Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Ne düşünüyorsunuz? Videoyu izlemek isteyenler:👇

bilal erdoğan.jpg

Jarvisit

Editör
Editor
Valla işin ilginci, Bilal Erdoğan'ın Hakkı abiyle yaptığı röportaj samimi geldi. Bunu dediğim için linçlemeyin beni ama "insan" olarak izleyince öyle. PS açıklaması da zaten dalga geçer gibi. TR'nin 80 milyon olduğunun farkında değil, halkın o kamptakiler gibi olduğunu zannediyor sanırım.

OzkanK.

Dekan

Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”​

Ne kadar yanlış bir ifade. Kimse Playstation5 almak istemez ama herkesin maddi olarak alabileceği çok kolay ulaşabileceği şey aslında demesi gerekirdi heralde ? O zaman burada alkışlardınız kendisini :)

Çok alakasız ve anlamsız bir konu bence. Bu ifadede yanlış olan nedir anlayamadım ?

ozciceky

Profesör

Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”​

Ne kadar yanlış bir ifade. Kimse Playstation5 almak istemez ama herkesin maddi olarak alabileceği çok kolay ulaşabileceği şey aslında demesi gerekirdi heralde ? O zaman burada alkışlardınız kendisini :)

Çok alakasız ve anlamsız bir konu bence. Bu ifadede yanlış olan nedir anlayamadım ?

SAP ile SAMAN ı gene karıştırdınız sanırım. 5 sene evvel görece olarak daha kolay alınıyordu bugün ise can yakar hale geldi.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Aynen öyle haber bölümünde siyaset yapılmamalı. Zaten forumda siyaset bölümü var.
Valla işin ilginci, Bilal Erdoğan'ın Hakkı abiyle yaptığı röportaj samimi geldi. Bunu dediğim için linçlemeyin beni ama "insan" olarak izleyince öyle. PS açıklaması da zaten dalga geçer gibi. TR'nin 80 milyon olduğunun farkında değil, halkın o kamptakiler gibi olduğunu zannediyor sanırım.
İzlerken bana da samimi geldi şimdi :)

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Genel olarak insanların bu söylemden yakındığı olay ülkemizde ps'nın bir lüks haline gelmesi... Twitter'da çoğu kişi bundan şikayetçi

OzkanK.

Dekan
SAP ile SAMAN ı gene karıştırdınız sanırım. 5 sene evvel görece olarak daha kolay alınıyordu bugün ise can yakar hale geldi.
Sonuç olarak 5 sene önecde herkes alamıyordu şuanda alamıyor 10 sene sonrada her isteyen alamıyacak. Burada garip olan ney ?

Bilal Erdoğan Siyasetçi bile değil ona mı bağlayacaksınız gerekçeleri ? Veya Babası üstünden oğluna mı sallayarak tatmin olacaksınız...

SmokeXD

Dekan
1200 liraya bimde ps4 pro satıldığını hatırlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuç olarak 5 sene önecde herkes alamıyordu şuanda alamıyor 10 sene sonrada her isteyen alamıyacak. Burada garip olan ney ?

Bilal Erdoğan Siyasetçi bile değil ona mı bağlayacaksınız gerekçeleri ? Veya Babası üstünden oğluna mı sallayarak tatmin olacaksınız...
Herkes alamıyor evet. Ama alamayan kişi sayısı azalması yerine çoğaldı.