Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk namazı siz kıldırın dedi

Bu konuyu okuyanlar

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bediüzzaman Saidi Nursi'nin talebesine ilk namazı siz kıldırın dedi. Talebe ise O kadar da değil dedi.

Merakla beklenen ilk namazı kim kıldıracak?

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Cumhurbaşkanı kıldırsa ortalık karışır reklam yapıyor derler gerçi kendisinin kıldırması düşük ihtimal.
Bir imama siz kıldırın dese imam da laf edicekler yüzünden geride durur. Malum, ülkemizde siyaset çok karışık durumda imam bile siyasetin içine karışır bir namaz kıldırmayla :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bazı kesimleri aşırı delirtir Cumhurbaşkanı kıldırırsa birde orada namazı. Onu yapmazlar bence.

Laiklik elden gidiyor konu diye meydanlara çıkarlar Cumhurbaşkanı Cuma namazı kıldırıyor diye bu sefer neler söylenir neler yapılır düşünemiyorum bile...

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bazı kesimleri aşırı delirtir Cumhurbaşkanı kıldırırsa birde orada namazı. Onu yapmazlar bence.

Laiklik elden gidiyor bir Cumhurbaşkanı Cuma namazı kıldırıyor diye bu sefer neler söylenir neler yapılır düşünemiyorum bile...
Laiklik bu ülkenin temelinde var. Buna uyulmalı.

Olacağına ihtimal vermiyorum ama olursa dış basındaki başlıkları düşünün bir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Olacağına ihtimal vermiyorum ama olursa dış basındaki başlıkları düşünün bir.

Bu ne dış basın korkusudur arkadaş ya. Dış basına ne Kendi sınırlarımız içinde ki bir Camii'den.

Biz içimizde ki Camii olmasına muhaliflerin diyeceklerini önemseyelim sadece.

Cumhurbaşkanı Cuma namazı kılınca veya kıldırınca laiklik elden gitmez heralde ülkede =?