Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB ile ilgili olan açıklamaları

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili "Yani İstanbul'da bizden sonrakilere kalan bir şey olmadı ki. Ne yaptıysak biz yaptık. Olmayan bir şey vardı, Sarıyer Kahramanı'nda balık yemek" açıklamasını yaptı. Siz bu açıklamayla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bu açıklamalar doğru mu?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Haberi siyaseti de magazin gibi yaptılar.
Bir insanın balık yemesinin ne gibi zararı var ki? İsteyen istediği yerde ne yerse yer. Sorun Ekrem İmamoğlu'nun balık yemesi değil ülkede. Ama yine boşuna yazıyorum. Bunlar birbirlerini kötülemek için her türlü saçmalayacaklar.
Başka birisi gelip Erdoğan'ın yediğini haber gündem yapsın da tam olsun. Başka sorunumuz yok sanki. Vatandaşın sorunu sıkıntısı haber gündem değil. Yazıklar olsun.

Son düzenleme:

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,879
Oha! Ben cumhurbaşkanı olsaydım ben de millete böyle sataşırdım. Cumhurbaşkanı olabilirim demek ki!

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
İstanbul'u kaybetmek nasıl içlerine oturmuş. Saçma Sapan açıklamalar. Ayrıca Sayın CB'nın açıklamaları da doğru değil. Sadece Kahraman Balıkta yemek yediği doğru. O da son derece önemsiz bir ayrıntı.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Türkiye de siyaset böyle bunun yerine halkın sorunlarına odaklansalar herşey daha güzel olacak..

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Ekmek 4 lira oldu olcak adamın derdi imamoğlunun yediği balık. :D

Reaksiyon puanı
114
Haberi siyaseti de magazin gibi yaptılar.
Bir insanın balık yemesinin ne gibi zararı var ki? İsteyen istediği yerde ne yerse yer. Sorun Ekrem İmamoğlu'nun balık yemesi değil ülkede. Ama yine boşuna yazıyorum. Bunlar birbirlerini kötülemek için her türlü saçmalayacaklar.
Başka birisi gelip Erdoğan'ın yediğini haber gündem yapsın da tam olsun. Başka sorunumuz yok sanki. Vatandaşın sorunu sıkıntısı haber gündem değil. Yazıklar olsun.
Bir doğal afet zamanında farklı yerlerde oldukları için linç yiyen çok fazla siyasetçi vardı. Bu yüzden verdiğiniz örneği doğru bulmuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstanbul'u kaybetmek nasıl içlerine oturmuş. Saçma Sapan açıklamalar. Ayrıca Sayın CB'nın açıklamaları da doğru değil. Sadece Kahraman Balıkta yemek yediği doğru. O da son derece önemsiz bir ayrıntı.
Önemsiz bir ayrıntıdan ziyade halkın çok önem verdiği bir durum. Televizyonlarda da İmamoğlu çalışırken değil de balıkçıda yansıtıldığı için baya bi bu durum onu etkileyecektir.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Şehitler uğurlanırken düğünü olanlar da vardı.

• Beğen
Reactions: bud

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bir doğal afet zamanında farklı yerlerde oldukları için linç yiyen çok fazla siyasetçi vardı. Bu yüzden verdiğiniz örneği doğru bulmuyorum
Neyi doğru bulmuyorsun? Burada birisinin balık yemesi mi önemli, yoksa insanların hayat pahalılığından şikayetçi olması mı? Asıl her gün haber ve gündem olması gereken insanların yaşadığı ekonomik sıkıntılar. Bu ekonomik sıkıntılar yüzünden aileler mutsuz olup sinirleniyor. Bunları söyleyip düzeltmeliler.
Görevleri boş boş birbirlerini kötülemek değil, insanlara iyi hizmet etmek olmalı.

Son düzenleme:

hay-ad23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili "Yani İstanbul'da bizden sonrakilere kalan bir şey olmadı ki. Ne yaptıysak biz yaptık. Olmayan bir şey vardı, Sarıyer Kahramanı'nda balık yemek" açıklamasını yaptı. Siz bu açıklamayla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bu açıklamalar doğru mu?
olaya sadece birinin eleştirilmesi olarak bakarsanız doğru değil diyebilirsiniz...

ama Cumhuriyet Tarihinde ilk ve tek olarak Halk Tarafından referandumla seçilmiş ve girdiği 15 seçimi kaybetmemiş bir Cumhurbaşkanının;

olacağı günler öncesinde tahmin ve rapor edilmiş böyle bir afet anında ingiliz büyükelçisiyle, rakıbalık keyfi yapan bir bb' nı eleştirmesi olarak bakarsanız doğrudur tabi ki...

üstelik halka gariban edebiyatı yaparak sosyal medyada algı operasyon ekipleri kuranların 4 kişilik yemeğe 46.000tl; Gbaşkanının kaldığı suitin gecesine 102.000tl ödemesi de işin daha ilginç ve dramatik kısmıdır...

aslında benim kafama takılan ve ilginç olan kısımlardan biri de bu fotografların kimler tarafından servis edildiği... birbirlerine düştükleri kesin...

sebep icraatsız geçen 2 yıl ve buna rağmen kendini CB adayıymış gibi lanse etmeye çalışması görünüyor...

ayrıca bb' ları da zırt pırt yabancı büyükelçilerle görüşmez!!!