Haber Cumhurbaşkanlığı’nın bir günlük gideri 10 milyon lirayı geçti

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

Daha iyi araba için daha iyi telefon için konsere gitmek için ülkeyi terk edenlere acıyorum...

Recep Tayyip Erdoğan

Mümin yoklukta sabredendir...

Recep Tayyip Erdoğan

Halkımdan sabır etmesini istiyorum...

Recep Tayyip Erdoğan

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584

Daha iyi araba için daha iyi telefon için konsere gitmek için ülkeyi terk edenlere acıyorum...

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan
Yetmezzz...
İtibardan tasarruf olmessss

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan
İnsanları şükretmediği,başka ülkelere gittiği için eleştiren bu şahıs dünyaları kazanıp,sarayında Sefa sürüyor.En çok istediğim şey Muhalefetin seçimi kazanıp bunun ve buna hizmet eden ne kadar AKP li varsa hepsinin yargılanıp en ağır cezayı alması.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yıllardır döndür dolaştır aynı başlıklar aynı ucuz siyaset bıkmadınız gitti. :(

Devleti temsil eden bir mekan devlet yetkililerinin ve yabancı temsilcilerin ağırlandığı yerde halen saçma moda giriyorsunuz.

Ne olmasını bkeliyorsunuz siz Rusya devlet başkanı ABD devlet başkanı geldiğinde yer sofrasında ağırlansın at arabası ile getirilsin flan mı? Misafirlere ve diğer devlet adamlarına yemek verilmesin koruma sağlanmasın falan mı istiyorsunuz?

Yarın kazara CHP iktidar olsa bunları yapmayacak bu harcamalar olmayacak mı sanıyorsunuz siz harbi harbi ? ( Eğer öyle düşünüyorsunuz çok çocuksu bakıyorsunuz hayata ve daha büyümeniz lazım.)

Atatürk zamanında bile eski videlara açın bakın İran şahı geldiğinde İngiltere Kralı geldiğinde veya Yunan Devlet başkanı geldiğinde nasıl törenler yapılmış. nasıl ağırlanmış nasıl yemekler balolar verilmiş nasıl bir masraf edilmiş. ( Bunlar devletlerin itibarıdır ve söylendiği gibi tasarruf olmaz.) Yarın sende o ülklere gittiğinde aynı şekilde karşılanırsun çünkü.)

Aynı haberleri döndür dolaştır yapıyor muhalif gazeteler.
Yıl 2020 ne hikmetse o zamanda aynı manşet atılmış Cumhurbaşkanlığı gideri 10 Milyon TL'yi aştı diye.
Yıl 2022 gene aynı başlık. Seneye gene aynı başlık atılacak değişen hiç bir şey yok.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Yahu sizde yıllardır nasıl aklarız nasıl paklarız yanlışa yanlış diyemediniz gitti CHP gelse yapmayacak mı o olsa bu olsa nasıl bir kurtarmaya çalışma olayı bu..

Eminim şu sarayda bi k.k bi Akşener bi işte Erdoğan harici bir isim otursa burda siyasi rüvöşataya kalkarsın Özkan hocam lütfen o parti bu parti benim/bizim olayı değil artık benim ülkem ya

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yahu sizde yıllardır nasıl aklarız nasıl paklarız yanlışa yanlış diyemediniz gitti CHP gelse yapmayacak mı o olsa bu olsa nasıl bir kurtarmaya çalışma olayı bu..

Yanlış değil işte siz bunu anlayamadınız gitti. :)

Cumhurbaşkanlığı devleti temsil ediyor ve resmi temaslar görüşmeler karşılamalar ağırlamalar ziyaretler korumalar her şey oradan idare ediliyor. Bu olması gereken bir prosedür dedikçe halen siz ucuz siyaset peşindesiniz.

Bakın bu tarz resmi törenler olsun. O gelen kişilerin ağırlanması olsun. 2-3 gün kalacaklar ise yemeleri içmeleri korunmaları olsun kalacak yerleri bunlar hep masraf siz çocuk oyuncağı sanıyorsunuz.

