru var fakat işin online kısmında oyun çok detaylı duruyor ancak beklenti tavan ve gta kadar işin aksiyon kısmında durmayacak gibi durmuyacak gibi duruyor ben gerçekten iyi bir iş olacağını düşünüyorum witcher 3 te ki kadar kaliteli bir oyun bekliyorum
Witcher 3'te tarzım değil. Neden? Gereksiz uzun oyunları asla sevmem.
RDR,
GTA,
Witcher falan bunlar rol yapma unsurunu abartıyorlar ve gereksizce uzun sıkıcı, yan görevi bol beş para etmez oyunlara dönüşüyorlar gözümde.

Lakin Serious Sam 4'ü şöyle kısaca anlatayım sana;
Her bölümün içinde yan görev var, güç topu, eğlenceli etkinlikler ve 1 adet Boss var.
Zaten 2.bölümde, Avengers 1'te ki gökdelenleri delen devasa yılan tarzında ki bir Boss geliyor Serious Sam 4'e. Gel de oynama.

Ne gereksiz uzun, ne saçma sapan hikayesi ne de ağır gelişim gösteren bir yapısı var.
Üstelik çok komik sahneleri var. Bazen de üzücü olabiliyor ama bunları
Aksiyonu da aşırı bol.

Artı özelliklerini de yazayım;
Direct 12, 11 ve Vulkan desteği var. İstediğini seçebiliyorsun.
Yeni nesil bir oyun olmasına rağmen, orta performanslı bir bilgisayarda kasmandan oynatıyor.
Grafikler High Poly şeklinde modellenmiş yani detaylı ve biraz da gerçekçi.
Üstelik çok ucuz.
Türkçe geliyor. Yamalamaya gerek kalmıyor. Bu yüzden anladığın bir şeyi daha güzel oynuyon.

Rol yapma kısmı;
Ekip olma, direnişçilere yardım etme, oyun içi komik yan etkinlikler yapma çok güzel geçiyor.

Az kadar paraya dünya kadar şey keyif veriyor.
Sam 4 bu yeni çıktı sayılır (24 Eylül 2020).

Eskiden beri devam edin bir marka resme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@fahyıldız :).

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar