CS:GO'da oyun videosu çekmek istiyorum fakat sorum var!

Bu konuyu okuyanlar

meteozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar CS:GO editleri yapmak için oyunlarımı kaydetmek istiyorum. Oyun içinde fazla FPS düşürmeden nasıl kayıt alabilirim? Program,yöntem önerirseniz sevinirim.

Sistemim
İşlemci: IntelCore i5-7300HQ 2.50GHz
Ram: 8 GB DDR4
Ekran Kartı: GTX 1050

Şimdiden teşekkür ederim ^^

Bu arada Laptop kullanıcısıyım.

Son düzenleme:

meteozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar CS:GO editleri yapmak için oyunlarımı kaydetmek istiyorum. Oyun içinde fazla FPS düşürmeden nasıl kayıt alabilirim? Program,yöntem önerirseniz sevinirim.

Sistemim

Hocam ShadowPlay Kullanabilirsiniz

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195

Sistemim

Lenovo Y520 kullanıyorum; işlemci i7 7700k, ekran kartı GTX 1050 4gb ve 16 Gb ram var. Deneme yapmıştım CS:GO, ekran kartı ayarlarımı en düşüğe çekince obs studio'da 300 fps video çekebilmiştim. Normalde oynarken ise fps sınırını kaldırınca yaklaşık 450 fps'yi gördüm. Video düzenleme uzun sürebilir ama bilgin olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam OBS Studio'da siyah ekran veriyor bunu başlatma seçeneklerinden düzeltebiliyoruz fakat hile gelme olasılığı olmaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia ShadowPlay'i değerlendireceğim. Öneri için teşekkürler
Siyah ekran çözümü kolay, hem windows ayarlarından hem de nvidia ayarlarından obs-studio için işlemci gpu'sunu seçmen gerek. Gtx 1050 ile uyumsuzluğu var sanırım başka türlü düzelmiyor.

meteozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Lenovo Y520 kullanıyorum; işlemci i7 7700k, ekran kartı GTX 1050 4gb ve 16 Gb ram var. Deneme yapmıştım CS:GO, ekran kartı ayarlarımı en düşüğe çekince obs studio'da 300 fps video çekebilmiştim. Video düzenleme uzun sürebilir ama bilgin olsun.

OBS ile yapabilirim ama siyah ekran hatası oluyor sadece CS:GO'da. Oyunun başlatma seçeneklerinden "unturusted" veya "allow_third_party_software" kodlarını eklesem hile gelme riski çıkmaz mı seçkin olsam da?

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
OBS ile yapabilirim ama siyah ekran hatası oluyor sadece CS:GO'da. Oyunun başlatma seçeneklerinden "unturusted" veya "allow_third_party_software" kodlarını eklesem hile gelme riski çıkmaz mı seçkin olsam da?
Maalesef güven faktörü düşük olanlar geliyor. Başka bir çözüm var mı onu da bilmiyorum.