Cumhurbaşkanı Erdoğan Gara Şehidi Annesi ile Telefonda Konuştu: 'Bir Anneye Böyle Bir Şeref Nasip Olmaz'

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392

Erdoğan'ın Rize'deki kongrede telefonda konuştuğu şehit annesi konuşması şu şekilde oldu;​

"Eskişehir'deki şehidimizin annesini bağladılar... Ayşe Hanım bizleri duyuyor musunuz. Ayşe Hanım bizleri duyuyor musunuz. Rabbim sabrınızı artırsın inşallah. Şehidimiz de sevgili peygamberimizin inşallah komşusu olarak bir anneye böyle bir şeref nasip olmaz ama siz bu şerefi yakaladınız. Mekanı cennet olsun."

Anne Güler'in, "Oğlumun kanı yerde kalmasın" demesi üzerine, Erdoğan, "Onların kanı yerde kalmıyor ve kalmayacak. Aynı kararlılıkla devam ediyoruz ve devam da edeceğiz. Onların kanının damlası bizim namusumuzdur, her şeyimizdir. Rabb'im sabrınızı arttırsın" dedi.

4a8f74890af66e3bb7f2f7120d766672.jpeg

Gerçekten artık inanamıyorum. . Milletle dalga geçiyorlar. . Sen 6 yıl boyunca o insanlar için hiçbir girişimde bulunma. sonra dön şehitliği öv. . Bunu söyleyince eminim ailenin acısı da dinmiştir. . İnsanlar evlatlarına, eşlerine kavuşmak istiyor, şehit görmek değil. ..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Gerçekten artık inanamıyorum. . Milletle dalga geçiyorlar. . Sen 6 yıl boyunca o insanlar için hiçbir girişimde bulunma. sonra dön şehitliği öv. . Bunu söyleyince eminim ailenin acısı da dinmiştir. . İnsanlar evlatlarına, eşlerine kavuşmak istiyor, şehit görmek değil. ..

Sen devletin içinde ki işleyen sistemi nerden biliyorsun ? 6 yıldır hiç girişim olmadığını flan nerden uydurdun. ( Devlet görüştüğünü resmen açıklasa bu seferde adım gibi eminim Terorist ile pazarlıkmı olur diye muhaliflik yapmazsanız bende bir şey bilmiyorum. )

Gerçekten şu ŞEHİTLER üstünden lanet olası siyasetinizi yapmayın artık ya. Bıkmadınız gitti. Hiç yoktan Cumhurbaşkanı şehit annesini arayıp başsağlığı dileyebiliyor veya ağızını doldura doldura PKK'yı kınayabiliyor.

Bazıları HDP gücenir kırılır darılır oradan OY GELMEZ diye halen mesaj atarken bile PKK'nın adını yazamıyor burda gelmişin UCUZ SİYASET peşindesiniz...

Canlı yayında kameralar önünde muhalefet partisi liderleri arasın şehit annelerinde bir görek bakalım ne diyorlar. Şehit yakınları muhalefetin PKK ve HDP tutumundan memnun mu acaba ?

Bak daha bugün ki şehit cenazesinde muhalefetten adamı bırak gönderdiği çelenki bile sokmak istemeyenler var...

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248

Erdoğan'ın Rize'deki kongrede telefonda konuştuğu şehit annesi konuşması şu şekilde oldu;​

"Eskişehir'deki şehidimizin annesini bağladılar... Ayşe Hanım bizleri duyuyor musunuz. Ayşe Hanım bizleri duyuyor musunuz. Rabbim sabrınızı artırsın inşallah. Şehidimiz de sevgili peygamberimizin inşallah komşusu olarak bir anneye böyle bir şeref nasip olmaz ama siz bu şerefi yakaladınız. Mekanı cennet olsun."

4a8f74890af66e3bb7f2f7120d766672.jpeg

Sehit haberinin üstüne Erdoğan ın güldügu eski bir haberi koymak güzel hareket. Sanırım müslüman değilsin değilsen de saygi duyarim bilmiyorum orasını ama her müslüman emin ol ki sehit olmak ister sehit yakinlari da bununla gurur duyar belli ki sen bu mertebeyi bilmeden konuşuyorsun

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Sehit haberinin üstüne Erdoğan ın güldügu eski bir haberi koymak güzel hareket. Sanırım müslüman değilsin değilsen de saygi duyarim bilmiyorum orasını ama her müslüman emin ol ki sehit olmak ister sehit yakinlari da bununla gurur duyar belli ki sen bu mertebeyi bilmeden konuşuyorsun

Eski bir haber değil , onu nereden çıkardın video ile görseli ayırt edemiyormusun sen ?

Bunun dinle ne alakası var dini sizden mi öğreneceğim .

Her müslüman şehit olmak ister diye bir muhabbet yok , bununla gurur duyar diye bir şey yok buradan atıp tutmak kolay duygusal konuşmak kolay tabi size !

Hiç şehit verdiniz mi , hiç şehit evinde bulundunuz mu , onların yaşadığı acıyı nasıl bileceksin ki sen , terbiyesiz seni .

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Eski bir haber değil , onu nereden çıkardın video ile görseli ayırt edemiyormusun sen ?

Bunun dinle ne alakası var dini sizden mi öğreneceğim .

Her müslüman şehit olmak ister diye bir muhabbet yok , bununla gurur duyar diye bir şey yok buradan atıp tutmak kolay duygusal konuşmak kolay tabi size !

Hiç şehit verdiniz mi , hiç şehit evinde bulundunuz mu , onların yaşadığı acıyı nasıl bileceksin ki sen , terbiyesiz seni .
Dini sizden mi ogrenecegim diyorsun dinden uzak oldugun belli o zaman bilmedigin din üzerinden yorum yapma. Ve hakaret etme sözlerine dikkat et

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Dini sizden mi ogrenecegim diyorsun dinden uzak oldugun belli o zaman bilmedigin din üzerinden yorum yapma. Ve hakaret etme sözlerine dikkat et

Din ile konu başlatan sensin benim din ile bir iddiam yok , dalga mı geçiyorsun sen çocuk git din forumunda tartışma yap , konu ile alakasız cümleler yazma

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...