Haber Cuma Günü Ne Müjdesi Verilecek?

Arkadaşlar merhaba,
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde "Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni"nde konuştu.

Başkan Erdoğan' ın Müjde Duyurusu Bir Anda Gündeme Oturdu!
Başkan Erdoğan Cuma günü ne açıklayacak?


Türk milletini yakından ilgilendiren bir hususta 21 Ağustos Cuma gününü işaret eden Erdoğan, müjdeli bir haber vereceğini belirtti.

Sizce bu Müjde ne olabilir?
La Fontaine den masallar anlatacak.😁😁😁
 

Fakehero

Profesör
batarya gibi birşeyi olabilir derdimde onu Ceo açıklardı. bence TOGG ile alakalı değildir,

Bataryanın yerli olacağını CEO açıkladı Fatih Altaylıya zaten.

Diğer taraftan cuma günü açıklanacak olan şey Mavi Vatan dediğimiz Birleşmiş Milletlere sunulan Libya-Türkiye Münhasır Ekonomik Bölgeye göre Birleşmiş Milletler, Türkiye ile Libya arasında imzalanan deniz sınırı belirleme anlaşmasının haritalarını yayımlayacak. Bu da bizim Akdenizde söz sahibi olmamızı sağlayacak. Ayrıca Karadenizde bulunan petrol ve gaz yataklarını da açıklarlar bu arada.
 
Son düzenleme:

EinştayN

Profesör
dolar 1 tl olacak dünya bankası ve imf ye bizim elimizdeki nakit fazla 1 katrilyon dolar size bağışlıyoruz dedik ,ülke olarak refah seviyesi yaşıyoruz bu yüzden yönetimi devrediyoruz biz doyduk halkımız da doysun ((=
 

OzkanK.

Profesör
Arkadaşlar peki biz petrol veya doğalgaz bulursak sonrası ne olabilir?
mesela diğer ülkeler gelipte orda savaş durumu doğabilir mi?

Karadenizde karasuları ve Munhasır Ekonomik bölgeler çok önceden 30-40 yıl önce daha anlaşılmış paylaşılmış. Bizim sınırlarımız içinde bulduysak kimse karışamaz. Zaten Romanya ve Ukrayna tarafında kendi bölgelerinde çıkardığı yönünde haberler var.

Ama şuan Doğu Akdeniz için aynı şey söylenemez. Tam deniz yetki alanları belli değil dünya tam tanımamış. Bazı ülkelerin kendi aralarında yaptıkları anlaşmalar var ama diğerleri onu tanımıyor flan.

1597924159285.png
 

Son mesajlar

Üst