Veya bizim devlet erkanının bir ülkeye gitmesi maliyeti flan hepsi bu giderlerin içersinde. Erdoğan yeri geliyor bir gün Rusya'ya uçuyor. Oradan geliyor ABD'ye gidiyor oradan geliyor Şangay işbirliği örgütüne gidiyor. Oralarda korunma ve yol giderleri var. Yanında bir sürü bakan gidiyor gazeteci gidiyor diplomat gidiyor... Yeri geliyor iş adamları gidiyor iş bağlıyor.

Veya gelen devlet adamı şerefine yemek veriliyor çoğu zaman. Ve adamlar 3-5 kişi gelmiyor binlerce kişi korumalar bakanlar diplomatlar iş insanları ile geliyorlar.

Eminim şu sarayda bi k.k bi Akşener bi işte Erdoğan harici bir isim otursa burda siyasi rüvöşataya kalkarsın Özkan hocam lütfen o parti bu parti benim/bizim olayı değil artık benim ülkem ya

Devlet temsili oldumui 3'e 5'e bakmam ben.

Ve inatla iktidar değişince bu giderler olmayacak sanıyonuz ya beni bir gülme alıyor. :) İBB CHP'ye geçmeden öncede atıp tutuluyordu şöyle israf var böyle israf var böyle para aktarma var diye ! ( Ne oldu ne değişti 3 yılda. Hani nerede bu israf paraları nerede bu aktarılan yandaşlara yedirilen paralar diye sormuyor kimse. !)

Not: Ve açık açık söylüyorum. Yarın kazara CHP iktidar olsa ben Cumhurbaşkanının dandik araba ile gitmesini bir ülkeye ziyarete tarifeli uçakla gitmesini istemem diyorum... Gelen devlet adamlarını mecnur ağırlayacaksın diyorum neyini anlamıyor sunuz?

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Yanlış değiş işte siz bunu anlayamadınız gittiniz :)

Cumhurbaşkanlığı devleti temsil ediyor ve resmi temaslar görüşmeler karışlamalar ağırlamalar ziyaretler korumlar her şey oradan idare ediliyor. Bu olması gereken bir prosedür dedikçe halen siz ucuz siyaset peşindesiniz.

Bakın bu tarz resmi törenler olsun. O gelen kişilerin ağırlanması olsun. 2-3 gün kalacaklar ise yemeleri içleri korunmaları olsun bunlar hep masraf siz çocuk oyuncağı sanıyorsunuz.

Veya bizim devlet erkanının bir ülkeye gitmesi maliyeti flan hepsi bu giderlerin içersinde. Erdoğan yeri geliyor bir gün Rusya'ya uçuyor. Oradan geliyor ABD'ye gidiyor oradan geliyor şangay işbirliği örgütüne gidiyor. Oralarda korunma ve yol giderleri var. Yanında bir sürü bakan gidiyor gazeteci gidiyor diplomat gidiyor...

Veya gelen devlet adamı şerefine yemek veriliyor çoğu zaman. Ve adamlar 3-5 kişi gelmiyor binlerce kişi korumalar bakanlar diplomatlar ile geliyorlar.

Ve inatla iktidar değişince bu giderler olmayacak sanıyonuz ya beni bir gülme alıyor. :) İBB CHP'ye geçmeden öncede atıp tutuluyordu şöyle israf var böyle israf var böyle para aktarma var diye ! ( Ne oldu ne değişti 3 yılda. Hani nerede bu israf paraları nerede bu aktarılan yandaşlara yedirilen paralar diye sormuyor kimse. !)

