CSGO FPS ( Yüksek Performanlı Nvidia İşlemcisi )

hakkanT

Üyecik
Merhaba arkadaşlar.

Crysis, LOL, GTA 5, Sniper GWarrior 2 gibi oyunları oynayabildiğim bilgisayarımda maalesef CSGO da dehşet düşük performans alıyorum. Söylediğim diğer oyunlara normal giriş yapınca (Mesela LOL) 15-20 FPS, Sağ tıklayıp yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştır seçeneğiyle başlatınca 100-150 arası FPS alıyorum. Fakat CSGO için sağ tık yaptığımda ( steam oyunu oldugu için midir bilmem ) bu seçeneği bulamıyorum ve haliye dehşet düşük bir performans alıyorum. Bunun için ne yapabilirim. NVIDIA denetim masasından özelleştirdim vs vs. ama kesinlikle performans artışı yaşamadım. Aynı sorunu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

DXDİAG: http://i.hizliresim.com/LAzGYj.png ,, http://i.hizliresim.com/7gnQbN.png 630M ( pek anlamıyorum bilgisayar özelliklerinden k.bakmayın

Herhangi bir oyun için sağ tık seçeneği : http://i.hizliresim.com/OA6akD.png

CSGO için sağ tık seçenekleri : http://i.hizliresim.com/BPQGEp.png
 

Buğra Y.

Profesör
Görev tepsisindeki Nvidia simgesine sağ tık yapıp Nvidia denetim masası'na tıkla. Sol taraftaki mavi seçeneklerden 3d ayarların yönetilmesine tıkla. Özelleştirilecek programı seçin kısmında CS:GO'yu seçin. Alt kısımdaki Entegre ekran kartı kullan seçeneği yerine yüksek performanslı nvidia işlemcisi kısmını seçip kaydedin.
 
Üst