Csgo Bir Süre Sonra kasmaya başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

Okan Gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Bugün forumda biraz araştırsamda çözümünü bulamadığım bir soruyu hatta sorunu sizlere yöneltmek istiyorum.Arkadaş ben csgoya giriyorum.Sorna açıyorum oyunu oynuyorum mis gibi kasmıyor.60 100 fps arasında gidip geliyor.Sonra bir anda birşey oluyor oyun 30 20 10 fpslere kadar düşüyor.Çözümünü bilen varsa iletsin arkadaşlar sistem değiştir falan demeyin yani çözümü yoksada malasef yok diyebilirsiniz.Çünkü yeni bir pc almam şuan söz konusu değil belki ileride.Sistemimi yazıyorum bu sorunun neden kaynaklandığını ve nasıl çözüleceği hakkında bilgilendiriseniz sevinirim.Bence işlemci vb. şeylerden kaynaklı ama bilemedim
Sistemim
İntel Hd Graphics 4000 (Bu sistemimdeki ekran kartı ama oyun şuan büyük ihtimal Amd Radeon HD 8570M kullanıyor)
4 gb ram
İntel i3 3110m 2.40 ghz
lütfen yardımcı olun çok mutsuzum şuan :((

YusufKotan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Sıcaklık değerleri nelerdir? oyun esnasında GPU ve CPU kullanımını yazabilir misiniz ?

Okan Gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıcaklık değerleri nelerdir? oyun esnasında GPU ve CPU kullanımını yazabilir misiniz ?
GPU değeri gariptir ki %50 %60 arasında, bellek kullanımı çok fazla oluyor %90 %95 lere çıkıyor. Sıcaklığa bakmadım ancak aşırı ısındığını söyleyemem.Anormal degil o yani

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
GPU kullanımının o kadar düşmesinde bir sıkıntı var demektir, NVIDIA Control Panel'e girin ve Adjust image settings with preview'den performance'ye ayarlayın diyeceğim ama sistem AMD kartlı, bu tarz bir ayar var mı AMD'de ? Eğer varsa ayarlayın.

Okan Gün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GPU kullanımının o kadar düşmesinde bir sıkıntı var demektir, NVIDIA Control Panel'e girin ve Adjust image settings with preview'den performance'ye ayarlayın diyeceğim ama sistem AMD kartlı, bu tarz bir ayar var mı AMD'de ? Eğer varsa ayarlayın.
Maleseef.Hele benim ekran kartım eski olduğu için amd nin eski driveri ile çalışıyor.Yani böyle detyli işlemlerin çoğu yok