Not: Ve açık açık söylüyorum. Yarın kazara CHP iktidar olsa ben Cumhurbaşkanının dandik araba ile gitmesini bir ülkeye ziyarete tarifeli uçakla gitmesini istemem diyorum... Gelen devlet adamlarını mecnur ağırlayacaksın diyorum neyini anlamıyor sunuz?
AKP iktidara gelmeden önce saray,pahalı arabalar bu kadar masraf yoktu.Ne kaybettik? Boş yapıyorsun her zamanki gibi.Bunu savunuyorsan o zaman Cumhurbaşkanının başka ülkelere telefon,araba için gidenlere acıyoruz açıklamasınada tepkini koyacaksın.Bir insanın araba,iPhone almak istemesi yada konsere gitmek istemesi anormal bir olay değil.Seçimden sonra AKP kaybettiğinde yine bu forumda yazabilecek misin? Gerçekten merak ediyorum.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
AKP iktidara gelmeden önce saray,pahalı arabalar bu kadar masraf yoktu.Ne kaybettik? Boş yapıyorsun her zamanki gibi.Bunu savunuyorsan o zaman Cumhurbaşkanının başka ülkelere telefon,araba için gidenlere acıyoruz açıklamasınada tepkini koyacaksın.Bir insanın araba,iPhone almak istemesi yada konsere gitmek istemesi anormal bir olay değil.Seçimden sonra AKP kaybettiğinde yine bu forumda yazabilecek misin? Gerçekten merak ediyorum.
Ya ben hiç akpli olmadım diyecek yada hesap sildirip yeni hesap açacak.

Bu adamdan Erdoğana tepki bekleme, ne zamandır bu forumdayım tek tepkisi olmadı hiçbir konuda

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Eski haberlere git bak 2004-2012 arası haberlere. Muhalif gazetelerde hep aynı başlıklar.

Abdullah Gül dönemi içinde hep aynı ucuz siyaset yapıldı. ( O zaman şuan ki Cumhurbaşkanlığı binası bile yokken bile aynı SIĞ siyasetin peşindeydi muhalefet.)

Not: Kazara iktidar değişse ve sizin bu ölümüne eleştirdiğin olaylar değişmeyince sizin tepkiniz ne olacak onu merak ediyorum ben asıl.

Makam arabalarını eleştiren muhalefetin milyonlarca TL değerinde makam arabası olması. Şehirler arası ziyaretlere özel uçakla gitmesi uzun konvoylar ile esnaf ziyaretlerine gitmelerinden bazı şeyleri anlamanız lazım ama NERDE :(
Kemal Kılıçdaroğlu'nun fakir edebiyatı yaptığı otelin geceliği 100-150 bin TL oluyor zaten...

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Yanlış değil işte siz bunu anlayamadınız gitti. :)

Cumhurbaşkanlığı devleti temsil ediyor ve resmi temaslar görüşmeler karşılamalar ağırlamalar ziyaretler korumalar her şey oradan idare ediliyor. Bu olması gereken bir prosedür dedikçe halen siz ucuz siyaset peşindesiniz.

Bakın bu tarz resmi törenler olsun. O gelen kişilerin ağırlanması olsun. 2-3 gün kalacaklar ise yemeleri içmeleri korunmaları olsun kalacak yerleri bunlar hep masraf siz çocuk oyuncağı sanıyorsunuz.

Veya bizim devlet erkanının bir ülkeye gitmesi maliyeti flan hepsi bu giderlerin içersinde. Erdoğan yeri geliyor bir gün Rusya'ya uçuyor. Oradan geliyor ABD'ye gidiyor oradan geliyor Şangay işbirliği örgütüne gidiyor. Oralarda korunma ve yol giderleri var. Yanında bir sürü bakan gidiyor gazeteci gidiyor diplomat gidiyor... Yeri geliyor iş adamları gidiyor iş bağlıyor.

Veya gelen devlet adamı şerefine yemek veriliyor çoğu zaman. Ve adamlar 3-5 kişi gelmiyor binlerce kişi korumalar bakanlar diplomatlar iş insanları ile geliyorlar.

Güzel kardeşim bu saydıklarım için 13 uçağa ne gerek var? 500 resmi araca ne gerek var? Abes abes Koruma ordularına ne gerek var? Erdoğan öncesi devlet erkanları ne yapıyor ne ediyordu sanıyorsun ?

