Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni müjde açıklaması heyecanlandırdı!

Bu konuyu okuyanlar

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Cuma namazı çıkışında yaptığı kısa açıklamasında koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerin önemine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekonomi ve enerjiye dair yeni müjdeler geleceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazını Büyük Çamlıca Camii'nde kıldı. Namaz sonrası kısa bir açıklama yapan Erdoğan ''Ülkemiz her alanda ekonomide, ulaşımda, enerjide devamı gelecek geliyor. Her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. Sizlerden dua bekliyoruz, bizler de bu yolda azimle yürüyoruz.'' dedi.

Erdoğan saat 13.00 sıralarında Kısıklı'daki konutundan çıktı. Erdoğan, cuma namazı için Büyük Çamlıca Cami'ne geçti.

Namaz sonrasında cemaati selamlayarak kısa bir konuşma yapan Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

''DİKKAT EDERSEK ÇOK HAYIRLI OLACAK''

"Farklı bir dönemden geçiyoruz. Bu salgın döneminin içinde bizim istirhamımız bu uyarılara lütfen dikkat edersek çok hayırlı olacaktır. Gerek vefatlar gerek hastanede yatan vatandaşlarımızı ülkemiz milletimiz için bir uyarı. Bizim de Müslümanlar olarak bu uyarılardan nasibimizi almamız, hassas olmamız lazım.''

''YENİ MÜJDELER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ''

Sağda solda konuşulanlara karşı cemaatin kulak asmamasını talep eden Erdoğan, ülkenin ekonomik, askeri, eğitim ve enerji alanlarında her geçen gün yeni müjdeler almaya devam edeceğinin altını çizdi.

Kaynak:Net Haber

Son düzenleme:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
İnşallah, bende bu enerji ile alakalı olarak yeni müjdelerin geleceğine inananlardanım, İnşallah gerçekleşir ülkemizin ve insanlarımızın buna ihtiyacı var.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Bakalım, inşallah güzel haber olur. :)

Reaksiyon puanı
385
Aynen öncede bulmuşlar ve sana söylememişler :D Arkadaşım nerden duyuyorsun böyle şeyleri. 320 milyon M3 doğalgaz bulsalar neden söylemesinler neden gizlesinler.

Dostum araştırda konuş lütfen daha bu ardamın altından neler çıkacak bak gör ki zaten şuan sızdırıyor kenardan adam ülkeyi batırıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş sen aklını mı kaçırdın ? Evet yanlış kararlar vermiş olabilir ki ben bunları zaten söylüyorum. Ama senin oy verenleri küçümsemen akla hayale sığacak iş değil.

Ben hiçkimseyi küçümsemiyorum sadece ahirette karşılaşacağız diyorum.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Kardeş sen aklını mı kaçırdın ? Evet yanlış kararlar vermiş olabilir ki ben bunları zaten söylüyorum. Ama senin oy verenleri küçümsemen akla hayale sığacak iş değil.
Bütün bunların suçu yönetimde, raporluyorsun icraat yok, ben yazmış olsaydım çoktan ya uyarı yada ban alırdım.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
daha bu ardamın altından neler çıkacak bak gör ki zaten şuan sızdırıyor kenardan adam ülkeyi batırıyor.
Sahi mi dersin yav?!
Demek ülkeyi batırıyor, bunu TSK göremiyor, 83 milyon göremiyor, bizler hiç göremiyoruz, ama sen... 14 yaşındasın ve görüyorsun! Sana bunu cin taifesi mi haber veriyor yoksa muhalif arkadaşlardan aferin almak için mi yazıyorsun? Eminim onlar da sana bıyık altından kıs kıs gülüyorlardır. YÜRÜ YA KOÇUM, TUTAR SENİ!!! :D

Son mesajlar