Cs-Go Parayı Ikiye Katlama - Yatırım

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Csgo da şuan 44 kırık diş kasam var sizce daha ne kadar bekletmeliyim nu kasaları ? Önceki parçalanmış Ağ oparesyonunda kasa fiyatları bitimden önce 6 tlirayken 1 günde 4tl artarak 10tl oldu sizce şimdi de bitimden 1 gün sonra kasa fiyatları artar mı beklemeli miyim yoksa hazır 7.50 civarlarındayken satiyim mi ? Bir diğer yatırım ise Çıkartma | Kırık Diş şuan 0.70 0.80 aralarında dolaşıyor 30tl var hesapta sizce bu stickerı alsam oparesyon bitiminde fiyatı 2ye 3e katlanır mı kâr eder miyim yoksa boş bir yatırım mı ? ve sonuncu olarak M4A4 | Küresel Saldırı bu skin kontrol koleksiyonu parçası ve herhangi bir kasadan çıkarılmıyor sadece oparesyondan alınabiliyor şuan az aşınmışı 33-34tl arasında oparesyon bitiminde fiyatı katlanır mı ? Yatırım fikirleri bana göre çok kârlı bir de sizin düşüncelerinizi almak istedim.

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Csgo da şuan 44 kırık diş kasam var sizce daha ne kadar bekletmeliyim nu kasaları ? Önceki parçalanmış Ağ oparesyonunda kasa fiyatları bitimden önce 6 tlirayken 1 günde 4tl artarak 10tl oldu sizce şimdi de bitimden 1 gün sonra kasa fiyatları artar mı beklemeli miyim yoksa hazır 7.50 civarlarındayken satiyim mi ? Bir diğer yatırım ise Çıkartma | Kırık Diş şuan 0.70 0.80 aralarında dolaşıyor 30tl var hesapta sizce bu stickerı alsam oparesyon bitiminde fiyatı 2ye 3e katlanır mı kâr eder miyim yoksa boş bir yatırım mı ? ve sonuncu olarak M4A4 | Küresel Saldırı bu skin kontrol koleksiyonu parçası ve herhangi bir kasadan çıkarılmıyor sadece oparesyondan alınabiliyor şuan az aşınmışı 33-34tl arasında oparesyon bitiminde fiyatı katlanır mı ? Yatırım fikirleri bana göre çok kârlı bir de sizin düşüncelerinizi almak istedim.
Bu işlerle çok uğraşmanızı tavsiye etmem şahsi görüşüm olarak.

Reaksiyon puanı
10,560
Operasyon kasaları ilk çıktığı zamanki fiyattan yukarı çıkmaz. Parçalanmış ağda belli sırayla, sınırlı sayıda ödül verildiği halde ilk fiyatı geçemedi. En garanti yöntem kasayı 6 6.5 civarlarında satmak. Artmasını beklerken azarara girmeye gerek yok. En yüksek göreceği 7 7.5 tldir
Ayrıca eşya fiyatları dolar bazında değiştiği için m4a4 fiyatının kaderi genel olarak dolar-tl oranına bağlı kalacaktır.

Tahminimce bu senede son gün eşya fiyatları buga girip insanları anlık şoke edecek ?

Son düzenleme:

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bu işlerle çok uğraşmanızı tavsiye etmem şahsi görüşüm olarak.
Bu para benim için önemli bir para değil 0 olsada üzülmem sadece katlamanın derdindeyim steame 30tl ile girmişken şuan envanterim 350-400 tl civarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Operasyon kasaları ilk çıktığı zamanki fiyattan yukarı çıkmaz. Parçalanmış ağda belli sırayla, sınırlı sayıda ödül verildiği halde ilk fiyatı geçemedi. En garanti yöntem kasayı 6 6.5 civarlarında satmak. Artmasını beklerken azarara girmeye gerek yok. En yüksek göreceği 7 7.5 tldir
Ayrıca eşya fiyatları dolar bazında değiştiği için m4a4 fiyatının kaderi genel olarak dolar-tl oranına bağlı kalacaktır.

Tahminimce bu senede son gün eşya fiyatları buga girip insanları anlık şoke edecek ?
Şuan kasa fiyatları 7.65 tl den gidiyor ama ben yinede oparesyonun son gününü bekliyiceğim düşersede yine zarar etmem sadece kârım azalır. Risk almayı severim :)

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Bu para benim için önemli bir para değil 0 olsada üzülmem sadece katlamanın derdindeyim steame 30tl ile girmişken şuan envanterim 350-400 tl civarı

Şuan kasa fiyatları 7.65 tl den gidiyor ama ben yinede oparesyonun son gününü bekliyiceğim düşersede yine zarar etmem sadece kârım azalır. Risk almayı severim :)
kumara giriyor biraz bu işler

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Gün geçtikçe kasaların değeri düşecektir. Bir an önce satın.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
csgocases.com olabilir
günlük bedava kasa veren sitelere para basabilirsiniz
yatırım tavsiyesi değildir

1619270457001.png

bence sen bu sitelere gir
kaliteli bir eşya çıkarsa bas 1 doları
kazan derim

Son düzenleme:

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
csgocases.com olabilir
günlük bedava kasa veren sitelere para basabilirsiniz

Ekli dosyayı görüntüle 149315
bence sen bu sitelere gir
kaliteli bir eşya çıkarsa bas 1 doları
kazan derim
Ben bunu bi araştırayım ona göre girerim

kumara giriyor biraz bu işler
Kanka neyi kumar bunun ? Pazarda eşyanı satıyorsun isteyen alır isteyen almaz arz talep ve nadirliğine göre fiyatı artıyor piyango değil bu xd ha siteler başka

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
1 ay sonra 10 liraya kadar ulaşması lazım.
Çünkü aynı durum operasyon başında da oldu. Tam başladığı gibi her şeyin fiyatı düşmüştü.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
101 yıldız ile 44 kasa aldım - 1 tane kontrol koleksiyonu açtım şansıma 35tllik skin çıktı - kalan yıldızlar ile sticker açtım 15tl civarı kazandım yani oparesyondan yaklaşık olarak 325tl kazandım 123tl oparesyon biletiydi 203 tl kar etti bana daha sonra hevesimi almak için gölge kasası açtım bir tane 50tllik ssg skini çıktı ordan da 30tl kar ettim sonuç olarak 360tl civarında bir bakiyem oldu :) şimdi başka yatırım yapılıcak şeyler bulup bunu da katlamayı deniyiceğim önerisi olan yazabilir.