Amerikan devlet başkanı mı Rusya devlet başkanı mı Erdoğan mı iyi korunuyor? Vallahi kapışır. Normalmiş bizimki ucuz siyasetmiş bu zihniyeti haklı görmek düpedüz cahillik.. özür dilerim ama böyle bir şey yok bir ailede bir baba düşün çocuklar akşama kadar çalışıp parayı ona getiriyor bu hepsine 100 er lira harçlık dağıtıyor kendine ne kalıyor belirsiz. Sonra diyor ki size ben bakıyorum babanın itibarından tasarruf olmaz kapıda 13 arabası lüx bir villası vs vs sende bunu gayet normal görüyon..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Güzel kardeşim bu saydıklarım için 13 uçağa ne gerek var? 500 resmi araca ne gerek var? Abes abes Koruma ordularına ne gerek var? Erdoğan öncesi devlet erkanları ne yapıyor ne ediyordu sanıyorsun ?

Amerikan devlet başkanı mı Rusya devlet başkanı mı Erdoğan mı iyi korunuyor? Vallahi kapışır. Normalmiş bizimki ucuz siyasetmiş bu zihniyeti haklı görmek düpedüz cahillik.. özür dilerim ama böyle bir şey yok bir ailede bir baba düşün çocuklar akşama kadar çalışıp parayı ona getiriyor bu hepsine 100 er lira harçlık dağıtıyor kendine ne kalıyor belirsiz. Sonra diyor ki size ben bakıyorum babanın itibarından tasarruf olmaz kapıda 13 arabası lüx bir villası vs vs sende bunu gayet normal görüyon..

Temsili haber

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne böcek yerleştiremeyenlerin kuyruk acısı ara ara tekrar ediyor..
Biz burada başka bir şey konuşuyoruz siz böcek möcek diyorsunuz. Olan haksızlıklara bir kerede karşı çıksanız ne olur acaba? Halen ülkeyi daha da kötü duruma sokmak için uğraşan malum kişiyi eleştirmiyorsunuz. Ama sizin gibiler insanlar açlıktan ölse bile yine savunacaksınız sanırım. Umarım bir gün gerçekleri söyleyip konuşursunuz. Dünyaya tekrar gelsem yine erdoganı savunmazdım. Ülkeyi batırmak için yemin etmiş bence.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Biz burada başka bir şey konuşuyoruz siz böcek möcek diyorsunuz. Olan haksızlıklara bir kerede karşı çıksanız ne olur acaba? Halen ülkeyi daha da kötü duruma sokmak için uğraşan malum kişiyi eleştirmiyorsunuz. Ama sizin gibiler insanlar açlıktan ölse bile yine savunacaksınız sanırım. Umarım bir gün gerçekleri söyleyip konuşursunuz. Dünyaya tekrar gelsem yine erdoganı savunmazdım. Ülkeyi batırmak için yemin etmiş bence.
Biz Bunlara halk arasında koyun??? diyoruz.Bunlara Tayyip Erdoğan dediğin zaman “Meeeee” derler.Tayyip i sadece bu koyunlar savunur.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Biz Bunlara halk arasında koyun??? diyoruz.Bunlara Tayyip Erdoğan dediğin zaman “Meeeee” derler.Tayyip i sadece bu koyunlar savunur.
Biliyorum o Akkoyunluları. Malum çobanları ne derse onu yaparlar. Bunlar yüzünden de ülke kötü durumda. Umarım bir daha böyle kötü bir dönem yaşamayız. 2023 seçimleri çok önemli.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

Çok enteresan geniuskender kardeşimiz bunlar için video hazırlamış

Edit: İsmail saymaza dikkatli bakın

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Mersindeki gazeteci teröristiniz geberip gitti diye mi bu kadar sinirlendin?? :) Ne de güzel parçalandı, kendini patlatınca..
Ben hiç bir teröristin ölmesine sevinmem ama siz seçim kazanmak için her türlü pisliği yaparsınız.Yalanda söylersiniz,kaos ortamı yaratıp suçu muhalefete atıp algıda yaparsınız,din üzerinden şovda yaparsınız.AKP denilen rezil partiden her şey beklenir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Bak bunlar hep bilmemekten :( Ezber cümlelerle konuşuyorsun. Bunlar ucuz ve mantıksız siyaset. Oradaki 3-5 uçak ile devlet batmaz korkma onlar satılınca uçacaz kaçacak sanmak gerçekten normal bir bakış açısı değil.

