Soru CS:GO'da Karşı Takımın Bir Oyuncusu Bana Kendi Takım Arkadaşım Olarak Gözüktü

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Az önce CS:GO'da basit eğlence maçına girdim. Mirage mapinde oynarken aradan 8-9 tur geçti. Bir sonraki turda Terörist doğma bölgesinde A'ya doğru giden alt geçitte (saray tarafındaki) bomba kurmak için A'ya doğru gidiyordum. Vazonun üstünde karşı takımdan gelecek CT ajanını beklerken bir anda flaş bombası attılar ve kör oldum. Kör olup körlük gittikten 1-2 saniye sonra bizim (Terörist) takımın bir ajanı gelip beni vurdu. Hile diye düşünüyorum. Ölüm tekrarını izledim ve gerçekten de beni vuran kişinin geldiği hareketler beni vuran kişinin benim takım arkadaşlarımın görüntüsünde bir CT ajanıydı. Basit eğlence girdiğime %999 eminim. Her takımda 10'ar kiş vardı. Sizce bu hile mi yoksa bir oyun hatası mı? İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Azoic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hayda bu şekilde bir hile varsa daha da oynanmaz heralde. İlk kez duydum. Konuyla alakasız olacak ama araya bir bilgi bende vereyim arkadaşlarla arada oynadığımız fifa23 kulübümüz var maça girdik. Karşı takımın adamı bizim takımda maça başladı zorla gol yedirtti bize sürekli :D buda hile olabilirse aynı mantık olabilir

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Hayda bu şekilde bir hile varsa daha da oynanmaz heralde. İlk kez duydum. Konuyla alakasız olacak ama araya bir bilgi bende vereyim arkadaşlarla arada oynadığımız fifa23 kulübümüz var maça girdik. Karşı takımın adamı bizim takımda maça başladı zorla gol yedirtti bize sürekli :D buda hile olabilirse aynı mantık olabilir
%100 eminim karşıdaki adam bana kendi takım arkadaşım olarak gözüktü. Ölüm kamerasında ise elleri CT ajanı olarak duruyordu. Kullandığı silah aynıydı ve etrafta beni ondan başka öldürebilecek kimse yoktu.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,162
Böyle bir hile olacağını sanmıyorum, anlık bir hata olmuştur büyük ihtimalle.