Haber Cs:go'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor [Fiyatı Da Hiç Uygun Değil]

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
43
Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta içinde silinecek.
İki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı sorunlara yol açması nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor. CS:GO oyuncularının artık rütbeli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Fiyat biraz fazla fakat hilelerin önlenmesinde çok büyük ilerleme olacağını düşünüyorum. Çünkü hileciler bedava hesap alıp hileyle 21 levele kadar kasıp prime maçlarda hile açabiliyordu. Veya 21 levele kadar hileyle kasıp hesabı 70-80TL'ye satanlar vardı. Bunların önüne geçilebilecek.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Evet hileler açısında gayet iyi fakat, ücretsiz olduğu zamandan bu yana oynayan belli başlı bir ilerlemesi rankı leveli olan insanlar için hiç hoş olmadı.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta içinde silinecek.
İki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı sorunlara yol açması nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor. CS:GO oyuncularının artık rütbeli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.

CS:GO'daki hileler için önlem alındıysa, çok saçma bir önlem. Valorant gibi bir anti-cheat sistemi geliştirselerdi, daha iyi olabilirdi.

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
CS:GO'daki hileler için önlem alındıysa, çok saçma bir önlem. Valorant gibi bir anti-cheat sistemi geliştirselerdi, daha iyi olabilirdi.
Aynen öyle benim de düşüncem bu yönde, Vanguard gayet kaliteli ve neredeyse hiç denilecek kadar hile var oyunda atılan banlarda gayet caydırıcı CSGO'danda fiyatlandırma sistemi yerine böyle bir şey beklerdim.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988

Çok saçma. :(

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Son yaptıkları bu güncelleme pekte iyi olmadı bence. Direk sildim ben oyunu. Zaten öylesine oynuyordum. Pekte umurumda değil.
Para kazanmak için yaptılar herhalde bu güncellemeyi sadece. Yani oyunculardan bana ne ama para şahane demek istiyorlar. Gelsin paralar. Saçma sapan oyundaki rütbe şeyleri yüzünden... Ben bir lira bile olsa vermem. Sadece bilgisayarda olan bir oyun. Bana hayatımda hiç faydası olmayacak. Güle güle CS GO.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Rekabetçi maçlar mı paralı oldu? :flushed:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son yaptıkları bu güncelleme pekte iyi olmadı bence. Para kazanmak için yaptılar herhalde bu güncellemeyi sadece. Direk sildim ben oyunu. Zaten öylesine oynuyordum. Pekte umurumda değil.
Tamda 40 rütbe yapıp rozet alayım diye oyunu yüklemiştim. :(

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Ücretsiz olarak alıp oyunu , sonra da oynayarak 21. rütbeden fazla olunca (yani seçkin hesap) , rekabetçi maça girebiliyor muyuz?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ücretsiz olarak alıp oyunu , sonra da oynayarak 21. rütbeden fazla olunca (yani seçkin hesap) , rekabetçi maça girebiliyor muyuz?
Şuan yeni hesap açıp 21 yaptığında ne seçkin oluyor ne rütbe alabiliyorsun.
EDİT: Doğrusu 21 bile yapamıyorsun :D

Son düzenleme:

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Kesinlikle iyi oldu. Bedava yaptıklarından beridir hileden geçilmiyordu oyun bırakmıştım. Şimdi tekrar başlayabilirim belki.
Ancak satın alma ücreti çok pahalı olmuş.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Detayları merak edenler buradan okuyabilir.
resim_2021-06-06_172405.png

KAYNAK:

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Türk hileciler için çözüm olur. Yurt dışında 10 15 dolara alıp hileyede en az o kadar verip oyunun içine ediyorlardı.
Birim olarak düşününce tek önleyebilecekleri Türk hilecilerdir.

Anti cheat örneği için Valoranta bile gerek yok. Faceit Anti Cheat bile gayet iyi iş yapıyorken Valve'ın bunu bilerek yapmadığı aşikâr.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243

Şunuda ekleyelim levelle prime sistemi kalkıyor ama önceden level kasıp prime alanlara birşey olmuyor. Açıkçası CS:GO istese hileleri engeller ama oyunu oynayan çoğunluğuda hile kullananlardı. Benim için CS:GO 24 TL'den bedava olduğu vakit bozulmaya uğramıştır.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Peki ben bu şey gelmeden önce seçkindi , şimdi xp vs. yükseltebilecek miyim?

ve Dereceli - derecesiz farkı nedir?
Evet yükselir. Eskiden seçkin olanlarla ilgili bir şey değil için rahat olsun.

Dereceli derecesiz dediği rütbe sistemi. Derecesiz, hazırlık maçı oynar gibi oynar çıkarsın. Büyük ihtimal o kısımda sadece seçkin olmayanlar olacak, daha denemedim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ekli dosyayı görüntüle 155079
Yukarıda dereceli/derecesiz butonu gelmiş.

Seçkin olmayanlar oynamamalı
-Valve
Yeni arayüz gelmeden öncesinde de seçkin butonu vardı. Tabi ozaman oyun ücretsiz değildi ve 15 level olup telefon eklemeyenler seçkin sayılmıyordu. Pek bir espriside yoktu.
Şuan getirdikleri buton seçkin olup olmayanlarıda mı ayırıyor emin değilim. Örneğin 5 seçkin hesap derecesiz maç istediğimizde karşımıza seçkin olmayan gelecek mi ? Deneyen olursa etiketlesin beni :D

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Şuan CS:GO' da ranked olarak oynuyorum , hieci var ...