Az araştır bakalım bu 13 uçak muhabbeti nedir. Zaten şuan son rakam 8 uçak. ( Siz ne sanıyorsunuz Erdoğan'ın kapısında 13 tane uçak var canı sıkıldıkça uçuyor flan mı :) Sanırsınız uçaklar şahsi malı devletin uçağı onlar ve devlet ile işi olan herkes kullanıyor onları zaten. O uçakların çoğu eski ufak tip uçak taa 1985'lerde alınanlar var. Cumhurbaşkanının kullandığı 2 tip uçak var birini Katar hediye etti zaten devasa bir uçak çoğu yere onunla gidiyor. Bir tanede normal THY uçağı gibi bir uçağı var genelde bu ikisini kullanıyor. Diğerleri irili ufaklı jet gibi 8-12 kişilik. Onlar Cumhurbaşkanlığının uçağı olduğu için ihtitaç oldumu bakanlar kullanıyor özel durumlarda kullanılıyor. Nedir Sel oluyor acil bakan gidecek onunla gidiyor. Yangın oldu oraya mı gidecekler bir bakanda diğerini kullanıyor veya siyasi misafir mi geldi onlar bir yere götürülecek onlar için kullanılıyor VIP hizmet veriyor flan.

Koruma ordularına gerek var çünkü saldırı ve suikast ihtimali var. Şaka sanıyorsun sen bu şeyleri ama düşmanın çok. Dünya'da ABD başkanı bile suikast ile öldürülmüş siz ne var canım 1 koruma ile gezsin kafasındasınız halen. Lütfen azcık büyüyün artık. Lazım bunlar yarın kim olursa olsun ben Türkiye Cumhuriyeti devletinin başkanı terör saldırısında öldü denmesini istemem. Bu ülkede yanında 2 araba koruma ve 4-5 araba partilisi varken ana muhalefet partisi liderini şehit cenazesinde linç ediceklerdi az kaldı gerisini sen hesap et.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Günlük 1.3 Milyon ₺ olduğunu gördüm.

Siz inatla olayı anlamamak için ısrar ediyorsunuz. :(

Aylık veya yıllık maliyeti neden güne bölüyorsunuz. Ne sanıyorsunuz siz o kadar insan sadece Cumhurbaşkanını koruyor flan mı. Şu vizyonunuzu azcık genişletin.

Cumhurbaşkanını yanında Diyorum ki size ülkemize gelen devlet adamlarından tut siyasetçilere iş insanlarından tut diplomatlara büyükelçilere bakanlara herkesin korumasını bir çuvala koyup saçma bir hesaba giriyorsunuz. O cumhurbaşkanlığı binasına günde kaç kişi geliyordur kim bilir.

Şimdi Putin bizim ülkemize geldi çok masraf oluyor korunmasın mı diyeceksiniz. İran devlet başkanına veya ne bileyim İsrail devlet başkanına bizim ülkede suikast olsa iyi mi olacak? MECBUR HERKESİ KORUMAK ZORUNDASIN.

Üstüne Erdoğan çok sık ülkeler arası ziyaret yapıyor. Erdoğan'ın bakanların onunla giden diplomatların günlerce kaldığı o ülkelerde korunması var.

Siz çok biliyorsanız tekrar söylüyorum kazara CHP iktidar olursa ne kendisini ne gelen yabancı misafirleri korumasınlar olup bitsin. Oradan TASARRUF ETSİNLER ! ( Bu sayede ülke ekonomisi düzelir.) Ne olabilir ki en kötü bizim ülkede Putin'i vursalar İsrail devlet başkanına suikast olsa İran devlet başkanını öldürseler diplomatik kriz çıkar veya savaş çıkar ne sanki altı üstü. Ama çok büyük tasarruf etmiş oluruz.!!!

