Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: "Birileri kafayı bulmaya gidiyor. Kar, fırtına hiç umurlarında değil."

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çotanak Spor Kompleksi, Aksu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doğalgaz Dağıtım Hattı Altyapı Projesi ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine iştirak ediyor.

Erdoğan'ın açıklamaları:

"Rabbime bana sizler gibi yol arkadaşları, mücadele arkadaşları lütfettiği için ne kadar hamd etsem azdır. Sizlere 3 yıl önce geldiğimde verdiğim sözü tutarak, AK Parti'yi yüzde 49'la birinci çıkartmak suretiyle belediye hizmet bayrağını tekrar bize verdiğiniz için şükranlarımızı sunuyorum. Arama ve kurtarma çalışmalarının ardından hemen kolları sıvayarak Dereli'yi konutları, iş yerleri ve altyapısı ile adeta yeni baştan inşa ettik. Bir daha beli doğrultulamaz denilen ilçemizi 1 yılda ayağa kaldırdık. Laf değil iş üretiriz iş."

"Sel felaketi oldu, bakan arkadaşlarım, ben hep birlikte Doğankent'te, Dereli'deydik, balıkçıya gitmedik. Balıkçıya gitmedik, biz vatandaşlarımızın yanına gittik. Onlarla beraber olduk. Birileri de bir yerlerde kafayı bulmaya gidiyor, kar, bora, fırtına esiyor, hiç umurlarında değil. Bu belediye başkanlığını ben de yaptım, hem de İstanbul'da. Kar, bora, fırtına, deprem, sel olacak... Yok Bodrum'a git, şuraya buraya git, bizim kitabımızda yok. Halkınla olacaksın halkınla."

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Doğru söylüyor beştepe de hergün halkıyla koruma ordusu ve konvoylarıyla halkıyla iç içe adam :)))))

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Saraydan nefret ederim ama İmamoğlu’nun da zerre farkı yok. Şovmen sadece.. Ne zaman görsem kanalı değiştiririm.

Zerre mi farkı yok? İmamoğlu İstanbul'da ne yapıyorsa, yaptığını beşle çarpın. Zira bir belediye başkanının karşısında görevini yapmasını engelleyen Cumhurbaşkanı mevcut. Tüm algı operasyonları o yönde mevcut hükümetin.

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Zerre mi farkı yok? İmamoğlu İstanbul'da ne yapıyorsa, yaptığını beşle çarpın. Zira bir belediye başkanının karşısında görevini yapmasını engelleyen Cumhurbaşkanı mevcut. Tüm algı operasyonları o yönde mevcut hükümetin.
kuyruk acısı var ki sürekli izliyorlar adamı

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bırakın artık bu saçmalıkları. Yeter artık. Birbirlerine yalan söyleme, laf atma ve sorunlarını yanlışlarını bulacaklarına kendilerine baksınlar önce. Ülkede ne oluyor bitiyor diye umurlarında değil gibi. Bu ne!? Sanki internette çoluk çocuk gibi klavye ile tartışanlar gibi boş boş konuşuyorlar. Ülke ile kim ilgilenecek? Sorunlara çözümü yoldan geçen birisi mi bulacak?
Bu ülkeden gerçekten bıktım artık. İnsana kendi ülkesinden nefret ettirdiler. İnsanı sinir hastası eder bu olan saçma olaylar falan.
Ben de kaçak yollarla göçmenlerle bu ülkeden kaçayım en iyisi. (!)

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
kuyruk acısı var ki sürekli izliyorlar adamı
Ya izlemeyi geçtim, hangi ülkede bir Cumhurbaşkanı ile belediye başkanı rekabet ediyor? Hem de çift seçimle başa gelmiş bir belediye başkanı. Ben İmamoğlu'nun müthiş vizyoner bir adam olduğunu düşünmüyorum ancak en azından insan iletişimi çok iyi ve zeki birisi. Tabi aileden zengin olduğu için parasal anlamda da açgözlü birisi değil şimdilik görünen o. 2023'de bir değişim olması için şimdilik değişmesi gereken tek şey Kılıçdaroğlu gibi. En az baştakiler kadar vizyonsuz o da.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Saraydan nefret ederim ama İmamoğlu’nun da zerre farkı yok. Şovmen sadece.. Ne zaman görsem kanalı değiştiririm.
Bende öyle düşünüyorum al birini vur ötekine...
Mesaj otomatik birleştirildi:

