Cyanogenmod nasıl kaldırılır?

Bu konuyu okuyanlar

leylashz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben bır kaç ay önce cyanogenmod yükledım telefonuma şımdı kaldırmak orjınal rom yüklemek ıstıyrum tekrardan.Eskı halıne dönsün ıstıyrum yanı. odın ıle orjınal romu telefona yüklemeye çalıştım olmadı. Faıl hatası verdı hep. Nasıl kaldırıcam ben bu cyanogenmodu? Bu arada telefnumun modelı samsung galaxy grand prıme g530h. Yardımcı olursanız sevınırım (

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Merhaba arkadaşlar. Ben bır kaç ay önce cyanogenmod yükledım telefonuma şımdı kaldırmak orjınal rom yüklemek ıstıyrum tekrardan.Eskı halıne dönsün ıstıyrum yanı. odın ıle orjınal romu telefona yüklemeye çalıştım olmadı. Faıl hatası verdı hep. Nasıl kaldırıcam ben bu cyanogenmodu? Bu arada telefnumun modelı samsung galaxy grand prıme g530h. Yardımcı olursanız sevınırım (

Rom yükleme konusunda size yardımı dokunur umarım.

burakgunduz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yüklemek istediğin romu aynı cyanogenmod yüklermiş gibi flashlayabilirsin. Tek fark wipe işlemini uyguladıktan sonra, cyanogenmod zip dosyası yerine yüklemek istediğin romu seçmek..

Emrbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabletime telefon romu atılmış ve kendi işletim gücünü kullanamıyor, bundan dolayı 7.500 mAh'lık bataryayı 3000 mAh olarak gösteriyor ve yarım günde batarya bitiyor. Onun dışında sürekli çok donuyor çok kasıyor ve olur olmadık yerde kendini yeniden başlatıyor. SuperSu yöntemi işe yaramadı GM e-tab5 lütfen yardım edin! Es dosya yükleyemiyorum ve çok sıkıntıya giriyor. Tamirciye verecek paramda yok... Kaldırmak istiyorum. Kaldırınca sıkıntıya girerse eğer tablet romu atmak istiyorum. Tablet işletim sistemini kullanamıyorum. Telefon gücü ve uygulamalarını kullanıyor lütfen bir çözüm önerin...

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
@Emrbey, konu açın, ikincisi tablet 3000mha gösteriyor diye 7500mha i kullanamazsınız diye bir şey yok, sadece orada öyle yazıyor, zaten telefon romu dışında başka bir custom rom bulamazsın, gidip orijinali kurman gerekir, orijinalde çok eski olduğu için bir çok uygulama çalışmaz.