Son düzenleme:

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
392
Siz inatla olayı anlamamak için ısrar ediyorsunuz. :(

Aylık veya yıllık maliyeti neden güne bölüyorsunuz. Ne sanıyorsunuz siz o kadar insan sadece Cumhurbaşkanını koruyor flan mı. Şu vizyonunuzu azcık genişletin.

Cumhurbaşkanını yanında Diyorum ki size ülkemize gelen devlet adamlarından tut siyasetçilere iş insanlarından tut diplomatlara büyükelçilere bakanlara herkesin korumasını bir çuvala koyup saçma bir hesaba giriyorsunuz. O cumhurbaşkanlığı binasına günde kaç kişi geliyordur kim bilir.

Şimdi Putin bizim ülkemize geldi çok masraf oluyor korunmasın mı diyeceksiniz. İran devlet başkanına veya ne bileyim İsrail devlet başkanına bizim ülkede suikast olsa iyi mi olacak? MECBUR HERKESİ KORUMAK ZORUNDASIN.

Üstüne Erdoğan çok sık ülkeler arası ziyaret yapıyor. Erdoğan'ın bakanların onunla giden diplomatların günlerce kaldığı o ülkelerde korunması var.

Siz çok biliyorsanız tekrar söylüyorum kazara CHP iktidar olursa ne kendisini ne gelen yabancı misafirleri korumasınlar olup bitsin. Oradan TASARRUF ETSİNLER ! ( Bu sayede ülke ekonomisi düzelir.) Ne olabilir ki en kötü bizim ülkede Putin'i vursalar İsrail devlet başkanına suikast olsa İran devlet başkanını öldürseler diplomatik kriz çıkar veya savaş çıkar ne sanki altı üstü. Ama çok büyük tasarruf etmiş oluruz.!!!
İstemsizce yorumsuzum nedense.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Gerçekten yapılacak yorum yok. Bu olayı bile savunan insanlar var aramızda.
Yeni Hükümet gelsin aynı adamlar en ufak harcamada bile kıyameti koparacak bak gör

Harcanan para önemli değil burada mevzu bahis kim harcıyor, o önemli.

Geçmişte yağ ekmek kuyruğu diye algı kasan tipler bugün beterini yaşamasına rağmen ses çıkarmıyor, buradan pay biç ?

Sen bakma Türk milleti çok sorgulayan isyan eden bir millet belki Avrupalılardan bile daha isyankar, ama şuan uyuşmuş durumda ekmek değil kırıntısı bile yetiyor, damacana değil suyun damlası bile yetiyor şükrediyor hamd ediyor ama şahsıma karşı böyle, şahsım gece uyurken toprağa karışsın o günün sabahı millet uyanır, hiçbir siyasi değil Audi passata bile binemez, bu denli uyanık isyankar bir millet Türk milleti, ama şahsımda ne varsa ne buldularsa, yeri gelir ekmeğin kırıntısını bile vermez ama halk şükreder.

Türkiyede ki yaşan halk şuan Türk milleti değil, ümmet şahsım yok olup gidince ümmet isimli halk tekrar Türk milleti olacak buna da inan ?

Şuan bu uyuşukluk gibi birşey çok enteresan tarifi yok

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Yeni Hükümet gelsin aynı adamlar en ufak harcamada bile kıyameti koparacak bak gör

Harcanan para önemli değil burada mevzu bahis kim harcıyor, o önemli.

Geçmişte yağ ekmek kuyruğu diye algı kasan tipler bugün beterini yaşamasına rağmen ses çıkarmıyor, buradan pay biç ?

Sen bakma Türk milleti çok sorgulayan isyan eden bir millet belki Avrupalılardan bile daha isyankar, ama şuan uyuşmuş durumda ekmek değil kırıntısı bile yetiyor, damacana değil suyun damlası bile yetiyor şükrediyor hamd ediyor ama şahsıma karşı böyle, şahsım gece uyurken toprağa karışsın o günün sabahı millet uyanır, hiçbir siyasi değil Audi passata bile binemez, bu denli uyanık isyankar bir millet Türk milleti, ama şahsımda ne varsa ne buldularsa, yeri gelir ekmeğin kırıntısını bile vermez ama halk şükreder.