zengin olduğu için parasal anlamda da açgözlü birisi değil
Benim bildiğim demirel ve ecevit dışında bir çok siyasetçi zaten varlıklı erdoğanın bakma yüzüğüm vardı demesine o da varlıklıydi
Lafım sadece ımamoğlu için değil. ben zenginlerin daha aç gözlü olduğunu düşünüyorum..

Güçlü olana kadar tevazu masum halktan yana olurlar sonra da Malum..

Çoktan iktidarın medyası cumhurbaşkanı yaptı bile bu tesadüf mü? .

Son düzenleme:

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Ya izlemeyi geçtim, hangi ülkede bir Cumhurbaşkanı ile belediye başkanı rekabet ediyor? Hem de çift seçimle başa gelmiş bir belediye başkanı. Ben İmamoğlu'nun müthiş vizyoner bir adam olduğunu düşünmüyorum ancak en azından insan iletişimi çok iyi ve zeki birisi. Tabi aileden zengin olduğu için parasal anlamda da açgözlü birisi değil şimdilik görünen o. 2023'de bir değişim olması için şimdilik değişmesi gereken tek şey Kılıçdaroğlu gibi. En az baştakiler kadar vizyonsuz o da.
Kemal bencillik yapıyor ana muhalafet tarafını bu adam bozuyor bir an önce gitmeli

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bende öyle düşünüyorum al birini vur ötekine...

Benim bildiğim demirel ve ecevit dışında bir çok siyasetçi zaten varlıklı erdoğanın bakma yüzüğüm vardı demesine o da varlıklıydi
Lafım sadece ımamoğlu için değil. ben zenginlerin daha aç gözlü olduğunu düşünüyorum..

Güçlü olana kadar tevazu masum halktan yana olurlar sonra da Malum..

Çoktan iktidarın medyası cumhurbaşkanı yaptı bile bu tesadüf mü? .
Zenginler daha açgözlü diye bir genelleme yapılamaz. Para kazanmak ile açgözlülük bir değil. KOÇ ailesi ile Binali Yıldırımın'ın yürüttüğü gemiler bir değil yani. İşin özüne bakarsan ikisi de para ama bir değil. İmamoğlu aileden direkt varlıklı bir insan. Geçim zorluğu yaşamamış. Sonradan görme değil. Baştaki öyle değil. Sonradan görme olduğunu pek çok davranışından anlayabilirsin zaten. Hele ki bazı vakıf başkanlarını vs. söylemiyorum bile.

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Evet zerre farkı yok. Junior Tayyip diyorum ben ona.. İstismar, algı ve din sömürüsü ile işini yürütüyor. Tayyipin sevmediğim ne kadar özelliği varsa İmamoğlu’nda misliyle var..

hay-ad23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cumhuriyet Tarihinde ilk ve tek olarak Halk Tarafından referandumla seçilmiş ve girdiği 15 seçimi kaybetmemiş bir Cumhurbaşkanının; belediye başkanıyla ilgili konuşma sebebi; aynı şehirde solcu hükümetlerin gerçekten bütün engellemelerine rağmen belediye başkanlığı yapmış olması ve bunu başarılarla dolu olarak yapmış olmasıdır...

gelelim rakıbalık keyfini terkedemeyen tatilci bışkana:

neredeyse 3 yıl olmuş; sıfır icraat ve engelleniyorum palavrası...

bir sürü algı tiyatrosu ve resmen chpnin 21. yy versiyonu...

yasin okuyarak başlayıp
antrikot, kazeti ve şarap içerek devam eden
plaj ve kayak merkezlerinden bu yana gelemeyen

modern zübük... hatta zübükötesi

veee herşey güzel olmaya devam ediyor...