Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 2 milyon liralık dava

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Sadece siyaset için de değil tanınmış kişilerin çocukları her zaman eleştirilir ve hatası aranır bana çok tuhaf gelmiyor o yüzden

Bunu yapan parti veya isimler hep aynı kişiler işte ucuz siyaset yapanlar aynı tayfa.

( Hükümet tarafından 18 yıldır kaç kere gördün bir milletvekilinini oğlunu kızını andıklarını ve eşinin giyiniş tarzını eleştirdiklerini =? Ve Parti liderlerinin çocuklarını akrabalarını anlattıklarını.) Kemal Kılıçtaroğlunun 10 aylık torununu 14 yaşında oğlunu bile SSK'lı yapıp erken yaşta emekli etmek istemesi adam akıllı gündem yapılmadı bu memlekette. ( Kesin ve belgeli olmasına rağmen. )

Bende diyorum ki bir idda varsa on kere düşünecen 1 KERE ATEŞ EDECEN kesin ve net şu isimli vekilin oğlunun şu yolsuzluğu var şurada hak yemiş şurada çalmış yada şurada şunu yapmış diye verecen mahkemeye tek seferde bitecek iş.

Ama iddiada bulunmuşun kanıtın yok yalan çıkmış mahkemeye vermişin tazminat ödemişin halen iddianı kanıtlayamıyon ama yalanı yaymaya devam ediyon bu mu adalet bu mu siyaset =?

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hükümetin çok vekilinden kadınlarla ilgili iğrenç söylemler duydum ben

Sizinle siyaset tartışılmayacak anlaşıldı... Konudan konuya geçiyorsunuz.

Kimin eşinin giyinmesine karışmışlar ne demişler =? SİYASETEN AMA bunu MİTİNG meydanlarında SİYASİ RANT malzemesi yapmış şekilde örneklendirimisin =? Senin eşin açık Cumhurbaşkanı olamazsın senin kızın mini etek giyiyor Başbakan olamazsın flan mı demişler =?

1 sayfalık yazımda sadece bu mu dikkatinizi çekti diğer yazdıklarım =?