Cumhurbaşkanı Erdoğan ulusa seslendi: 15 Temmuz ülkemizi işgal girişimiydi

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ulusa sesleniş konuşması gerçekleştirdi. Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin, “Ülkemizi işgal girişimiydi, milletimiz kendisi üzerinde hesap yapanların hevesini kursağında bıraktı” dedi.
Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:
– 15 Temmuz’u anlamak için ülkemizi ve milletimizi nereye sürüklemek istediklerini anlamak gerekir.
– Milletimizin her bir ferdi ezanı, bayrağı, özgürlüğü için yenilmez kahramana dönüşebileceğini ispatladı.
– Ezanımızı susturmak, bayrağımızı indirmek isteyen hainleri hüsrana uğrattık.
– 15 Temmuz ülkemizi işgal girişimiydi. Milletimiz kendisi üzerinde hesap yapanların hevesini kursağında bıraktı.
– Ayasofya’da susturulan ezanı nasıl 86 yıl sonra semaya yükselttiysek, terör örgütlerinin saldırılarını da aynı şekilde bertaraf etmekte kararlıyız.
– Türkiye, kardeşliğiyle, dostluğuyla güzeldir. Kimsenin bunu bozmasına izin vermeyeceğiz.
– Ağaç bahanesinin arkasına sığınanlar da, çukurlarda bölücülük yapanlar da bu akıbetten kurtulamamışlardır.
– Şaşkınlığa uğrayanlara diyoruz ki, daha bitmedi. Bu milletin daha söyleyecek çok sözü var, bu devletin harekete geçirecek daha çok potansiyeli var.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Türkiyenin her daim yükselişini ben sizden çok istiyorum.

Yükselişte üretimden geçer.
Üretimde sağlıklı düşünceden geçer.
Sağlıklı düşüncede olanlar, Adaletli davranır.
Adaletli davranış Bir başka kişinin Hakkına girmeyi önler.
Hakkı ezilmeyen vatandaş Mutlu olur.
Mutlu insanlar Çalışkan olur.
Çalışkan insanlar Olunca dışa bağımlılık azalır.
Dışa bağımlılık azalınca Devletin bütçesi hızla attar.
Bütçe arttı mı Yürü be paşa Kim tutar seni Sabahtan akşama disko bar .... harca harca harca bitmez ki para ohhhhh

Şaka bir yana gerçekten Türkiyenin bundanda yükseklerde görmek isterim her alanda.
Teknoloji, Tıp, Üretim, Adalet, Siyaset, Hükuk, Maliye,Savunma, Silahlanma,Tarım, Petrol, Turistik, Gida, Uzay ve Sağlıklı yaşam.

Sağlıklı yaşam olmazsa insanların ümitleri çöker Geleceği düşünemez düşüncesi sonsuza kadar sisli duman olur üretkenlik mahvolur.

Son düzenleme:

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
200 drone ile 15 Temmuz'a özel ışık gösterisi yapılıyor.
IMG_20200715_230958.jpg
IMG_20200715_230956.jpg

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Türkiyenin her daim yükselişini ben sizden çok istiyorum.

Yükselişte üretimden geçer.
Üretimde sağlıklı düşünceden geçer.
Sağlıklı düşüncede olanlar, Adaletli davranır.
Adaletli davranış Bir başka kişinin Hakkına girmeyi önler.
Hakkı ezilmeyen vatandaş Mutlu olur.
Mutlu insanlar Çalışkan olur.
Çalışkan insanlar Olunca dışa bağımlılık azalır.
Dışa bağımlılık azalınca Devletin bütçesi hızla attar.
Bütçe arttı mı Yürü be paşa Kim tutar seni Sabahtan akşama disko bar .... harca harca harca bitmez ki para ohhhhh

Şaka bir yana gerçekten Türkiyenin bundanda yükseklerde görmek isterim her alanda.
Teknoloji, Tıp, Üretim, Adalet, Sitaset, Hükuk, Maliye,Savunma, Silahlanma,Tarım, Petrol, Turistik, Gida, Uzay ve Sağlıklı yaşam.

Sağlıklı yaşam olmazsa insanların ümitleri çöker Geleceği düşünemez düşüncesi sonsuza kadar sisli duman olur üretkenlik mahvolur.
Ağzından bal damlıyor hocam. Ama bunlar Türkiye'miz için yakın gelecekte gerçekleşmesi zor olan hayallerden.