Cübbeli ve Oktar sanal alemde kapıştı

Bu konuyu okuyanlar

eray045

Rektör
Emektar
Adnan Hoca kendinde ''mehdi'' ye ait sıfatlar olduğunu söyleyince Cübbeli Ahmed'in gazabından kurtulamadı.


ENSONHABER.com/ÖZEL Kamuoyunda Harun Yahya (Adnan Oktar) ve Cübbeli Ahmet Hoca (Ahmet Mahmut Ünlü) olarak bilinen bu iki isim arasında 'mehdi' benzetmesi nedeniyle savaş çıktı. Bu savaşın arenası ise her iki ismin de aktif olarak kullandıkları sanal alem.

CÜBBELİ'YE ERGENEKONCU SUÇLAMASI
Adnan Oktar'ın kendisini 'Mehdi ilan etmesi' üzerine oldukça sinirlenen Cübbeli Ahmet Hoca, Oktar'ın Mehdilikle uzaktan yakından alakası olmadığını söyledi. Bu tepki üzerine Adnan Oktar ise daha sert bir iddiada bulunarak Cübbeli Ahmet Hoca'yı "http://www1.ensonhaber.com/admin/arama/ergenekon-129.htmlhttp://www1.ensonhaber.com/admin/arama/ergenekon-129.htmlhttp://www1.ensonhaber.com/admin/arama/ergenekon-129.htmlhttp://www1.ensonhaber.com/admin/arama/ergenekon-129.htmlErgenekon'un sahtekar hocası" olarak itham etti.
ÇARŞAMBA CİNAYETİ CÜBBELİ'NİN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİNDİ
Çarşamba'da işlenen cinayetlerin Cübbeli'nin önünü açmak için işlendiğini iddia eden Oktar, Cübbeli'ye yönelik ağır eleştirilerde bulundu!
Adnan Oktar, mücadelesini sanal savaşla sürdürürken, Cübbeli Ahmet Hoca vaazlarının yayınlandığı kişisel sitesiyle karşılık veriyor. Son dönemlerin en çok konuşulan bu iki ismin tartışmalarının sanal alemde yüksek tansiyonda sürmesi de oldukça dikkat çekti.
İŞTE CÜBBELİ VE OKTAR'IN 'SANAL SAVAŞI'
Oktar şu sözlerle yüklendi:

Adnan Oktar'dan Cübbeli'ye ağır eleştiri

Cübbeli'nin cevabı ise şöyle oldu:


Cübbeli'den Adnan Oktar'a yönelik ağır eleştirihttp://www.ensonhaber.com/gundem/248315/cubbeli-ve-oktar-sanal-alemde-kapisti-izle.html
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst