CS:GO Rekabetci Girmek İçin Oyuncu Arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar yaşım 15
Yoldaş nova2
Rekabetci nova1 im
Rekabetci için benim rankımda ve ortalama benim yaşlarımda oyuncu arıyorum.
Discord kullanmıyorum konuşmak için genelde oyunun sesli sohbetini kullanıyorum
Steam profilimi aşağıya bırakıyorum oynamak isteyenler ekleyip oynamak için mesaj atabilir :)
-

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Maalesef CS:GO'da karşıma gelen 10 kişiden 11'i hile :D O yüzden Surf'den başka oyun modu oynamıyorum, eğer Surf oynamak istersen dc: By Maskely#7799

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Maalesef CS:GO'da karşıma gelen 10 kişiden 11'i hile :D O yüzden Surf'den başka oyun modu oynamıyorum, eğer Surf oynamak istersen dc: By Maskely#7799
Aslında ben çok hile ile karşılaşmıyorum problem olmuyor xD
Hesabım seçkin olmadan önce çok karşılaştım gerçekten çok fazla hile oluyor ama seçkin olduktan sonra çok görmedim :D
Ama aklımdasın

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Aslında ben çok hile ile karşılaşmıyorum problem olmuyor xD
Hesabım seçkin olmadan önce çok karşılaştım gerçekten çok fazla hile oluyor ama seçkin olduktan sonra çok görmedim :D
Ama aklımdasın
İnan ki yıllarca oynadım şu lanet oyunu ve prime (seçkin hesapta) çözüm değil. Bu hile işi bir sektör artık aşmış adamlar bundan ticaret yapıyorlar. Prime hesapta mevlana ile supreme ve globale kasanı gördü bu gözler ve evet üstelik banlanmıyorlar. Yol yakınken MM'den vazgeç ve FACEIT & ESEA gibi platformlarda profesyonel oyuncularla birlikte hilesiz bir ortamda oyna derim.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
İnan ki yıllarca oynadım şu lanet oyunu ve prime (seçkin hesapta) çözüm değil. Bu hile işi bir sektör artık aşmış adamlar bundan ticaret yapıyorlar. Prime hesapta mevlana ile supreme ve globale kasanı gördü bu gözler ve evet üstelik banlanmıyorlar. Yol yakınken MM'den vazgeç ve FACEIT & ESEA gibi platformlarda profesyonel oyuncularla birlikte hilesiz bir ortamda oyna derim.
Faceit uzun zamandır düşünüyorum dediklerinizi bir düşüneceğim
Haklısınızda aslında xD ama lanet oyun bırakılmıyor işte