Soru Csgo Kendi Serverımda Hile Açabilir Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar merhaba. Hızlıca soruma geçiyorum öncelikle ben arkadaşlarıma hile ile troll yapacağım. Fakat arkadaşlarım csden anlayan tipler. sv_cheats 1 yaparsam hemen anlayacaklardır hile yaptığımı. Bu yüzden bende oyuna inject edilen şu maçlarda açılan hilelerden açmak istiyorum. Fakat ban yeme riskim var mı? Sonuçta benim sunucum olucak lobiyi ben kuracağım ve bir workshop mapine gireceğiz. Daha sonra ben o hileden açıcağım vs. vs. VAC yeme riskim var mı? Teşekkürler

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Arkadaşlar merhaba. Hızlıca soruma geçiyorum öncelikle ben arkadaşlarıma hile ile troll yapacağım. Fakat arkadaşlarım csden anlayan tipler. sv_cheats 1 yaparsam hemen anlayacaklardır hile yaptığımı. Bu yüzden bende oyuna inject edilen şu maçlarda açılan hilelerden açmak istiyorum. Fakat ban yeme riskim var mı? Sonuçta benim sunucum olucak lobiyi ben kuracağım ve bir workshop mapine gireceğiz. Daha sonra ben o hileden açıcağım vs. vs. VAC yeme riskim var mı? Teşekkürler
Vac yemesen bile pc mining yapar ekran kartını sömürür free hile kullanma

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
sileceğim daha sonra zaten sıkıntı olur mu şu vac çok korktuğum bir olay
Anlamıyorsun heralde, silsen bile pc mining yapar silmekle geçmiyor format atman lazım, virus gibi birşey, vac yeme konusuna gelirsek, sunucunda vac koruması varsa ban yersin yoksa yemezsin

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Arklarınla girerken Botları kapayıp bot moduna girdiğinde oyunun komut satırından bile yapabilirsin. Ben bir kere arkadaşımı trollemiştim.
evet fakat komutlarla yaptığımı arkadaşlarım anlayabilir o kadar bilgi sahibiler. bu yüzden oyuna inject edilen maçlarda insanların kullandığı hileleri kullanmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamıyorsun heralde, silsen bile pc mining yapar silmekle geçmiyor format atman lazım, virus gibi birşey, vac yeme konusuna gelirsek, sunucunda vac koruması varsa ban yersin yoksa yemezsin
şu lobi kurup workshop açtığımızda sunucuda vac koruması oluyor mu?

Reaksiyon puanı
268
evet fakat komutlarla yaptığımı arkadaşlarım anlayabilir o kadar bilgi sahibiler. bu yüzden oyuna inject edilen maçlarda insanların kullandığı hileleri kullanmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu lobi kurup workshop açtığımızda sunucuda vac koruması oluyor mu?
O zaman .

strafetrick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
tamam son olarak arkadaşlarımla lobi kurup bir workshop mapi açtığım zaman o sunucuda vac koruması oluyor mu?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,627
Eğer açacaksın işin bitince PC'yi formatlaman lazım. Çünkü beleş hilelerin hepsi mining yapıyor ve silsende devam ediyor.