CS:GO'da haksız yere ban yedim

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Bu oyunu dört yıldır oynuyorum, hile kullanmadığım halde overwatch tarafından suçlu bulundum. Neyse ki ücretsiz olarak açtığım diğer hesabımda yaşandı bu durum. Haksız yere ban yedim diyenlere hiç inanmadım bu zamana kadar, artık overwatch yasakları için haklılık payı vereceğim :) Merak ettiğim şu, dört yıldır oynadığım oyunda overwatch yapamıyorken kimler benim oynayışımı izliyor da hile diyor. Sanırım eskiden itiraz ediliyormuş fakat onu da kaldırmışlar. Bugüne kadar abartısız 100'den fazla hileci gördüm çok azı ban yedi. VAC ve overwatch sistemine olan güvenim kalmadı.

Merak edenler için profilime buradan ulaşabilirsiniz.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Bu oyunu dört yıldır oynuyorum, hile kullanmadığım halde overwatch tarafından suçlu bulundum. Neyse ki ücretsiz olarak açtığım diğer hesabımda yaşandı bu durum. Haksız yere ban yedim diyenlere hiç inanmadım bu zamana kadar, artık overwatch yasakları için haklılık payı vereceğim :) Merak ettiğim şu, dört yıldır oynadığım oyunda overwatch yapamıyorken kimler benim oynayışımı izliyor da hile diyor. Sanırım eskiden itiraz ediliyormuş fakat onu da kaldırmışlar. Bugüne kadar abartısız 100'den fazla hileci gördüm çok azı ban yedi. VAC ve overwatch sistemine olan güvenim kalmadı.

Epic Games'e taşınmanın ve CS:GO'yu terk etmenin vakti :d

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Sorumu cahilliğime verin ama, bu oyun küçükken oynadığım counter mi? Bildiğimiz eski counter? (isminin yazılışını salladım ?) ??

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Bu oyun kaç yaşında ? benden önce oynayanlar da vardır muhakkak, ben kadar var mıdır acaba yaşı  ??

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
400 saatlik bir PUBG macerasını benzer bir haksız banla tarihin karanlık sularına gömdüm. Yaklaşık 1 aydır CS:GO oynuyorum ama kanser olmaktan başka bir şey değil oyun, muhakkak 5 maçta bir geliyor hileler. Çok can sıkıcı bir durum. Sizin gibi çok kişi de duydum, acil çözüm gerekli. Size de geçmiş olsun.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
400 saatlik bir PUBG macerasını benzer bir haksız banla tarihin karanlık sularına gömdüm. Yaklaşık 1 aydır CS:GO oynuyorum ama kanser olmaktan başka bir şey değil oyun, muhakkak 5 maçta bir geliyor hileler. Çok can sıkıcı bir durum. Sizin gibi çok kişi de duydum, acil çözüm gerekli. Size de geçmiş olsun.
Evet, hileler olmasa ben de arada bir oynardım ama artık sadece arkadaşlarımla oynuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O da zaten istek gelirse oynarım.

dtkaandeveci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Cs go devri benim için bıçaklarımı ve asimovumu sattığım gün bitmişti.. Overwatch sistemine gelecek olursam çok leş bir sistem. Zamanında mevlanalar mı dersin. Aimlocklar mı dersin artık ne dersen de.
Valve genelde toplu VAC dalgası atıyor senede 2 3 kere. Sana gelecek olursam güzel kardeşim yaklaşık 6 yıl cs go oynadım . Son 2 yılımı da profesyonel olarak devam ettirdim. Banını yüksek ihtimal overwatchdan yemişsindir. Çünkü Valve yaklaşık 1 sene önce overwatchları botlarla kontrol ediyordu. Eğer hile kullanmadım hiç diyorsan da overwatchlarını izleyen şahıslar oylamıştır seni. Yoksa zaten sistem de aimlock felan filan olsaydı başkasının izlemesine gerek kalmadan oyun içindeyken sistem atardı seni sınırsız banını hayırlı uğurlu ederdi .
Hayırlı uğurlu olsun, kanser günlerin son bulmuş huzura erdin rahatla ...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Oyun içinde belli bir saat ve winde açılıyor. Yanlış olmasın 500 saat 150 winde ow açılıyor. 2 hesabimdada yıllar oldu acilali. Tabi bu süre ve win ufak değişiklik gösterebilir.

Geçmiş olsun ban. Ancak seçkin olmayan hesap banlamalari biraz daha sert ve hizli oluyor. Büyük ihtimal overwatchta çok fazla mufettis yorumunada bakmıyorlar ücretsiz diye herkes hile aciyor.