Türkiyede ki yaşan halk şuan Türk milleti değil, ümmet şahsım yok olup gidince ümmet isimli halk tekrar Türk milleti olacak buna da inan ?

Şuan bu uyuşukluk gibi birşey çok enteresan tarifi yok

Çok boş ve ucuz siyaset peşindesiniz.
Dünyada sizin gibisi var mı böyle muhalifler var mı merak etmiyor değilim. Ülkenin Cumhurbaşkanı korunuyor diye arabası var uçağı var diye rahatsız olan bir kitle çok acayip çok garipsiniz ya... ( Ve mantıkları Cumhurbaşkanı değişince bunlar olmayacak sanıyorlar.:D Tam komediler resmen.)

Bana söylermisin Muhalefet partisi liderinin makam arabası nedir ? Kaç tane danışmanında lüxs makam arabası var. CHP gurup başkan vekillerinde kaç tane makam arabası var? Muhalefet liderleri kaç koruma ile geziyor. Yaptıkları harcamalardan haberin var mı ! Madem israf neden çoğu yere özel jet ile gidiyorlar !

Not: Mesela israftan makam arabalarının gereksizliğinden bahseden Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçen sene Audi A8 full paket makam arabası aldığını biliyor musun?

Muhalefetin özeti bu video işte. ( Ne olmuş Renoya binsin diyen makam arabası israf diyen yüzde 1 oy almadan mercedes'e biniyor :D)

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Çok boş ve ucuz siyaset peşindesiniz.
Dünyada sizin gibisi var mı böyle muhalifler var mı merak etmiyor değilim. Ülkenin Cumhurbaşkanı korunuyor diye arabası var uçağı var diye rahatsız olan bir kitle çok acayip çok garipsiniz ya... ( Ve mantıkları Cumhurbaşkanı değişince bunlar olmayacak sanıyorlar.:D Tam komediler resmen.)

Bana söylermisin Muhalefet partisi liderinin makam arabası nedir ? Kaç tane danışmanında lüxs makam arabası var. CHP gurup başkan vekillerinde kaç tane makam arabası var? Muhalefet liderleri kaç koruma ile geziyor. Yaptıkları harcamalardan haberin var mı ! Madem israf neden çoğu yere özel jet ile gidiyorlar !

Not: Mesela israftan makam arabalarının gereksizliğinden bahseden Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçen sene Audi A8 full paket makam arabası aldığını biliyor musun?

Muhalefetin özeti bu video işte. ( Ne olmuş Renoya binsin diyen makam arabası israf diyen yüzde 1 oy almadan mercedes'e biniyor :D)

Senin anlamadığın bir şey var. AKP'yi sevmeyen herkesin CHP'li olduğunu zannediyorsun. Buraya mesaj bırakan herkese tek tek sorun kimse CHP'yi sevmiyordur.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Senin anlamadığın bir şey var. AKP'yi sevmeyen herkesin CHP'li olduğunu zannediyorsun. Buraya mesaj bırakan herkese tek tek sorun kimse CHP'yi sevmiyordur.

Sorun şu ki bu CHP'yi sevmiyoruz diyenlerin hepsi tıpış tıpış gidip CHP'ye oy vermiyorsa bende bir şey bilmiyorum...

Bu tarz davrananlar yüzünden 12 yıldır Kemal Kılıçdaroğlu başta ve o yüzden AKP 20 yıldır iktidarda işte.

Not: Fark ettiyseniz yukarıda Saadet Partisinden örnek veridim. Lafa geldimi makam arabaları israf ne gerek var diyoru ama yüzde 1 oy ile oda Mercedes'e biniyor :) Sen bu düşüncenin iktidar olunca makam arabalarından feragat edeceğini mi düşünüyorsun.
Aynı şekilde Allah aşkına bir kere KK veya Meral Akşener'in konvoylarına bak bir şehire girerken kaç makam arabasıyla giriyorlar. Bir parti bir şeyi eleştiriyorsa kendisi yapmayacak önce.