Cumhurbaşkanı Koronavirüs Uyarısını Tamam Sloganıyla Yaptı

Bu konuyu okuyanlar

bordex4221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Cumhurbaşkanı katıldığı bir açılış töreninde Corona virüs tedbirlerini hatırlatarak “Tamam” sloganı ile hijyen, sosyal mesafe, maske kurallarına uyulması konusunda uyarıda bulundu.

Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1-Erdo%C4%9Fan-Tamam-slogan%C4%B1-ile-vatanda%C5%9F%C4%B1-uyard%C4%B1.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Sağlık Bakanı Koca gibi vatandaşları Corona Virüs salgını konusunda uyardı. Tedbirleri elden bırakmama konusunda Corona virüsten ölenler ve hastane de yatanlar üzerinden örnek vererek uyaran Erdoğan hijyen, sosyal mesafe maske kurallarına uymaları konusunda TAMAM sloganı ile uyarmaları uyamayanları uyarmak konusunda uyardı.

Sağlık bakanının açıkladığı rakamlara göre son iki gün içinde entübe hastamızın olmaması, Gaziantep gibi son günlerde Corona Vaka saysının artış gösterdiği bir ilimizde %10 oranında vaka saylarının azalması bizleri sevindiriyor olsa da diğer taraftan vaka sayısının binin altına bir türlü düşmemesi kaygı veriyor.

Binin altına düşmeyen Corona Virüs vaka sayıları bilinçli herkese korkulu rüya gösteriyor. Ancak bazı duyarsız vurdum duyamaz vatandaşlarımız konunun ciddiyetini halen kavramış gibi görünmüyor. Bu her gün binin üzerinde çıkan vaka sayılarından anlaşılıyor.

Cumhurbaşkanı Vatandaşlara Corona Virüs Uyarısı Yaptı
Cumhurbaşkanı bir açılış töreninde vatandaşlara seslenerek. Bu dönemde açık plajlar mesire alanları bunları bir kenara bırakalım. Şu dönemi sabırlı şekilde atlatalım. Hastaneler de yatanları vaka sayılarını görüyorsunuz. Önlemleri alalım. Şeklinde uyarılar da bulundu.

Tedbiri elden bırakmanın, duyarsızlığın sonun hastalık olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşların hayatını idame ettirirken muhakkak kurallara uyulmasını istedi.

Cumhurba%C5%9Fkan%C4%B1-corona-vir%C3%BCse-kar%C5%9F%C4%B1-vatanda%C5%9F%C4%B1-uyard%C4%B1-1024x535.jpg

Her gün Sağlık bakanın gerek sosyal medyadan gerek TV ekranlarından vatandaşlara yaptığı kurallara uyalım. Uymayanları uyaralım. Kurallara uymak tedbirli olmak Corana Virüsten korur şeklinde uyarılarına bugün Cumhurbaşkanı da Tamam sloganı ile katıldı ve vatandaşları uyardı.

Maske takıp çenesinin altında maskeyi taşıyanlara da seslenen Cumhurbaşkanı yanlış yapıyorsunuz. Allah göstermesin hastaneler de yatanların durumunu görüyorsunuz. Vefat edenlerin saysını duyuyorsunuz. Tedbiri elden bırakmayalım uyarısında bulundu. Günlerdir her kesin yaptığı uyarıları bu kez en tepede devletin başı Cumhurbaşkanı yaptı. Vatandaşlarını uyardı.

İnternet Haber Siteleri TV kanalları her defasında Corona Virüsün şakasının olmadığını nerede nasıl sizi bulacağını bilemeyeceğiniz konusunda uyarılar da bulunuyoruz. Toplum olarak yapmamız gereken basit. Normal yaşantımızı sürerken kurallara uymak. Maske takmak, sosyal mesafe kurallarına uymak kalabalık ortamlardan uzak durmak, el hijyenine dikkat etmek ve yıkamak

kaynak

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Cumhurbaşkanı ya tabi bunlara korona falan bulaşmıyor selam verip gidiyor.

Topluluk içindeyken takıyorlar Maske. Takip etsen az haberleri görebilirsin.

Ama böyle konuşma yapacakları zaman çıkarıyorlar. ( Kameramanlar flan en az 3-4 Metre uzakta duruyor çünkü.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Topluluk içindeyken takıyorlar Maske. Takip etsen az haberleri görebilirsin.

Ama böyle konuşma yapacakları zaman çıkarıyor. ( Kameramanlar flan en az 3-4 Metre uzakta duruyor çünkü.

Dostum tamam da adamlar utanmasa evde bile maske tak diyecekler ne zaman görsem tayyip'i 1-2 kere gördüm maskeli şekilde onun harici sürekli maskesiz takılıyor. Bunu bilir bunu derim ben bu ülke de korona dan vaka da düşmez ölü sayısı da. Ülkenin cumhurbaşkanı zaten baştan hata yapıyor millet ne yapar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Dostum tamam da adamlar utanmasa evde bile maske tak diyecekler ne zaman görsem tayyip'i 1-2 kere gördüm maskeli şekilde onun harici sürekli maskesiz takılıyor. Bunu bilir bunu derim ben bu ülke de korona dan vaka da düşmez ölü sayısı da. Ülkenin cumhurbaşkanı zaten baştan hata yapıyor millet ne yapar.

Hiç takmasa haklısın diyebilirim. Ama kameralar önünde konuşurken çıkarıyorlar sadece işte.
Genelde takip ederim haberleri flan neredeyse bütün siyasiler örnek olmak için takıyor kalabalık ortamlarda. sadece konuşma yaparken çıkarıyorlar. Diğer durumlarda topluluk içinde açılışlarda toplantılarda saldalyede otururken takıyorlar işte hep.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Kendisininde maske takması lazım.....

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
-Baba Ders Çalışmayacağım.
-O Zaman Ne Yapacaksın?
-Sanayide Çalışırım