Reaksiyon puanı
3,027
Sorumu cahilliğime verin ama, bu oyun küçükken oynadığım counter mi? Bildiğimiz eski counter? (isminin yazılışını salladım [emoji16]) [emoji2958][emoji2958]
Klasik CS değil tabi, 2012 yılında CSGO çıktı bu sürüm tamamen bir eSpor oyunu. Klasikten çok farklı yani. Şu anki halini 2014 yılı itibariyle aldı diyebilirim. Oyun sürekli güncelleniyor o nedenle bir yıl sonra bambaşka bir hal alabilir :)

Reaksiyon puanı
3,027
Cs go devri benim için bıçaklarımı ve asimovumu sattığım gün bitmişti.. Overwatch sistemine gelecek olursam çok leş bir sistem. Zamanında mevlanalar mı dersin. Aimlocklar mı dersin artık ne dersen de.
Valve genelde toplu VAC dalgası atıyor senede 2 3 kere. Sana gelecek olursam güzel kardeşim yaklaşık 6 yıl cs go oynadım . Son 2 yılımı da profesyonel olarak devam ettirdim. Banını yüksek ihtimal overwatchdan yemişsindir. Çünkü Valve yaklaşık 1 sene önce overwatchları botlarla kontrol ediyordu. Eğer hile kullanmadım hiç diyorsan da overwatchlarını izleyen şahıslar oylamıştır seni. Yoksa zaten sistem de aimlock felan filan olsaydı başkasının izlemesine gerek kalmadan oyun içindeyken sistem atardı seni sınırsız banını hayırlı uğurlu ederdi .
Hayırlı uğurlu olsun, kanser günlerin son bulmuş huzura erdin rahatla ...
Ücretsiz hesaplarda sanırım daha sert davranıyorlar, overwatch müfettişlerinin Nova olması bence mantıklı değil. En azından itiraz olmalıydı bence, neyse ki kendi hesabımda oynamaya devam edebiliyorum. Ama oyun gerçekten ücretsiz olduğu gün öldü. Source 2 bekliyorum sadece.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Ücretsiz hesaplarda sanırım daha sert davranıyorlar, overwatch müfettişlerinin Nova olması bence mantıklı değil. En azından itiraz olmalıydı bence, neyse ki kendi hesabımda oynamaya devam edebiliyorum. Ama oyun gerçekten ücretsiz olduğu gün öldü. Source 2 bekliyorum sadece.
zula ya geç :D :D :D :D (tabiki şaka) linç olmak istemiyorum

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Klasik CS değil tabi, 2012 yılında CSGO çıktı bu sürüm tamamen bir eSpor oyunu. Klasikten çok farklı yani. Şu anki halini 2014 yılı itibariyle aldı diyebilirim. Oyun sürekli güncelleniyor o nedenle bir yıl sonra bambaşka bir hal alabilir :)
Mutasyona uğramış ?????
Oyun baya tutulmus ki 8 yıldır oynanıyor ?
Editorlerde otomatik mesaj birleştirme olayı yok galiba ???

Yigkikt

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Vac Banlar kesinlikle açılmıyor diye biliyorum fakat owervatch ile banlandığında steam supporta ticket atarak açtırabiliyordun tabiki de gerçekten hile kullanmadıysan :) youtubeda bir videodan görmüştüm kendim deneyimlemedim

Reaksiyon puanı
3,027
Mutasyona uğramış [emoji33][emoji33][emoji6][emoji3][emoji2958]
Oyun baya tutulmus ki 8 yıldır oynanıyor [emoji3]
Editorlerde otomatik mesaj birleştirme olayı yok galiba [emoji846][emoji1][emoji6]
Tapatalk kullanıyorum [emoji51] Sanırım o yüzden böyle, PC geçince birleştirmeye çalışacağım

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Beraber oynadığınız kişilerden birisi hile kullanmış ise buna bağlı olarakta ban yiyebilirsiniz.
Bundan 4-5 sene önce beraber oynadığım bir arkadaşım hile açmıştı, onunla beraber bizde ban yedik. Kendimden biliyorum.

Reaksiyon puanı
3,027
Beraber oynadığınız kişilerden birisi hile kullanmış ise buna bağlı olarakta ban yiyebilirsiniz.
Bundan 4-5 sene önce beraber oynadığım bir arkadaşım hile açmıştı, onunla beraber bizde ban yedik. Kendimden biliyorum.

Tek bir arkadaşımla oynuyordum, o da hile kullanmıyor :D

Son mesajlar